Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Stam DK - PVP "The King Slayer"

Sayfa 1 / 3
 
(@bartbatu)
Üye

Selam arkadaşlar. Son zamanlarda Cyrodiil ve 1V1 de denediğim ve çok memnun kaldığım bu buildi sizinle paylaşmak istedim. 

Amaç

Özellikle grup pvp de her durumda hayatta kalabilen ölümcül bir karakter yaratmak. 

Irk : Red Guard (Stamina Recovery ve Stamina veriyor. Bu builde çok uygun)

Attribute : Hepsi (64) Stamina

Gear : Dreaugh King Slayer ( El, Bel, Omuz ve iki yüzük.) Plague Doctor ( Baş,  bacak, gövde,ayak, çift el maul ve tek el mace) Endurance ( Shield ve kolye)

Aslında çok övüldüğü için Black Rose imp full set satın aldım ve bana göre en iyi ofansif pvp heavy kıyafet seti olan Ravager ve en iyi defansif set Juggernaut ile ikili kombinler yapmak istedim. Ancak bu setleri toparlamak uzun süre alacağı için idareten Plague Doctor ve Dreaugh King Slayer setlerini edindim. Çok umudum yoktu başlangıçta  ama sonuçları görünce diğer setleri toplamaya uğraşmasam mı diye düşünüyorum şu an. 

Dreugh King Slayer seti benim için en önemli buff lar dan biri olan Major Brutality i kalıcı olarak sağladığı için bu seti seçtim. Hengamede acaba bu buffım var mı diye endişe etmekten kurtuldum.

Trait ve Ench : Tüm kıyafet ve Shield İmpenetrable,  Maul Sharpened, Mace Defending, Tüm kıyafetlerde Health Ench.  Yüzükler stam recovery, Shield Max Magicka.  Maul poison dmg, Mace magic dmg ve magicka regen

Stat: 35 K Health, 22 K Stamina, 11 K Magicka  yiyecek ve buff olmadan.

Siz Ench. İle dilediğiniz gibi stamı arttırabilirsiniz.

MUNDUS: Stamina Regen

Consumables:  Stam Recovery  (Major Endurance) , Health  ve stun,  fear vs immunity sağlayan potion  ile standart pvp Stamina potion.  Health ve Stamina veren mavi yemek. 

Çift El Silah

- Critical Rush

- Dizzying Swing

- Venomous Claw

- Executioner

- Camouflaged Hunter

ULT: Corrosive Armor

Tek el ve Shield 

- Burning Breath

-İgneous Shield

- Volatile Armor

- Resolving Vigor

- Retreating Maneuver

ULT: Dawnbreaker of Smiting 

CP puanlarını yazmıyorum. Sonuçta artık hemen herkes puan dağılımlarını ezbere biliyor. Yalnız şu konuya değinmek istiyorum. CP ağacında bir yere 100 puan vermek ne kadar faydalı? Diminishing Return ( Azalan Fayda) sebebiyle belli bir sayıdan sonra farklı bir yere (örneğin 60 veya 70 puandan sonra ) basmak daha faydalı olabilir. Ben bu yüzden tüm 100 puanlarımı azaltıp farklı yerlerden de fayda sağlamayı düşünüyorum. 

İyi oyunlar.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 1 Mart 2017 10:11
(@sunrogue)
Üye

Dostum emek vermişsin eyvallahta , kusura bakma bu build ile iyi değil ortalama oyunculara karşı bile şansın yok.Staminalarin burst heali olan Rally'i kullanip hem burst heal hem weapon dmg almak varken neden bunu cikarip bir set bonusuyla almayı istiyorsun ki ? Sana sadece weapon dmg veren bir skill değil zaten.2, Bu buildle adam da kesemezsin , 10 saniyeden fazla adam da tanklayamazsın.Emeğine sağlık , ama build çok kötü malesef .

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Mart 2017 23:49
(@bartbatu)
Üye

Dostum emek vermişsin eyvallahta , kusura bakma bu build ile iyi değil ortalama oyunculara  karşı bile şansın yok.Staminalarin burst heali olan Rally'i kullanip hem burst heal hem weapon dmg almak varken neden bunu cikarip bir set bonusuyla almayı istiyorsun ki ? Sana sadece weapon dmg veren bir skill değil zaten.2, Bu buildle  adam da kesemezsin , 10 saniyeden fazla adam da tanklayamazsın.Emeğine sağlık  , ama build  çok kötü malesef .

