Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

[Sabit] Elder Scrolls Online - Soru/Cevap Konusu

Sayfa 127 / 156

(@kuzeyli)
Üye

Basılı enchantın üzerine yapabilirsin. İtem leveli, enchantın levelinden küçükse basamazsın. Enchant sanırım cp 150 için. Itemin level kaç?

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kıyafetim 160 cp. Enchanterim zaten. Onu da en üst seviye olan repora'yla yaptım ama kıyafete basamadım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Eylül 2017 18:27
(@mertusta)
İmparator

Kıyafetim 160 cp. Enchanterim zaten. Onu da en üst seviye olan repora'yla yaptım ama kıyafete basamadım.

Levelleri aynıysa basabilmen lazım. Basmaya çalıştığın enchant ne ve neye basmaya çalışıyorsun? Çünkü her enchantı her şeye basamıyorsun. Ve eğer item kilitliyse kilidini açmayı dene. Gerçi yine de basabiliyor olman lazım sana CONFIRM yazdırıyor kilitli eşyaları enchantlarken. Uzun lafın kısası enchantlı itemleri tekrar enchantlayabiliyorsun daha geçen gün yaptım yüzde iki yüz eminim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Eylül 2017 18:50
(@signusseptimus)
Üye

Oyunda son seviye item geliştirme malzemelerini(dreugh wax, tempering alloy vs) satın almadan nasıl ve nereden düzenli olarak temin edebiliriz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Eylül 2017 09:47
(@liofatr)
Üye

Oyunda son seviye item geliştirme malzemelerini(dreugh wax, tempering alloy vs) satın almadan nasıl ve nereden düzenli olarak temin edebiliriz?

Günlük craft görevlerini yapmak en kolayı . 8 tane karakterinle her gün craft görevlerini yaparsan istemediğin kadar upgrade taşına sahip olursun . İstediğini aldıktan sonra da yapmaya devam et , fazlaları da satıp sağlam para yaparsın . Bir de addon var bu görevleri hızlı yapmak için : http://www.esoui.com/downloads/info1346-DolgubonsLazyWritCrafter.html Minion'dan da indirebilirsin , sana kalmış .

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Eylül 2017 10:37
(@signusseptimus)
Üye

Günlük craft görevlerini yapmak en kolayı . 8 tane karakterinle her gün craft görevlerini yaparsan istemediğin kadar upgrade taşına sahip olursun . İstediğini aldıktan sonra da yapmaya devam et , fazlaları da satıp sağlam para yaparsın . Bir de addon var bu görevleri hızlı yapmak için : http://www.esoui.com/downloads/info1346-DolgubonsLazyWritCrafter.html    Minion'dan da indirebilirsin , sana kalmış .

Çok teşekkür ederim faydalı tavsiyeler için keşke daha önce bilseydim de 300k çar çur olmazdı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Eylül 2017 11:02
(@nonkydan)
Üye

Merhabalar, Digital Imperial Edition'ın oyunun içinden alınmasının sebebini soracaktım. Bildiğim kadarıyla eskiden DLC gibi ayrı alınıyordu ama Steam mağazasında bulamadım, oyunun içindeki Crown mağazasında gördüm. Oyuna yeni başladığım için bilmiyorum tam olarak, bunun DLC olarak değil de içeriden alınmasının özel bir sebebi mi var? Diğer oyunlardaki gibi özel mağazadan satın alınan şeyler tüm hesaba değil de sadece o karaktere etki ediyorsa, sanırım Imperal ırkını seçmek için bir de Adventurer Pack gerekir. Aydınlatırsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2017 10:49
(@darkdeep)
Yetkili

Merhabalar, Digital Imperial Edition'ın oyunun içinden alınmasının sebebini soracaktım. Bildiğim kadarıyla eskiden DLC gibi ayrı alınıyordu ama Steam mağazasında bulamadım, oyunun içindeki Crown mağazasında gördüm. Oyuna yeni başladığım için bilmiyorum tam olarak, bunun DLC olarak değil de içeriden alınmasının özel bir sebebi mi var? Diğer oyunlardaki gibi özel mağazadan satın alınan şeyler tüm hesaba değil de sadece o karaktere etki ediyorsa, sanırım Imperal ırkını seçmek için bir de Adventurer Pack gerekir. Aydınlatırsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

İmperial ırkı ile oynamak için Adventurer Pack gerekli değil. Ayrıca crown mağazasında aldığınız şeyler tüm hesaba ekleniyor, sadece bir karaktere değil.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2017 11:04
(@nonkydan)
Üye

İmperial ırkı ile oynamak için Adventurer Pack gerekli değil. Ayrıca crown mağazasında aldığınız şeyler tüm hesaba ekleniyor, sadece bir karaktere değil.

