Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Elder Scrolls Online Orsinium DLC

 
(@mertusta)
İmparator

Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2015 (PC, Mac) / 17 Kasım 2015(XBox One) / 18 Kasım 2015(PS4)
Ücreti: 3000 Crowns veya ESO Plus ile erişim

Orsinium, Elder Scrolls Online'a çıkarılan ikinci DLC paketidir. İçeriğinde 2 yeni public dungeon, 1 tane tek kişilik Arena ve büyük bir PvE haritası bulundurmaktadır. Orkların ana vatanı olan Wrothgar bölgesinde geçmektedir. Yeni haritada 17 adet skyshard bulunuyor. Ancient Orc, Trinimac ve Malacath adında üç motif bu DLC ile oyuna eklenmiş durumda.

DLC'yi 3000 Crowns karşılığında kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Veya ESO Plus üyeliğiniz süresince erişim sağlayabilirsiniz. ESO Plus'ınız bittiğinde bu haritaya giremeyecek ama elde ettiğiniz itemları kullanabileceksiniz.

İçeriği

  • Rkindaleft ve Old Orsinium adında iki yeni public dungeon Orsinium haritasında bulunuyor.
  • 20 saate yakın bir hikaye içeriği.
  • Orsinium haritasında 6 yeni World Boss var. Bunları kesebileceğiniz günlük görevler mevcut. Görevin sonucunda set item veya motif kazanabiliyorsunuz.
  • 3 yeni craft set Orsinium haritasına eklendi.
  • 4 yeni Provisioning tarifi, sadece Orsinium'dan elde edilebiliyor.

Orsinium ile gelen Wrothgar haritası en büyük DLC haritalarından.

Maelstrom Arena

Oyunun ilk tek kişilik rekabet ortamı. Normal ve Veteran versiyonları mevcut. Tek başınıza 9 bölümden oluşan bir arena'da mobları ve bossları kesiyorsunuz. Veteran versiyonun sonunda sadece buradan elde edebileceğiniz Maesltrom silahları kazanıyorsunuz. Ayrıca haftalık her sınıfa ayrı lider tablosu mevcut. İlk 100'e giren oyuncular haftalık rastgele sarı renk Maelstrom silah elde ediyor. Veteran versiyonu bitirdiğinizde ise mor renk silah düşürebiliyorsunuz.

Questler

Haritada ana görevler, yan görevler ve günlük tekrarlayabildiğiniz görevler mevcut. Toplamda 20 saatlik bir serüven sizi bekliyor. Ana görevde kabileler halinde yaşayan Orkları tek bir bayrak altında birleştirmeye çalışan King Kurog'a yardımcı oluyor ve kurulan komploları açığa çıkarıyorsunuz.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 3 Ağustos 2017 07:36