Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Yeni Bölge Gold Coast mı Olacak?

 
(@mertusta)
İmparator

Elder Scrolls Online'da kesinlik kazanan yeni haritalar Wrothgar (Orsinium), Murkmire, Clockwork City, Abah's Landing ve Spiral Skein (Mephala'nın Diyarı) ardından yeni bölgenin Cyrodiil'in batı kıyısı olan Gold Coast olabileceğine dair önemli ipuçlarına ulaşıldı. Aylık ödeme politikasından vazgeçtikten sonra her 2 ayda bir DLC çıkarma planları yaptığından sürekli yeni haritalar oluşturuluyor. Kesin olan haritalar ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gelelim Gold Coast meselesine. Gold Coast tam olarak burası oluyor, Anvil ve Kvatch şehirlerini içinde bulunduran coğrafi bölge;

Orsinium'un PTS'e gelmesinden sonra oyunun PTS 2.2.0 sürümünde bir metin dosyası içerisinde mekanlar ve NPC'lerin ufak listesi bulundu;

Tanıtım

Zenimax Online Studios'tan henüz herhangi bir resmi açıklama gelmemesine rağmen Gold Coast'u büyük ihtimalle oyunda göreceğiz.

Ağustos ayında yapılan Loremaster soru cevap etkinliğinde soruları cevaplayan Arkeolog, bir oyuncunun Cyrodiil'de neden Minotaur yok sorusuna, Minotaurların Kvatch ve Anvil bölgesinde bulunduğunu söylüyor. İşin dikkat çeken yanı ise arkeoloğun Wrothgar araştırmalarından bir sene sonra Gold Coast'u incelemeye gideceğini söylemesi. Eğer Gold Coast gelirse minotaurları da göreceğiz gibi.

Kaynak

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 13 Ekim 2015 13:10
(@truenordsnever)
Üye

Severim Gold Coatch'ı eklerler inşallah ellerine sağlık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ekim 2015 13:13
(@weltkrieg)
Üye

Gold Coast denince bende coğrafi keşif yapmışlar sandım yeminle.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Ekim 2015 00:41
(@mertusta)
İmparator

Matt Frior bugünkü röportajında sıradaki DLC'lerde Thieves Guild ve Dark Brotherhood'un olacağını söyledi. Thieves Guild Hammerfell'deki Abah's Landing, Dark Brotherhood ise Cyrodiil sınırlarında içinde olan ama pvp bölgesi olmayan Gold Coast civarında geçecekmiş.

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 11 Kasım 2015 17:17
(@renva)
Üye

bakalım bu ne kadar olacak?

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Kasım 2015 11:50