Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Yeniyim ve Bow için build bakıyorum

 
(@coderwho)
Üye

Merhaba arkadaşlar. ESO'da daha çok yeniyim. Videolarda biraz baktım Bow hoşuma gidiyor ve full bow oynamak istiyorum. Öncelikle bu mümkün mü? Sanırsam full stamina bow buildler mevcut ancak netten bakınırken kafam çok karıştı. Malumunuz ESO'nun oyun mekaniklerine daha yeni alışıyorum. 

Neyse uzatmadan sormak isterim ki böyle bir build paylaşabilir misiniz? Full Stamina Bow şimdiden teşekkürler...

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 19 Ağustos 2019 03:38
(@altug)
Yetkili

Mümkün, öyle bir builde Battlegrounds'ta fena gıcık olduğumu hatırlıyorum, düzgün yapılırsa etkili olabiliyor yani. Ama buildlerle uğraşmadan önce oyuna alışmanı ve daha yüksek seviyelere ulaşmanı tavsiye ederim çünkü buildler genelde end-game oyuncular hedef alınarak tasarlanıyor. Ayrıca oyun keşfedilmeye değer hikâyeler de sunuyor, görevleri yaparak da XP kazanabiliyorsun.

Buildler, PvP ve PvE (bunların da alt kategorileri olabiliyor) olmak üzere amacına göre değişim gösterir. Ama yeni başladığını göz önünde bulundurursak öncelikle bir PvE buildi yapmak isteyeceğini varsayarak genelde işe yarar buildler yaptığını düşündüğüm birinin çalışmasını paylaşayım, YouTube üzerinden build için hazırladığı videolara da erişebilirsin: https://alcasthq.com/eso-stamina-nightblade-bow-build-for-pve/#content4  

PvE buildi isteyeceğini varsaymamın sebebi de bu tarz buildler için gereken zırh, silah vb. itemlara oyun içinde başka türlü ulaşılamıyor olması. Ha illaki bu çalışmadaki buildin aynısı olacak diye bir şey de yok tabii, oyunda çok çeşitli buildler yapmak mümkün. İşi bilenlerin böylesi buildlerini incelemek oyunun nasıl işlediğini öğrenmek adına sana yardımı olacaktır. Ondan sonra kendi isteğince build oluşturabilirsin, hem bence böylesi daha zevkli oluyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2019 09:46
(@coderwho)
Üye

Çok teşekkürler, eline yüreğine sağlık. İnceliyorum şimdilik. Dediğin gibi buildler genelde end game sunuluyor. Yine dediğin gibi oyunun tadına vara vara şimdilik level ve crafting geliştirmeye bakıyorum 🙂 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 20 Ağustos 2019 23:46