[Sabit] Elder Scrolls Online - Soru/Cevap Konusu  

Sayfa 154 / 154 Önceki

mertusta
(@mertusta)
İmparator
Gönderiler: 7164

Kalkan kullanman sana %15 fazla xp vermeyecek. Orada yazan şey Weapons skill ağacındaki One Hand Shield skillerinin %15 daha hızlı gelişeceği ki gereksiz bir özellik. Kafana takmana gerek yok.

Dps oynayanların sayısı fazla diğerleri az olduğu için dps ler genelde sırada yer bulamıyorlar kendilerine. Bu yüzden çakallık (bir bakıma sahtekarlık) yapıp kendilerini tank veya healer olarak işaretleyip giriyorlar. Tabi dungeonda gerçek bir tank, healer olmadıkları için grup acı çekiyor 😀 Eğer bir guilde üyeysen oradakilere sorabilirsin girmek isteyen var mı diye. Kendini tank/healer olarak da işaretleyebilirsin. Veya gerçekten tank olarak oynayabilirsin. Ama tank oynarsan pve de zorlanacağını unutma, görev yaparken hasarın düşük olacağı için oyun daha da zorlaşır. Bu sebeple end game'e ulaşmadıysanız henüz kesinlikle healer veya tank oynamayın. İlla oynayacağım diyenler varsa da kenarda dps seti bulundursun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Aralık 2018 23:29
mert35
(@mert35)
Üye
Gönderiler: 35

anladim tskler cevapların için 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 00:43
mert35
(@mert35)
Üye

merhaba yeni sorularımla geldim 

1) trader sistemi niye klasık market sistemi gibi degil oyunda bu sistem daha kötü ve zor degil midir 

2) ben warden acmayi  düsünüyorum pve dps için neler önerirsiniz 

3) ben mage acmayi düsünüyorum pve dps için öneriniz nedir 

4) ben lvl 50 ye kadar dungeon kasıp + dungeondan cıkan malzemleri kırıp craft mazlemesi yapcam sizce izledigim yol dogru mu ? lvl 50 oldugumda oyun aynı craft malzemleri mi ister

5)craftla para kazanmak istiyorum lvl 25 im daha ve eso plus mevcuttur sizce craft işine erkenden gireyim mi ? + craft skillerini kulanmaya baslayim mi ? hep dungeon girdigim için skillerim birikiyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 17:58
mertusta
(@mertusta)
İmparator

1) Rekabet ortamı olması için bu şekilde yapmışlar. Öbür türlü tüm oyunda tek sabit fiyat olur, ekonomi gelişmez. Gerçi şuanda çeşitli addonlar kullanabilirsin bu amaç için ama yine de dediğin etkiyi yaratmıyor. Master Merchant addonuna bakabilirsin. Bir de tamrieltradecenter.com

2)Warden oynamadım bilmiyorum.

3)Mageden kastınız hangi class?

4) Yol doğru. Düşen itemleri kullan, iteme para verme. 160 şampiyon seviyesine gelince itemlere başlarsın. Julianos, willpower, torug's pact setleri iyidir magicka için. Her levelde farklı craft malzemesi istiyor.

https://elderscrollsturk.com/elder-scrolls-online-atolyesi/   Crafting başlığında bakabilirsin.

5) Craftingde research yap. Düşen sarı itemleri sat. Onlardan iyi para kaldırırsın. Skill puanın bolsa harcayabilirsin, skiller resetlenebiliyor zaten. Ama ben olsam class ve weapon skillerine harcardım skill puanlarını.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 18:54
mert35
(@mert35)
Üye

tskler cevaplarınız için ve attiginiz link kafamdakı cogu sorunun cevabını verdi 

mage sınıfı yani uzak büyücü pve dps için (elektrik kulanmayı düsünuyorum) bu sınıfı kasmayi düsnüyorum ilerde zorlanır mıyım diye düsünüyorum cünkü zırhı düsükte yanlıs hatırlamıyorsam orta zırh giyiyorsa iyi olur 

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 20:11
mertusta
(@mertusta)
İmparator

Şimdi mage uzak büyücü demişsiniz ama sorcerer mı templar mı, 5 tane class var. Hangisinden bahsediyorsunuz? Orta zırhtan kasıt medium armor ise olmaz. Siz olayı tamamen yanlış anlamışsınız 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 21:34
mert35
(@mert35)
Üye

himm o zaman ben size hayalimdekini söyleyim siz önerin bana 😀  dungeon ve pve  için dps si iyi olan elektrikle vurmayı seviyorum.. sanırım bu dedigim sorcerer için daha uygun oluyor cünkü templer hem saglık hem tank diye biliyorum 

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 22:16
Mehfir
(@memoalic)
Tuğra Guild Moderatörü
Gönderiler: 26

Magicka high elf sorc.  sana göre.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 22:47
mert35
(@mert35)
Üye

saollun cevabınız için

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 23:08
mert35
(@mert35)
Üye

merhaba pve tank için öneriniz nedir ?

ben templer secmeyi düsündüm ordan ork diye düsündüm dogru terchi midir ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Ocak 2019 21:10
mertusta
(@mertusta)
İmparator
Gönderen: mert35

merhaba pve tank için öneriniz nedir ?

ben templer secmeyi düsündüm ordan ork diye düsündüm dogru terchi midir ?

Dragonknight dark elf iyidir. Ama ırk pasifleri değişecek deniyor. Şimdilik dark elf fena değil.

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Ocak 2019 06:45
Namo
 Namo
(@namo)
Üye
Gönderiler: 11

Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar Eso'ya  dönüyorum ve build konusunda çok kararsızım Forumda okuduğum bütün buildler eski  olduğundan pek yararlı olucağını düşünmedim.  Şuanki patche uygun pvp buildi var mı elinizde. Redguardlara uygun olursa on numara olur. 😀  (Nightblade olmasın lütfen çok becerebildiğim bir sınıf değil)

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Şubat 2019 12:52
mertusta
(@mertusta)
İmparator
Gönderen: Namo

Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar Eso'ya  dönüyorum ve build konusunda çok kararsızım Forumda okuduğum bütün buildler eski  olduğundan pek yararlı olucağını düşünmedim.  Şuanki patche uygun pvp buildi var mı elinizde. Redguardlara uygun olursa on numara olur. 😀  (Nightblade olmasın lütfen çok becerebildiğim bir sınıf değil)

Hangi class ve leveliniz nedir?

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Şubat 2019 13:56
Namo
 Namo
(@namo)
Üye
Gönderiler: 11
Gönderen: mertusta
Gönderen: Namo

Hangi class ve leveliniz nedir?

Eski karakterim Redguard Dk idi lvl 64 idi  Of Tank tarzı oynuyordum

Şimdi bir karakter açmadım ama Türk ağırlıklı olduğu icin Daggerfall'de oynuyorum ordaki her ırk de oynabilirim class olarak nightblade beceremiyorum açıkçası Ork biraz op shit gibi gelsede oynamam değil. Nightblade Magic de deneyebilirim hiç oynamadım

Bu ileti 1 ay önce tarafından Namo tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Şubat 2019 14:50
mertusta
(@mertusta)
İmparator

Ravager ve bone pirate setleri genel olarak tüm stamina oynayanlar için pvpde orta seviyede setler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Şubat 2019 19:06
Sayfa 154 / 154 Önceki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol