Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Forumu Bırakıyorum/...
 

[Sabit] Forumu Bırakıyorum/Ara Veriyorum/Dönüyorum

Sayfa 54 / 54
 
(@savastutkunu67)
Üye
Gönderen: Savastutkunu

Bugün günlerden 15 Ağustos yaz tatilinin bitmesine bir aydan biraz daha fazla bir süre kaldı ancak benim için bugün tatilin son günü. Okul hayatında her zaman yeteri kadar çalışan biri olup deli gibi çalışanlara 'Abi bu kadarda çalışılmaz gidin biraz eğlenin nefes alın.' desemde Üniversite sınavı gün be gün yaklaşıyor ve ben eskiden yaptığım hataları tekrar yapmak yerine bir sefer olsun inek öğrenci gibi çalışmaya karar verdim.

Buda lise 3 olduğum için iki yıl bilgisayarımı ve benzeri şeyleri toplamam kemik gözlük ve ütülü süveterleri çıkarmam anlamına geliyor. Yani foruma çok uzun bir ara veriyorum, belki arada kaçamak yapar çok nadirde olsa girerim sonuçta iki yıl ama onun dışında aktif olmayacağım.

Bu açıklamadan sonra belki bir daha dönmem diye buradakilere teşekkür etmek istedim, gecenin bir köründe 13 yaşında bir veletin sözlerini dinleyip onunla dertleşecek kadar babacan adam @Sesl1harf 'e, iki yıl boyunca nickini Mertusa sanıp nickinde Mert yazdığını anlamadığım @Mertusta 'a, forumda ki ilk arkadaşım kamp maceralarına hala güldüğüm son çevirine yardım edemediğim için vicdan azabı çektiğim arkadaşım @ismetisgor 'a, forumda en sevmediğim insan olan @bluestorm02 'a, rplerin vazgeçilmez ikilileri @Diist Kiin ve @Folcred 'e, şarapsever @Brond 'a, rp icabıda olsa ilk sanal aşkım @AvP.Love 'a, resim konusunu sürekli canlı tutan ve umut vaadeden çizerler @Newoooo ve @Goldendarkness 'a, forumun en cool insanı @Beyaz 'a, hiç konuşmasakta eski forum temasında profil fotoğrafının sayfa ile olan uyumuna salya akarak baktığım @Artemis 'e, müziksever @Lorkhan 'a, çok kısa süredir burada olsada sanki eskiden beri buradaymış gibi hissettiren @Starkiller 'a, asıl adı Thian olan isminde ki Lich'in Türkçe karşılığı için iki sayfa kavga ettiğimiz @Lichking 'e, forumun abisi @ufon 'a, çevirilerin üstadı @shooter 'a, forumun ilk khajit fenomeni @khajiit1903 'e, efsane Jack hikayesinin yazarı ve BANHAMMER @vatansever 'e, asırlar önce açtığı mod dersleri ile tüm günümü alan @Nordic 'e, forumun sessiz ama çok çalışkan üyesi @Darkdeep 'e, bunu yazarken hakkında ne diyeceğimi unuttuğum @darkpheonix 'e, aramızdan birden ayrılan çok kısa sürede kanım ısının @Haydar 'a, fotoğrafını görünce önce Witcher'a sonra Sons of Anarchy'e başlatan @Maestro. 'a @Swindler22 'e, @valueTR 'e, @PhantomDancer 'a, @Artistia 'a, @Alff K. 'a, @Scathach 'a @süleyman maik 'e sabaha kadar sayabileceğim diğerlerine ve adını unuttuğum geride kalan ve bu yazı ile kör ettiğim herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Burada bulunduğum zaman boyunca kişiliğime ve düşünce hayatıma çok şey kattınız belki sadece bir oyun forumu gibi görünsekte aslında bu çok daha farklı ve güzel bir şeydi. O zaman son kez, Zu los Mustafa, Keinbrutalwah and Zireael.
Az kalsın unutuyordum forumun en yakışıklı, karizmatik, zeki, sevecen ve çalışkan üyesi @savastutkunu67 'e teşekkürler. Not Zonguldaklı değil sadece klavyede altı ve yedi'nin yerini seviyor. Not 2: Elveda. Not 3:  Bu sırada kafamda Şebnem Ferah Hoşçakal çalıyor. Not 4: Hani varya Aşk Tesadüfleri Sever'in sonunda çalan o. Not 5: Buradan tüm internet alemine söz veriyorum üniverste'i kazanırsam Brond'a şarap ısmarlıyacağım.

