Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Dönmeye değer mi?

 
 anil
(@anil)
Üye

Merhaba arkadaşlar

Oyunun son durumu hakkında bilgi verebilecek var mı, ne durumda? Hesabı sattığım için pişmanım ama yapacak bir şey yok, BDO, SWTOR takıldım biraz sarmadı. ESO tadı vermiyor.

Morrowind Day One Edition alsam başka bir şeye ihtiyacım var mı ESO Plus dışında?

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 16 Mart 2018 05:26
(@darkdeep)
Yetkili

Tüm içeriğe erişmek için eso plus ve morrowind yetiyor. Eğer oyunu ne zaman bıraktığını söylersen, ona göre o zamandan beri neler değiştiğini söyleyebiliriz. En son dragon bones ek paketi ile iki yeni grup zindanı daha eklendi. Ayrıca artık evine sandık koyup banka gibi kullanabiliyorsun. Skill advisor geldi, artık rolüne göre hangi skilli kullanman gerektiğini oyun sana söylüyor. Bir de yeni açılan karaterler için ödül sistemi geldi, 50 lvl'a kadar her seviye atladığında belli ödüller veriliyor. Onun dışında oyuncu sayısı artıyor gibi gözüküyor. Bu kış 10 milyon satış rakamına ulaştıklarını, aylık aktif oyuncu sayısının da 2 milyon civarı olduğunu söylediler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mart 2018 07:24
 anil
(@anil)
Üye

Oyunu Morrowind gelmeden iki ay önce gibi bırakmıştım. Çok fazla değişen bir şey yok sanırım. Kastigim crafting ve cp gözümü korkutuyor sadece, eskisi kadar yoğun da oynayamiyorum zorluk aynı seviyede mi acaba

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 16 Mart 2018 07:53
(@darkdeep)
Yetkili

Morrowind genişleme paketi warden diye yeni bir sınıf, battlegrounds diye yeni bir pvp modu ve vvardenfell haritasını ekliyor. Morrowind'den sonra 3 tane dlc geldi. Son çıkan dragon bones dışında horns of the reach diye bir zindan paketi daha geldi. Diğer dlc ise clockwork city. Oyuna yeni bir hikaye ve trial ekliyor. Ayrıca bu şehirde transmutation station var. Artık eşyalarının trait'lerini değiştirebiliyorsun. Max cp ise 720 oldu. Oyunun zorluğu aynı gibi, sadece en son bazı dövüş mekanikleri yenilenmişti ama ben pek yakından takip etmedim. Bu tarz ayrıntılı değişikliklerin neler olduğunu @LiofaTR daha iyi biliyordur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mart 2018 09:43
(@liofatr)
Üye

Genel olarak sustaine baya bir değişiklik geldi Morrowind patchinde . Normalde yaptığın light attack rotasyonlarını şimdi yapmaya çalışsan bir , bir buçuk dakikada Magicka/Stamina bitiyor . Ona göre buildini değiştirmen gerekiyor . Onun dışında çok büyük değişiklikler yok , her patch olduğu gibi item setleri falan değişiyor . Zorluk olarak değişen bir şey olmadı .

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mart 2018 11:31
 anil
(@anil)
Üye

Yorumlarınız için çok teşekkürler. Oyunu aldım, plus yükledim her şey hazırdı fakat her zamanki gibi oyun yine hatalı herhangi bir ses alamıyorum 🙂 bakalım ikinci repairden sonra ses verecek mi 🙂

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 17 Mart 2018 06:25