Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

elder scroll online map completion ödülü

 
(@markio03)
Üye

Arkadaşlar oyuna yeni başladım rehber videoları olsun bu sitedeki bilgiler olsun çoğuna baktım ama hiç bir şey bilmeyen biri olarak ne kadar baksamda takıldığım anlamadığım şeyler oldu bende dedim ilk 100 150 saat bi oyunda ilerleyim zamanla zaten daha iyi anlamaya başlıyor insan her mmorpg oyununda olduğu gibi oyuna başladım eğitim bölümünden sonra eso vvardenfell diye bir yere attı beni orda görevleri yaparken oraya ait görevler olduğunu farkettim ana görevler için farklı mapa gitmem lazım mış şimdi 2 3 sorum olucak

1. bu görevleri her levelden insanlar yapabiliyor mu? yoksa belli levelde olman gereken görevler varmı ?

2. eso vvardenfell görevler bitince otomatik beni ana görevin başladığı yere atıcak mı yoksa kendim o şehre gidip başlatmam mı lazım ?

3. elder scroll online map completion diye bir yer buldum  ama görevlerde de olduğu gibi bitirince ne vericeğini söylemiyor acaba sonunda ödül varmı varsa eğer zaten mapte bir dünya yer geziyorum gezerken onlarıda arada çıkarırım geçip gitmem önünden.

4. binnek hayvan, crafting dir vs bunları yapmak ve sahip olmak için haritanın belli bir yerine gitmem lazım sanırım şuan bulunduğum yerde bulamadım herkes research yapmaya başlayın diyor ama bulamadım dedikleri yeri farklı mapade geçmek istemiyorum daha bir dünya görev var burda

şuan aklıma takılan sorular bunlar yardımlarını beklerim şimdiden teşekkür ederim. 🙂

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 28 Aralık 2019 14:02
(@darkdeep)
Yetkili

1- İstediğin seviyede istediğin görevi yapabilirsin. Sadece bazı guild görevleri (thieves guild vs.) yeni görevler almadan önce guild seviyeni yükseltmeni istiyor ana seviyenden bağımsız olarak.

2- Kendin gidip başlatman lazım. Ana oyuna ait bir yere gitsen yeter. Stonefalls, Glenumbra veya Auridon bölgelerinden birine gidebilirsin. Oralardan alıyorsun ana görevleri zaten.

4- Genelde o bölgenin en büyük şehrinde oluyor onlar. Örneğin Vvardenfell'de Vivec City. Vivec City'nin girişinde bulunuyor hepsi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2019 12:44
(@markio03)
Üye

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için 3cü sorunun cevabını sizde bilmiyorsunuz sanırım. Ben sıkıntım oldukça forum sayfasına yazarım 🙂

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 30 Aralık 2019 10:35