Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

[Sabit] Elder Scrolls Online - Soru/Cevap Konusu

Sayfa 152 / 156

(@eqeusko)
Üye

Araştırmalarım sonucunda bu oyunun grafik olarak bana göre olduğunu düşünüyorum.

Acaba bu oyunda oyuncu sayısı nasıl?
hangi server TÜrkler çok hangi server da başlamamı tavsiye edersiniz? 
birde player olarak çok iyi sayılmam kolay olarak kendi başıma
 hangi karakter ile lvl almam gelişmem daha kolay olur.

Sorularıma cevap alırsam çok mutlu olurum. mesajlarınız için şimdiden teşekürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Eylül 2018 07:01
(@mertusta)
İmparator

Araştırmalarım sonucunda bu oyunun grafik olarak bana göre olduğunu düşünüyorum.

Acaba bu oyunda oyuncu sayısı nasıl?
hangi server TÜrkler çok hangi server da başlamamı tavsiye edersiniz? 
birde player olarak çok iyi sayılmam kolay olarak kendi başıma
 hangi karakter ile lvl almam gelişmem daha kolay olur.

Sorularıma cevap alırsam çok mutlu olurum. mesajlarınız için şimdiden teşekürler.

Oyuncu sayısı yüksek. İki server var zaten, Amerika ve Avrupa. Türkler Avrupa'da. Templar classı yeni başlayanlar için oynaması kolay bir sınıf.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Eylül 2018 07:37
(@lordofthethunder)
Üye

esoya yeni başladım vvardenfall diye bir yerdeyim nord karekter açtıgım için kanım beni kuzeye dogru çekiyor hem bildik yerden başlamak lazım

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Ekim 2018 00:53
(@northener1907)
Üye

Birkaç sorum olacak oyun için, bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

1- TESO + Morrowind'e sahibim şuan, oyun Morrowind'de başladı. Assassin bir karakter oynamaya çalışıyorum. Oyuna yeni başladığım başladığım için bulduğum ilk zırhlardan, silahlardan karakterime uygun bir şeyler yapmaya çalıştım. Karakter şuan seviye 12 ama hala çok güçsüzüm. Oyunda karşılaştığım yaratıklar baya güçlüler. Bir de 3 4 kişi oldular mı indiriyorlar kesin. Daha oyunun başındaki Questlerden bahsediyorum bir de (Morrowind'deki), bu kadar zor olması normal mi yoksa ben yanlış bir şeyler mi yapıyorum?

2 - Altın kazanma ve level atlama da çok büyük meseleler. Bunları en kolay nasıl hallederim oyun başı için.

3 - Plus üyeliği başlatmayı düşünüyorum. İndirim görüyor mu? Daha oyun başındayım, sizce almalı mıyım yoksa beklemeli miyim? Plus üyeliğin dlclere erişim + 1500 crown vermesi dışında ne artıları var?

Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 09:38
(@mertusta)
İmparator

1- TESO + Morrowind'e sahibim şuan, oyun Morrowind'de başladı. Assassin bir karakter oynamaya çalışıyorum. Oyuna yeni başladığım başladığım için bulduğum ilk zırhlardan, silahlardan karakterime uygun bir şeyler yapmaya çalıştım. Karakter şuan seviye 12 ama hala çok güçsüzüm. Oyunda karşılaştığım yaratıklar baya güçlüler. Bir de 3 4 kişi oldular mı indiriyorlar kesin. Daha oyunun başındaki Questlerden bahsediyorum bir de (Morrowind'deki), bu kadar zor olması normal mi yoksa ben yanlış bir şeyler mi yapıyorum?

2 - Altın kazanma ve level atlama da çok büyük meseleler. Bunları en kolay nasıl hallederim oyun başı için.

3 - Plus üyeliği başlatmayı düşünüyorum. İndirim görüyor mu? Daha oyun başındayım, sizce almalı mıyım yoksa beklemeli miyim? Plus üyeliğin dlclere erişim + 1500 crown vermesi dışında ne artıları var?

1-  https://elderscrollsturk.com/konu-leveling-buildleri-magicka-ve-stamina.html

2- Şuanda xp etkinliği var. İki kat fazla xp kazanabilirsiniz. Altın kazanmak için de topladığınız tüm eşyaları satın. Craftinge önem verin, etrafta gördüğünüz craft materyallerini toplayın.

3- Daha erken bence plus için. %10 xp bonusu veriyor o saydıkların haricinde ama şuanda levelin düşük olduğu için ben almazdım. Önce 160 şampiyon leveline ulaşmaya bak. Sonra alırsın plus. Hatta bana kalırsa ben tüm haritaların questlerini bitirdikten sonra alırdım plus.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 10:31
 TSAR
(@tsar)
Üye

Hocam yine ben. 😀 Oyunu alacağım dedim ve aldım oyun gerçekten müthiş bir oyun İngilizcem olmamasına rağmen 3 4 video izleyip öğrenebildim oyunu fakat öğrenemedigim bir kısmı var bu dungeon finder nasıl oluyor anlamadım ben accept diyorum isinlamiyor beni dungeona?

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 11:01
(@northener1907)
Üye

Hocam yine ben. 😀 Oyunu alacağım dedim ve aldım oyun gerçekten müthiş bir oyun İngilizcem olmamasına rağmen 3 4 video izleyip öğrenebildim oyunu fakat öğrenemedigim bir kısmı var bu dungeon finder nasıl oluyor anlamadım ben accept diyorum isinlamiyor beni dungeona?