Denedin mi sanmıyorum. Denemeden bu kararı sadece Rally e göre aldıysan Rally tek başına pro oyuncuları yenebilmen için orada duran kırmızı buton değil. Ona basınca herşey birden yok olmuyor. 

Öncelikle amacımı anlamamış olduğunu düşünüyorum. Bu builde kesinlikle burst damage için tasarlanmadı.  Özellikle grup pvp de hayatta kalıp olabildiğince hasar vermek için tasarlandı. 1v1 krşılaşmalarından kaçınabileceğiniz bir build de değil. Ayrıca rakipleri buildleri değil oyuncular yener. Oyundaki görece olarak en iyi en zor elde edilebilen en pahalı en en en.....seti kullansan da hangi durumda ne yapman gerektiğini bilmiyorsan hiç set giymemiş çıplak iyi bir oyuncu da seni yener..

Bu builde 42 k Heal var..Vigor var ..İmmovibility potion var..grubumdan çok iyi Heal er lar var..Ne yapıcam yahu Rally nin vereceği Heal ile?....Ekstra dan boş bir slot elde edip Major Savagery ile kritik şansımı arttırıyorum ve Minor Berserk ile 5 sn boyunca % 8 EKSTRA DMG  yapıyorum. Ayrıca etrafımda gizlenen rakipleri de görebilme yeteneği de cabası. 

Cyrodiil de kalabalık bir savaşın keyfine dalmışken Major Brutality noldu bastık mı Rally e falan diye düşünmek istemedim.

Her şeyin ötesinde de isteyen istediği yere istediği skill koyabilir..İstediği kıyafetleri giyebilir ve güzel sonuç aldığını düşünüyorsa burada paylaşabilir.  İnsanlarda bunları okuyup bu tarz bana uygun bende bir deneyeyim diyebilir. 

DENENDİKTEN SONRA DA yok hocam denedim olmadı bu build bahsettiğin gibi değilmiş de diyebilir.

Ama denemeden böyle ahkam kesmek art niyetten başka birşey olamaz..

Senden bir ricam var, lütfen Cyrodiil ve duellerde en başarılı oyuncuları kağıt gibi kesebileceğim buildi paylaş ve bende hemen balıklama atlıyayım üstüne ve o bahsettiğin kırmızı tuşa basıp önüme geleni keseyim..

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 02:12
(@sunrogue)
Üye

Yazının başında Cyrodiilde 1v1 denediğim build yazmışsın , bana diyorsun ki group play için bu build.İstersen sana yardım olması amacıyla 1v1 deneyelim ve neticeyi buraya paylaşalım , hem bende buildi görmüş olurum.Öncelikle Group-play diyorsun barinda Choking talons bile yok.Group playde en önemli şeylerden biri olan ultimateni hizlandirmak için one hand shield skillerinden slashi bile ultimate regen için kullanmamışsın.İyi healerim var diyorsun Stamina regene abanmışsın grupundaki healerlar iyise zaten bu kadar stamina regen abanmana gerek yok.Mundusu bile serpent almışsın.22k staminayla ne hasar verebilirsin ne de sustain yapabilirsin.Magicka regen gidip igneous spamlasan çok daha iyi bir sustaine ve çok daha fazla tanklayacak shielda sahip olursun.Ne yapicam rallynin verdiği healla diyorsuns en ya oyunu daha tam olarak çözememişsin ya da gerçekten sağlam oyunculara karşı oynamamışsın.Arka barına dawnbreaker koymuşsun ofansif olduğun bar ön bar weapon dmg kaybedip corossive koymuşsun.Shielde max magicka basmana sadece gülüyorum.Bu buildle sadece 10 kişi dalip karşıdan 5 kişiyi falan kesebilirsin.Expert hunter Minor Berserk vermez.Cyrodiilde kalabalık bir savaşın içinde 1 skille basmaktan bile acizsen kusura bakma ben o işe art niyetli yaklaşırım.Sen oyunu tam olarak kavrayamamışsın ki , oyunda en pahali set vs vs diyorsun.2 aydir proc setlerin dengelenmesiyle ilgili milyon tane konu açıldı karşında oyunu hiç bilmeyen bir adam seni proc setlerle perma blockla kesebiliyordu.Dediğim gibi build inanilmaz kötü , sen buraya nasıl paylaşıyorsan bende beğenmediğimi bu şekilde dile getiririm.Umarim bir gün 'Cyrodiil'de kalabalik bir savaşın keyfine' karşı karşıya dalabiliriz.Kolay gelsin buildinle.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mart 2017 02:21
(@bartbatu)
Üye

Yazının başında Cyrodiilde 1v1 denediğim build yazmışsın , bana diyorsun ki group play için bu build.İstersen sana yardım olması amacıyla 1v1 deneyelim ve neticeyi buraya paylaşalım , hem bende buildi görmüş olurum.Öncelikle Group-play diyorsun barinda Choking talons bile yok.Group playde en önemli şeylerden biri olan ultimateni hizlandirmak için one hand shield skillerinden slashi bile ultimate regen için kullanmamışsın.İyi healerim var diyorsun Stamina regene abanmışsın grupundaki healerlar iyise zaten bu kadar stamina regen abanmana gerek yok.Mundusu bile serpent almışsın.22k staminayla ne hasar verebilirsin ne de sustain yapabilirsin.Magicka regen gidip igneous spamlasan çok daha iyi bir sustaine ve çok daha fazla tanklayacak shielda sahip olursun.Ne yapicam rallynin verdiği healla diyorsuns en ya oyunu daha tam olarak çözememişsin ya da gerçekten sağlam oyunculara karşı oynamamışsın.Arka barına dawnbreaker koymuşsun ofansif olduğun bar ön bar weapon dmg kaybedip corossive koymuşsun.Shielde max magicka basmana sadece gülüyorum.Bu buildle sadece 10 kişi dalip karşıdan 5 kişiyi falan kesebilirsin.Expert hunter Minor Berserk vermez.Cyrodiilde kalabalık bir savaşın içinde  1 skille basmaktan bile acizsen kusura bakma ben o işe art niyetli yaklaşırım.Sen oyunu tam olarak kavrayamamışsın ki , oyunda en pahali set vs vs diyorsun.2 aydir proc setlerin dengelenmesiyle ilgili milyon tane konu açıldı karşında oyunu hiç bilmeyen bir adam seni proc setlerle perma blockla kesebiliyordu.Dediğim gibi build inanilmaz kötü , sen buraya nasıl paylaşıyorsan bende beğenmediğimi bu şekilde dile getiririm.Umarim bir gün 'Cyrodiil'de kalabalik bir savaşın keyfine' karşı karşıya dalabiliriz.Kolay gelsin buildinle.

Öncelikle Expert Hunter Minor Berserk vermez. Ama Morph etmeyi akıl edip Camouflaged Hunter kullanırsan pekala da verir. 

Corrosive Armor rakibin fiziksel rezistansını belli bir süre %100 azaltıyor ve aldığın hasarı bir miktar azaltıyor..Bunu 1v1 ve küçük gruplara karşı kullanıyorum. Dawnbreaker of Smiting önündeki sayısız rakibe hasar verip knock down yapıyor. Bu yüzden defansif tarafta. Kalabalık bir grubu two handimle karşılamak biraz aptalca olur..

Burada öncelikli amaç hayatta kalmak olunca Stamina ister istemez az..Ama öldüremezsen ölme..Mümkünse de öldürebildiğini öldür.Ki Hatırı sayılır iş yapıyorum. 

Duel olayı veya Cyrodiilde özellikle 1v1 için tasarlanmadı. Ama bu durumlarda da asla ezilen bir build değil. Tecrübenize denk oyunculara karşı şansınız var, . İyi oyuncuları hocam zaten onlar kadar tecrübe edinmedikce alamazsın. Biz  4-5  kişi biraz da küçümsemekten olsa gerek bir kişiyi alamadık. Aadam hepimizi doğradı gitti. Bu Buildle aynı anda 3 kişi yine almışlığım vardır. Ama bu olaylar anlık.Bu buildi anlık veya 1v1 ile ölcemezsin.  Bu group pvp de iş yapar 1v1 den de çekinmezsin. 

Ayrıca koy şuraya buildini de görelim.

Lütfen sırf iş olsun diye yorum yazma ..Gerçekten faydalı ve eksikleri düzeltecek yapıcı her eleştiriye açığım...