Vaaayy be! Şu yazıyı yazarkenki düşüncelerim ile şimdiki halime ve geldiğim yere bakıyorumda, zaman ne çabuk geçmiş. Hayat ne garipmiş. Üniversite sınavı sonunda geçti tekrardan foruma dönüyorum tabi forum eskisi kadar aktif olmadığı için bende eski aktif olduğum dönemlerdeki kadar sık aktif olmayacağım ama yinede buralardayım. Sizin aranızdayım tabi çoğu kişi gitmiş anladığım kadarıyla ama. Forumda kimler var diye anlamaya çalışırken forumun her yeni sayfada ıkınması eski zamanları hatırlattı bir nostalji oldum. Hello everybody!!

Bu ileti 4 sene önce tarafından Savastutkunu tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Haziran 2019 03:44
(@mertusta)
İmparator

Hoşgeldin, herkes aynı değişen tek şey forum 😀 Eskiden yavaştı şimdi daha da yavaş xD Sınavın iyi geçmiştir umarım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Haziran 2019 10:39
(@savastutkunu67)
Üye

Aslında iyi geçmedi sınava üç dört ay civarı vardı, ben artık iyice sıkıldım istediğim bölümden vesaire emin olamadım çalışmayı bıraktım ama yinede gelicek sonucun bana yeteceğine inanıyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Haziran 2019 14:38
(@sphinx)
Üye
Gönderen: TRueLeGeND

ne tür hatalar bunlar anlamadım. bende bütün görevleri bitirdim sırf oyuna devam edebilmek için mod çevirisi yapıyorum 😀 bana göre oyundaki tek hata bazı yapılmış görevlerin hala görev listesinde duruyor olması. onun haricinde ufak tefek hatalar pek sıkıntı değil. bunlar yüzünden oyun bırakılır mı 😀

Uzun zaman önce yazmıştım sıkıntılı bir dönemimdi biraz saçma sapan yazılar yazmış olabilirim ama yinede bu saçmaladığım yazıya cevap yazdığın ve yazımı okuduğun için çok ama çok teşekkürler.Sizlerde beni kabul ederseniz aileye tekrardan geri döndüm.@falta

Bu ileti 4 sene önce tarafından Sphinx tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Temmuz 2019 20:02
(@sphinx)
Üye
Gönderen: Baris

Bende anlamadım ne tür hatalar :)))))) Çok uzun yazmışsın tamamını okumaya üşendim. Kendi kendine gelin güvey olmuşsun. Bir insanın boş vakti vardır heveside vardır oynar. O oyundan ticari bir kazancı yoksa keyif dışında bir beklentisi olmaz. Sen oyun bağımlısı değilsin. Oyunla kafayı bozmuşsun sadece. Bağımlılık nedir sana anlatayım mı? Bir insan birşeye bağımlıysa onu kullanmadan yasayamaz. Bağımlı kisilere bu yüzden kullandığı şey neyse bir miktar verilir. Oyunu çok seviyorsun kendi kendine tribe girmişsin. Okudukça gülüyorum 😀

Ayrıca eleştiri değil senin yorumun. Eleştiri birşeyin iyi ve kötü yönleri birlikte incelenerek yapılır. Yani nasihat.

Uzun zaman önce yazmıştım sıkıntılı bir dönemimdi biraz saçma sapan yazılar yazmış olabilirim ama yinede bu saçmaladığım yazıya cevap yazdığın ve yazımı okuduğun için çok ama çok teşekkürler.Sizlerde beni kabul ederseniz aileye tekrardan geri döndüm.@baris

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Temmuz 2019 20:44
(@sphinx)
Üye
Gönderen: ibodala

@Sphinx Hata dolu olduğuna bende katılmıyorum. Ne gibi hatalar? Arada tek tük sıkıntı yapıyor ama oyunu sana oynatmayacak kadar değil. Gayet çatır çatır oynadım ben. Special Editoun oynadım ama* onuda belirteyim.

Diğer yazdıklarına katılıyorum. Fazla kaptırmışsın demek ki. Oluyor öyle bazen. İnsan dış hayatı bırakıyor full oyundaki durumuna odaklanıyor. 
Hatanın neresinden dönsen kardır! derler. O durumda olduğunu farketmişsin ne güzel ve çekii düzen vermeye karar vermişsin.  Nice-u desu hocam. Live your life 🙂 deyip fazla uzatmadan keseyim.

Peiiis <3 

Görüşürük. 🙂

----
Dipnot: Laubali yazmayın diye Möderetor notu düşmeyin. Olay çıkartırım, sonra rahatlayıp sakinleşip bende yol alırım :'D Karakter meselesi.  😛 xD

Uzun zaman önce yazmıştım sıkıntılı bir dönemimdi biraz saçma sapan yazılar yazmış olabilirim ama yinede bu saçmaladığım yazıya cevap yazdığın ve yazımı okuduğun için çok ama çok teşekkürler.Sizlerde beni kabul ederseniz aileye tekrardan geri döndüm.@ibodala

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Temmuz 2019 21:04
(@sphinx)
Üye
Gönderen: soytari041

@Sphinx valla hacım hata hata deyip duymuşsun ama demek ki biz anlamadık çünkü göz ardı edilemeyecek hatalar bende görmedim. Karşılaştıklarım da genelde modlar yüzündendi.

Ayrıca bir oyuna gönül vermek seninki ve bu aslında iyi birşey. @Baris kardeşin dediği gibi bu bağımlılık değil. Ama benim ki öyle. Askerde çarşı izninde internet kafeye gider mi bir adam. Dün pc bozuldu bütün gün yataktan çıkmadım telefondan dandik oyunlar oynayıp YouTube da ne kadar video varsa izledim. İyisin iyisin sıkma canını biz burada bekliyoruz seni

Uzun zaman önce yazmıştım sıkıntılı bir dönemimdi biraz saçma sapan yazılar yazmış olabilirim ama yinede bu saçmaladığım yazıya cevap yazdığın ve yazımı okuduğun için çok ama çok teşekkürler.Sizlerde beni kabul ederseniz aileye tekrardan geri döndüm.@soytari041

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Temmuz 2019 21:17
(@sphinx)
Üye

Benim hakkımda yorum yapan başkaları da olmuşsa göremeyip cevap yazamadığım için özür dilerim.Yorumlarını okuduğum insanlara da hep aynı cevabı vermiş olmam yorumlarını okumadığım izlenimini vermesin tüm yorumlarını okudum hepsine en içten teşekkür ederim.Daha detaylı ayrı ayrı cevap vermek isterdim hepsine fakat şuan bağlantımda bir sorun var bu nedenle beni mazur görsünler ve de affetsinler.O uzun saçma yorumu kaldırdım ve yeni bir yorum yazdım amacım geçmişteki saçmalığımı gören olmaması içindi ama geç kalmıştım.Önemli değil.Böylece yorumumu okuyup cevap verip değer veren insanlar olduğunu gördüm tekrardan hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Bu ileti 4 sene önce tarafından Sphinx tarihinde düzenlendi
Bu ileti 2 sene önce tarafından Sphinx tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Temmuz 2019 21:53
(@maestro)
Üye

Ne var ne yok, kimler burada hala? 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Ağustos 2019 02:05
(@hero-of-kvatch)
Üye
Gönderen: Maestro.

Ne var ne yok, kimler burada hala? 🙂

Çok eski veya çok aktif,tanınmış bir kullanıcı değilim ama...

 

Ben buradayım 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Ağustos 2019 12:12
(@valuetr)
Üye

Vay be forum baya yavaşda olsa duruyor @mertusta elinize sağlık foruma girmeyeli ne kadar zaman oldu bilmiyorum ama hala uğraşıyorsunuz. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Ağustos 2019 16:55
(@darkdeep)
Yetkili
Gönderen: Maestro.

Ne var ne yok, kimler burada hala? 🙂

Ben 😛 Forum yavaş, eskiden foruma sık girenlerin çoğu yok ama site hâlâ açık yani 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Ağustos 2019 20:38
(@hero-of-kvatch)
Üye
Gönderen: Prospektüs
Gönderen: Maestro.

Ne var ne yok, kimler burada hala? 🙂

Ben 😛 Forum yavaş, eskiden foruma sık girenlerin çoğu yok ama site hâlâ açık yani 😀

Eee girmezler tabi. Forum o kadar yavaşki alıntı yapmak bile zaman oluyor. 

Eskiden forum daha iyiydi,hızlıydı sanki?

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Ağustos 2019 22:45
(@darkdeep)
Yetkili
Gönderen: Filsuk
Gönderen: Prospektüs
Gönderen: Maestro.

Ne var ne yok, kimler burada hala? 🙂

Ben 😛 Forum yavaş, eskiden foruma sık girenlerin çoğu yok ama site hâlâ açık yani 😀

Eee girmezler tabi. Forum o kadar yavaşki alıntı yapmak bile zaman oluyor. 

Eskiden forum daha iyiydi,hızlıydı sanki?

Forum altyapısı değişince bir süre hızlanıyor, sonra geri yavaşlıyor. Behçet halletmeye çalışacak.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Ağustos 2019 14:58
(@hero-of-kvatch)
Üye

Umarım halledilir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Ağustos 2019 13:38
Sayfa 54 / 54