Oyunu Türkçe oynamanız mümkün hocam. Ben Türkçe oynuyorum başlangıç anından itibaren.

@mertusta teşekkür ederim. O zaman plus için şimdilik bekleyeceğim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 12:08
(@mertusta)
İmparator

4 kişi buluyor oyun sıraya giren. Accept ile kabul ediyorum diyorsun, diğer üç kişi de kabul ederse gönderiyor. Sürekli accept demen lazım, o sistem biraz sıkıntılı bazen çok bekletebiliyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 12:18
 TSAR
(@tsar)
Üye

Oyunu Türkçe oynamanız mümkün hocam. Ben Türkçe oynuyorum başlangıç anından itibaren.

@mertusta teşekkür ederim. O zaman plus için şimdilik bekleyeceğim.

Hocam o nasıl oluyor bildiğin Türkçe yama kurar gibimi kuruyorsun

4 kişi buluyor oyun sıraya giren. Accept ile kabul ediyorum diyorsun, diğer üç kişi de kabul ederse gönderiyor. Sürekli accept demen lazım, o sistem biraz sıkıntılı bazen çok bekletebiliyor.

Anladım hocam teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 14:18
(@northener1907)
Üye

Hocam o nasıl oluyor bildiğin Türkçe yama kurar gibimi kuruyorsun

Anladım hocam teşekkürler.

Şu konuda yazanları aynen uygulayın, oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. Cümleler anlaşılır şekilde çevriliyor.

https://forum.donanimhaber.com/elder-scrolls-online-i-turkce-oynayin-tum-oyunlarda-ise-yariyor--134790644#134790644

Anlamadığınız yer olursa yardımcı olurum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ekim 2018 18:45
 TSAR
(@tsar)
Üye

Onlarca Mages Guild lorebookunu hiç anlamadan oynamistim bu beni çok üzüyordu harbiden çünkü oyundaki büyü dünyasına bayağı ilgim vardı şimdi anlayabileceğim çok teşekkür ediyorum hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Ekim 2018 02:14
(@northener1907)
Üye

Onlarca Mages Guild lorebookunu hiç anlamadan oynamistim bu beni çok üzüyordu harbiden çünkü oyundaki büyü dünyasına bayağı ilgim vardı şimdi anlayabileceğim çok teşekkür ediyorum hocam.

Rica ederim, iyi oyunlar 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Ekim 2018 07:08
(@frostpale)
Üye

Oyunu Ağustos 2017'de aldım ve şu anda Morrowind Expansion'ı herkese ücretsiz ama bende oyun içinde satın almam gerektiğini söylüyor. Ne yapmam gerek ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Ekim 2018 09:34
(@mertusta)
İmparator

Oyunu Ağustos 2017'de aldım ve şu anda Morrowind Expansion'ı herkese ücretsiz ama bende oyun içinde satın almam gerektiğini söylüyor. Ne yapmam gerek ?

Ağustos 2017'de eğer Morrowind upgradeli halini almadıysan ESO Plus alman lazım şuan için. İlk geldiğinde Morrowind'i satın almak gerekiyordu, geçen haziranda Morrowind ana oyuna eklendi. Şuanda haritası için ESO Plus, Warden classı için crown store'dan satın alman gerekiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Ekim 2018 10:27
(@shankia)
Üye
Gönderen: mertusta

1-  https://elderscrollsturk.com/konu-leveling-buildleri-magicka-ve-stamina.html

2- Şuanda xp etkinliği var. İki kat fazla xp kazanabilirsiniz. Altın kazanmak için de topladığınız tüm eşyaları satın. Craftinge önem verin, etrafta gördüğünüz craft materyallerini toplayın.

3- Daha erken bence plus için. %10 xp bonusu veriyor o saydıkların haricinde ama şuanda levelin düşük olduğu için ben almazdım. Önce 160 şampiyon leveline ulaşmaya bak. Sonra alırsın plus. Hatta bana kalırsa ben tüm haritaların questlerini bitirdikten sonra alırdım plus.

Ben tüm haritalardaki görevleri bitirmek istiyorum. 

Oyun Morrowind ek paketi ile satıldığı için oradan başladım. VVardenfell haritasindaki Trail hariç tüm görevleri bitirdim. 

Ana oyundaki tüm görevleri bitirmem ne kadar sürer?

Oyunda altın kasmak için ne yapabilirim?

Oyunda en yüksek seviye nedir? Şampiyonluk seviyesi ne oluyor?

PVP yapmayacağım. Ama eşyalarımı güçlendirmek istiyorum. Hangi seviyeden sonra Sorcerer hesabimi Clothing ve odunculuk ile silah ve zırhlarını geliştirmemi tavsiye edersiniz? Ayrıca bu zanaatlarda gelişmek için ne yapmam gerekir? Oyunun başında bu alanlara puan vermenin mantıklı olacağını düşünmüyorum. Oyunun başında görevler Fine ve ranksız eşyalar verilirken 20.seviyeden sonra Fine ve Superior eşyalar vermeye başladı. Daha yüksek seviyelerde görevler Epic ve Legendary eşya verecek mi?

Bu ileti 4 sene önce 2 defa tarafından Shankia tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Aralık 2018 15:54
Sayfa 152 / 156