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 04:06
(@sunrogue)
Üye

Öncelikle Expert Hunter Minor Berserk vermez.Cyrodiilde ama Murphy etmeyi akıl edip Camouflaged Hunter kullanırsan pekala da verir. 

Corrosive Armor rakibin fiziksel rezistansını belli bir süre %100 azaltıyor ve aldığın hasarı bir miktar azaltıyor..Bunu 1v1 ve küçük gruplara karşı kullanıyorum. Dawnbreaker of Smiting önündeki sayı rakibe hasar verip knock download yapıyor. Bu yüzden defansif tarafta. Kalabalık bir grubu two handimle karşılamak biraz aptalca olur..

Burada öncelikli amaç hayatta kalmak olunca Stamina ister istemez az..Ama öldüremezsen ölme..Mümkünse de öldürebildiğini öldür.Ki Hatırı sayılır iş yapıyorum. 

Duel olayı veya Cyrodiilde özellikle 1v1 için tasarlanmadı. Ama bu durumlarda da asla ezilen bir build değil. Tecrübenizi denk oyunculara karşı şansınız var, . İyi oyuncuları hocam zaten onlar kadar tecrübe edilmedikten alamazsın. Biz  4-5  kişi biraz da küçümsemeyin olsa gerek bir kişiyi alamadık. Aadam hepimizi doğmadı gitti. Bu Buildle aynı anda 3 kişi yine almışsınız vardır. Ama bu olaylar anlık
Bu buildi anlık veya 1v1 ile ölemezsin.  Bu group pvp de iş yapar 1v1 den de çekilmezsin. 

Ayrıca koy şuraya buildini de görelim.

Lütfen sırf iş olsun diye yorum yazma ..Gerçekten faydalı varsa düzeltecek yapıcı her eleştiriye açığım...

Yazdiğin şeyler o kadar saçma ki.Ön bara dw koyup weapon dmg al diyorum bana Corrosive armoru acikliyorsun.Corrosive aldigin hasari max %3e kadar indirir bunu bile bilmiyorsun az miktar yazmışşsın.Arka bara geçip bir skille basip pasif weapon dmg almaktan acizsin.Camo hunter sadece crouchtayken minor berserk verir.Crouch değilken slotlamaktan Minor berserk almazsin güzel kardeşim benim.Murphy değil Morphtur o , lütfen biliyormuş gibi konuşma.Boş konuşuyorsun.Lütfen PC EU'daysan ekler misin @Sunrogue .Sırf yapmış olmak için yaptigin ve olabildiğince saçma olan buildini bir test edelim birlikte.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mart 2017 04:12
(@bartbatu)
Üye

Yazının başında Cyrodiilde 1v1 denediğim build yazmışsın , bana diyorsun ki group play için bu build.İstersen sana yardım olması amacıyla 1v1 deneyelim ve neticeyi buraya paylaşalım , hem bende buildi görmüş olurum.Öncelikle Group-play diyorsun barinda Choking talons bile yok.Group playde en önemli şeylerden biri olan ultimateni hizlandirmak için one hand shield skillerinden slashi bile ultimate regen için kullanmamışsın.İyi healerim var diyorsun Stamina regene abanmışsın grupundaki healerlar iyise zaten bu kadar stamina regen abanmana gerek yok.Mundusu bile serpent almışsın.22k staminayla ne hasar verebilirsin ne de sustain yapabilirsin.Magicka regen gidip igneous spamlasan çok daha iyi bir sustaine ve çok daha fazla tanklayacak shielda sahip olursun.Ne yapicam rallynin verdiği healla diyorsuns en ya oyunu daha tam olarak çözememişsin ya da gerçekten sağlam oyunculara karşı oynamamışsın.Arka barına dawnbreaker koymuşsun ofansif olduğun bar ön bar weapon dmg kaybedip corossive koymuşsun.Shielde max magicka basmana sadece gülüyorum.Bu buildle sadece 10 kişi dalip karşıdan 5 kişiyi falan kesebilirsin.Expert hunter Minor Berserk vermez.Cyrodiilde kalabalık bir savaşın içinde  1 skille basmaktan bile acizsen kusura bakma ben o işe art niyetli yaklaşırım.Sen oyunu tam olarak kavrayamamışsın ki , oyunda en pahali set vs vs diyorsun.2 aydir proc setlerin dengelenmesiyle ilgili milyon tane konu açıldı karşında oyunu hiç bilmeyen bir adam seni proc setlerle perma blockla kesebiliyordu.Dediğim gibi build inanilmaz kötü , sen buraya nasıl paylaşıyorsan bende beğenmediğimi bu şekilde dile getiririm.Umarim bir gün 'Cyrodiil'de kalabalik bir savaşın keyfine' karşı karşıya dalabiliriz.Kolay gelsin buildinle.

Merak ediyorum

Neden İgneous Shield spamlıyorsun? Amaç Ne?  Ayrıca neden stam regene abanmışım sence..?  Retreating Maneuver ve immunity potion neden kullanıyorum?  

Madem sadece göz ucuyla bakıp herşeye karar verebiliyorsun amacımı da anlamışsındır. Cevaplarsanız sevinirim.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 04:24
(@sunrogue)
Üye

Merak ediyorum

Neden İgneous Shield spamlıyorsun? Amaç Ne?  Ayrıca neden stam regene abanmışım sence..?  Retreating Maneuver ve immunity potion neden kullanıyorum?  

Madem sadece göz ucuyla bakıp herşeye karar verebiliyorsun amacımı da anlamışsındır. Cevaplarsanız sevinirim.

Her earthen heart skilli kullandiginda max staminanin %5i kadar stamina kazanirsin güzel kardeşim.Anlamadıysan açıklayayım.Ne kadar çok staminan olursa max stamina poolunu ne kadar genişletirsen o kadar çok sustain verir Igneous shield sana.Üzerine aldigin Major mendingi saymiyorumbile.Oyunu bilen bir stamina dk 800 stam regenle max stamina gidip hem senden daha fazla tanklar hemde daha iyi sustain yapar emin olabilirsin.Bu yüzden çoğu stamina dk buildinde stam regen gidilmez.Sen 2k stamina regenle oynarsin adam tri-food gider 3 fazla igneous atar senden daha iyi sustain yapar.Adam low slash kullanir ulti regenden daha çok ulti atip daha çok sustain yapar.Bilmiyorsan DK'nin Battle roar pasifi.Yani stamina regene bu kadar abanmak bu kadar gereksiz.Lütfen bilmediğin halde biliyormuş gibi davranma.Bu buildi görüp deneyen insanlari hüsrana uğratmaktan başka hiç bir şeye yaramaz çünkü.Ki oyundan az buçuk anlayan herkes buildin çöp oldugunu görür ilk bakışta.Imm potu kullanmanla konunun hiç bir alakası yok sen retreating kullaniyorsun diye stamina regen gidiyorum diyorsan bu konuyu tartışmamız bile çok komik oyunu tam olarak öğrenememişsin çünkü.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mart 2017 04:26
(@bartbatu)
Üye

Her earthen heart skilli kullandiginda max staminanin %5i kadar stamina kazanirsin güzel kardeşim.Anlamadıysan açıklayayım.Ne kadar çok staminan olursa max stamina poolunu ne kadar genişletirsen o kadar çok sustain verir Igneous shield sana.Üzerine aldigin Major mendingi saymiyorumbile.Oyunu bilen bir stamina dk 800 stam regenle max stamina gidip hem senden daha fazla tanklar hemde daha iyi sustain yapar emin olabilirsin.Bu yüzden çoğu stamina dk buildinde stam regen gidilmez.Sen 2k stamina regenle oynarsin adam tri-food gider 3 fazla igneous atar senden daha iyi sustain yapar.Adam low slash kullanir ulti regenden daha çok ulti atip daha çok sustain yapar.Bilmiyorsan DK'nin Battle roar pasifi.Yani stamina regene bu kadar abanmak bu kadar gereksiz.Lütfen bilmediğin halde biliyormuş gibi davranma.Bu buildi görüp deneyen insanlari hüsrana uğratmaktan başka hiç bir şeye yaramaz çünkü.Ki oyundan az buçuk anlayan herkes buildin çöp oldugunu görür ilk bakışta.Imm potu kullanmanla konunun hiç bir alakası yok sen retreating kullaniyorsun diye stamina regen gidiyorum diyorsan bu konuyu tartışmamız bile çok komik oyunu tam olarak öğrenememişsin çünkü.

Evet .. Seviyorum senin gibi agresif tipleri ve herşeyi bildiğini ve diğerlerininde kendi bildiği gibi oynaması gerektiğini savunanları..Bana çok ünlü bir büyüğümüzü hatırlatıyorsun ya neyse..

Bak hocam yerli ve yabancı kaynaklarda yazılan çizilen bende okuyorum. Bana o tecrübeli insanları kopyalamak kolaylık gibi geliyor. Ayrıca özgün bir şeyler yapmayı ve farklı şeyler denemeyi seviyorum. Koyun gibi herkesin ağzında dolanmış klişeleri kabul edemem.

Daha açıklayıcı olmak istersem; ben Cyrodiil de karşılaştığım duruma göre hareket ediyorum. Tek başıma yım ve karşımaç1,2,3 kişi çıktı diyelim . İlk atak önceliğimi kullanabilirsem o bir veya 2 kişiye dalıyorum. Baktım alıcam gibi ölümüne devam ediyorum. Alırım yada ölürüm farketmez. O şansımı görürsem değerlendiririm. Baktım alamıyorum igneous shield Volatile tazeleyip Maneuver veya immovibility potion kullanıp topukluyorum. Burada ilk önceliğim hayatta kalmak. Ayrıca o iki veya üç kişiden birine abanıp indirince diğer ikisine stamina yetmeyeceği için son  staminayla topuklayıp uzaklaşıyorum gerek görürsem kısa süre içerisinde hemen dönüp tekrar saldırmak isteyebilirim. Bu yüzden stam regen lazım ::) Bu arada King Slayer bonusu rakibi öldürünce seni hızlandırıyor. . Bu benim için çok önemli. Rakibin birini indirdiğim zaman fazla staminam kalmamışsa başka biri gelene kadar yine topuk olayına yardımcı oluyor 🙂 Stealth tan çıkan iyi donanımlı iki mag nb haricinde beni henüz burst damage ile kısa sürede öldürebilen çıkmadı.  4,5 kişinin baskısından güle oynaya 7,8 kişinin baskısından çok zorda olsa kaçabiliyorum. Uzun süreli teke teke 1-2 1-3 ler den de mümkünse uzak duruyorum. Baktım olmuyor topuklayıp  gruba dönüp grupça işimize bakıyoruz. 

Bir karakterimi sadece 1-1 duel için tasarlarsam seninle kapışırız. O Ayrı. Burada mümkün olduğunca az ölüp grup savaşlarının tadını çıkarmaya çalışıyorum. Bu build ve oyun taktiğiyle de bunu başarıyorum. 

Senin dediklerinin hepsinin farkındayım. Bahsettiğin tarz oynamak istesem öyle bir build te yaparım. Çok kolay.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 05:10
(@sunrogue)
Üye

Evet .. Seviyorum senin gibi agresif tipleri ve herşeyi bildiğini ve diğerlerininde kendi bildiği gibi oynaması gerektiğini savunanları..Bana çok ünlü bir büyüğümüzü hatırlatıyorsun ya neyse..

Bak hocam yerli ve yabancı kaynaklarda yazılan çizilen bende okuyorum. Bana o tecrübeli insanları kopyalamak kolaylık gibi geliyor. Ayrıca özgün bir şeyler yapmayı ve farklı şeyler denemeyi seviyorum. Koyun gibi herkesin ağzında dolanmış klişeleri kabul edemem.

Daha açıklayıcı olmak istersem; ben Cyrodiil de karşılaştığım duruma göre hareket ediyorum. Tek başıma yım ve karşımaç1,2,3 kişi çıktı diyelim . İlk atak önceliğimi kullanabilirsem o bir veya 2 kişiye dalıyorum. Baktım alıcam gibi ölümüne devam ediyorum. Alırım yada ölürüm farketmez. O şansımı görürsem değerlendiririm. Baktım alamıyorum igneous shield Volatile tazeleyip Maneuver veya immovibility potion kullanıp topukluyorum. Burada ilk önceliğim hayatta kalmak. Ayrıca o iki veya üç kişiden birine abanıp indirince diğer ikisine stamina yetmeyeceği için son  staminayla topuklayıp uzaklaşıyorum gerek görürsem kısa süre içerisinde hemen dönüp tekrar saldırmak isteyebilirim. Bu yüzden stam regen lazım ::) Bu arada King Slayer bonusu rakibi öldürünce seni hızlandırıyor. . Bu benim için çok önemli. Rakibin birini indirdiğim zaman fazla staminam kalmamışsa başka biri gelene kadar yine topuk olayına yardımcı oluyor 🙂 Stealth tan çıkan iyi donanımlı iki mag nb haricinde beni henüz burst damage ile kısa sürede öldürebilen çıkmadı.  4,5 kişinin baskısından güle oynaya 7,8 kişinin baskısından çok zorda olsa kaçabiliyorum. Uzun süreli teke teke 1-2 1-3 ler den de mümkünse uzak duruyorum. Baktım olmuyor topuklayıp  gruba dönüp grupça işimize bakıyoruz. 

Bir karakterimi sadece 1-1 duel için tasarlarsam seninle kapışırız. O Ayrı. Burada mümkün olduğunca az ölüp grup savaşlarının tadını çıkarmaya çalışıyorum. Bu build ve oyun taktiğiyle de bunu başarıyorum. 

Senin dediklerinin hepsinin farkındayım. Bahsettiğin tarz oynamak istesem öyle bir build te yaparım. Çok kolay.

Bahsettiğim herşeyi bildigin için mi igneous amaç ne vs diyorsun:) Umarim bir gün yaparsin 1-1 duel için build.İstersen 3v3 4v4 5v5 de atabiliriz.Group playinide görmüş oluruz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mart 2017 05:18
(@bartbatu)
Üye

Bahsettiğim herşeyi bildigin için mi igneous amaç ne vs diyorsun:) Umarim bir gün yaparsin 1-1 duel için build.İstersen 3v3 4v4 5v5 de atabiliriz.Group playinide görmüş oluruz.

igneous shield  neden nasıl kullanılır biliyorum. Bu build için amaç ne ?  bu build uzun süren 1-1 ler için değil.Ve o kadar igneous shield vs kullanmaya gerek yok. Ben daha çok kalabalığa dalıp Cat cut kesebildigimi kesip tuyuyorum. bazense grubun en önüne geçip dayanıklılık havası atıyorum. O kadarını yapacak kadar magicka Stam ve healthim mevcut 

Seninle 1-1 bana uyar ama Cyrodiil de yapalım ..Baktım olmadi tuymem lazım çünkü 🙂

Ama duel için ilerde mutlaka iddialı bir şey yapmayı istiyorum bakalım artık..

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 05:43
(@sunrogue)
Üye

igneous shield  neden nasıl kullanılır biliyorum. Bu build için amaç ne ?  bu build uzun süren 1-1 ler için değil.Ve o kadar igneous shield vs kullanmaya gerek yok. Ben daha çok kalabalığa dalıp Cat cut kesebildigimi kesip tuyuyorum. bazense grubun en önüne geçip dayanıklılık havası atıyorum. O kadarını yapacak kadar magicka Stam ve healthim mevcut 

Seninle 1-1 bana uyar ama Cyrodiil de yapalım ..Baktım olmadi tuymem lazım çünkü 🙂

Ama duel için ilerde mutlaka iddialı bir şey yapmayı istiyorum bakalım artık..

@Sunrogue ekleyebilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mart 2017 05:48
(@bartbatu)
Üye

@Sunrogue ekleyebilirsin.

Ok. Buildini yaz biz de seni tanıyalım. Ben rakibe tüm sırlarımı verdim. Kartlar açık oynayalım . Merak etme ben senin gibi önyargılı yaramaz boktan bir build demem. Her tarza saygım sonsuz 🙂

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 06:18
(@sunrogue)
Üye

Ok. Buildini yaz biz de seni tanıyalım. Ben rakibe tüm sırlarımı verdim. Kartlar açık oynayalım . Merak etme ben senin gibi önyargılı yaramaz boktan bir build demem. Her tarza saygım sonsuz 🙂

1 tane buildim yok.Her classi oynuyorum.Sen ekle ben çok güzel tanıtıcam kendimi sana 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mart 2017 06:21
(@bartbatu)
Üye

1 tane buildim yok.Her classi oynuyorum.Sen ekle ben çok güzel tanıtıcam kendimi sana 🙂

Hayır yani daha anlamadan etmeden sallayıp duruyorsun..Seninkini bir görelim.  Benim kapışmaya cesaretim var. @ halilkurtcu. Senin buraya buildini yazmaya cesaretin var mı?

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 2 Mart 2017 06:31
Sayfa 1 / 3