Teşekkürler <3

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2017 11:09
(@kuzeyli)
Üye

Levelleri aynıysa basabilmen lazım. Basmaya çalıştığın enchant ne ve neye basmaya çalışıyorsun? Çünkü her enchantı her şeye basamıyorsun. Ve eğer item kilitliyse kilidini açmayı dene. Gerçi yine de basabiliyor olman lazım sana CONFIRM yazdırıyor kilitli eşyaları enchantlarken. Uzun lafın kısası enchantlı itemleri tekrar enchantlayabiliyorsun daha geçen gün yaptım yüzde iki yüz eminim.

Olmadı yapamadım kardeş. Dediğin her şeye dikkat ettim ama olmadı. Bu arada anumis stone ve dwarven construc repair partsları nereden düşürebilirim??

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2017 17:38
(@mertusta)
İmparator

Olmadı yapamadım kardeş. Dediğin her şeye dikkat ettim ama olmadı. Bu arada anumis stone ve dwarven construc repair partsları nereden düşürebilirim??

Anumis stoneları master writçi npc den alıyorsun. Dwarveni de halls of fabricationda weekly listesine girmen lazımdı sanırım. Veya guild traderlardan al.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2017 20:01
(@kuzeyli)
Üye

Anumis stoneları master writçi npc den alıyorsun. Dwarveni de halls of fabricationda weekly listesine girmen lazımdı sanırım. Veya guild traderlardan al.

Weekly listesi nedir? Daha önce hiç trial a girmedim. Giriş yolunu da bulamadım. Dungeon finder gibi kolay değil sanırım

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Eylül 2017 12:32
(@liofatr)
Üye

Weekly listesi nedir? Daha önce hiç trial a girmedim. Giriş yolunu da bulamadım. Dungeon finder gibi kolay değil sanırım

Weekly listesi : Her hafta belli bir trial seçilir ve bu trialı tamamlayan gruplardan skoru en yüksek olan 100 gruba hediyeler gönderilir . Hangi trial olduğunu öğrenmek için J'ye bas . Yukarıda Leaderboards sekmesine tıkla . Oradaki Trials kısmına girdiğin zaman en üstte Weekly diye çıkacak . Ona tıkladığın zaman skorların yazdığı kısmın üst tarafında çıkar .

Trial girişi yeni gelen Clockwork City'de . World Map'i sonuna kadar aç . Coldharbour'un yanına koydular . Haritanın üst kısmı zaten büyük bir şehir . Şehrin sol tarafında kalıyor trial girişi .

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Eylül 2017 13:43
(@mertusta)
İmparator

Kolay değildir evet, 12 kişiyle yapılır ve organize olunması gerekir. Yeni başladıysanız oyuna zor gelebilir. Ayrıca o aradığınız itemler de end game seviyesindeki oyuncular için. Aradığın itemleri birleştirerek oluşturduğun target dummy nin 50 milyon hp si var.
Weekly de haftalık sıralama. Her hafta başka bir trialin haftalık sıralaması açılır, millet gider o triali yapar aldığı puana göre listelenir. Hafta sonunda da eğer listede kaldılarsa ödül kazanırlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Eylül 2017 13:44
(@teecem)
Üye

Bir şey soracağım özellikle @mertusta ustam sana sormam lazım steam aktivitelerde eso+ aldığını gördüm öncelikle hayırlı olsun. 2. sorum ise steam cüzdan ile mi aldın yoksa kredi kartı mı? Banka kartı kabul eder mi acaba merak ediyorum. 3 aylık çeksem direkt 3 ayın faturasını mı çeker yoksa her ay kendi belirlediği miktar kadar mı çeker?

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Eylül 2017 20:49
(@thunder)
Üye

Merhabalar, oyuna yeni başlamış olmamla  birlikte kafamda bir sürü soru işareti var bunlardan bir tanesi de bineklerimize nasıl item aktaracağımız(envanterimizde fazladan yer açmak için, envanter genişletmeyi bulamadım çünkü) ikincisi ise, bineklerimizi nasıl zırh sahibi yapacağımız. Yardımınız için şimdiden teşekkürler:)

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ekim 2017 19:19
Sayfa 127 / 156