Genel Dertleşme Kon...
 

[Sabit] Genel Dertleşme Konusu  

Sayfa 7 / 7
 
(@eagldar)
Üye
Gönderen: PaarthurnaxFusRo

Ben niye daha yeni görüyorum ya bu postu. Neysem... Hazır dertleşecek yeri bulmuşum anlatayım ben de derdimi..

Yaklaşık 3-4 gün önce sevgilimden ayrıldım. Daha 1 gün bile geçmeden eski sevgilisine dönmüş... İşin bana koyan tarafı ise ikisiyle de aynı sınıftayım ve arka sıraya geçip sarmaş dolaş gülüşüp sarılıyorlar...

Ben de yapıcak birşey bulamayıp ara ara Skyrimime girip manzarada rahatlıyorum ara ara test çözüyorum. Bakalım hayırlısıyla şu TYT ve AYT yi atlatırsak temelli rahatlarım sanırım...

sal be kanka kızı, yapabildiğin kadar unutmaya çalış. o seni unutmaya çalışmak için exine dönmüş. ya da senden daha iyisini bulana kadar normal biriyle takılıyordur. zaten daha her şeyin başındasın sana kız mı yok lan.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Mayıs 2019 23:17
 Joe
(@joe)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Haziran 2019 10:17
(@savastutkunu67)
Üye

Bilmiyorum hala dinleyen birileri kaldı mı ama umurumdada değil doğrusu. Liseye ilk geçtiğimde buradaydım, ilk kez gerçekten hayatı mı yaşamaya başladığımda ve daha nicesinde buradaydım. Artık forumla aramda saçma bir bağ kuruldu sanki. Zihnimde çok farklı simgelere kazındı. Hayatımda ilk kez aşık oldum. Bilmiyorum hatırlayan birileri var mı ama zamanında sınava çalışmak için foruma ara vermiştim. Hatta uzun bir sürede çalıştım. Ta ki ikinci dönem bir ögle tenefüsünde yemek yemeye gitmem gerekirken gitmeyene kadar.

 Sınıfta sohbet etmeye başladık sonra internette sonra daha sık ve daha sık. Her şey harikaydı klişe ama gerçekten karnımda bir şeyler hissettiğime yemin edebilirim. Tüm bu karmaşada tüm bu aklı başında görev adamlığımda nasıl olduda her şeyi kenara itebilecek kadar cesaretlendirilebildim anlamıyorum. Üstelik beni sevmeyen birisi için. Aslada sevmeyecek.

 Her şey mükemmeldi be. Çok güzeldi. Şuan bu yazıyı başkasında okusam inanın takmazdım ya da gülerdim falan ama şuan kalbim içeride olanları düşündükçe bile bedenimi titretiyor. Böyle olmamalıydı ben 3 sene lise boyunca ders çalıştım kötü alışkanlıklardan uzak durdum son senede birden bir kız için bu kadar dağılmamalıydım. 

 Belkide bahane üretiyorumdur çalışmama bahane. Bilemiyorum, umarım gelecekte her şey onun kadar güzel olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Mart 2020 03:46
(@draggur22)
Üye

Vay be nerden nereye geldi forum. Rezillik. Eskiye nazarna hızlanmış ama artık asla düzelmeyecek bir yara almış gibi. Kendi kendini bitirdi forum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Mart 2020 01:23
(@aethel)
Yetkili

Evet, hızlandı ama artık kimse buralarda olmak istemiyor. Hani ben bile 2-3 haftada bir bakıyorum, çünkü ileti gelmediğini çok iyi biliyorum. Hedef TES VI, yapacak pek bir şey yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Nisan 2020 13:21
(@genc-kurt)
Üye
Gönderen: @genc-kurt
Gönderen: Genç Kurt

Forum ölmüş ya. Hiç derdim yokmuş gibi bugün de forum için dertleneceğim.

aynen 

Bence de.

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Haziran 2020 18:57
(@vatansever)
Yetkili
Gönderen: @vatansever

Bende de hatun konusunda bir dertlilik mevcut. Söylemeye utanan olur belki diye ilk ben açayım mevzuyu dedim.

Senelerdir hangi hatundan hoşlandıysam yüz vermedi, benden hoşlanan hatunlara da ben yüz vermedim. (Evet, bana yürüyen kızlar bile çıktı) Dedim bunlar kesin miyop falandır, bende ne buldular psikopat olabilirler diye. Sonra işte yıllardır başka şehirde yaşarken memlekete geri döndüm, kız arkadaş falan da kalmamış. Saçma salak bir işte çalışıyorum kafam bozuk. Ne foruma girmeye zaman kalıyor ne başka bir şey. Haftasonu 4-5 saat arkadaşlarla buluşunca aha sosyalleştim diyorum. Aslında kafam bozuk da değil. Genel hayatın gidişatını eğlenceli buluyorum. Millet Instagram’dan rastgele ekle yürü falan diyor, bayağı eğlenceli muhabbetler dönüyor. Masa tenisi öğreniyorum arada, kesemiyorun düzgünce ama iyi çakmaya başladım. Bakalım daha nasıl çakabileceğiz?

Arada tek bölümlük saçma hikaye yazasım geliyor, seveni var sanırım. Sonra diyorum, yarın sabah iş var yat uyu artık. Neyse ki ergenlik sivilceleri falan hep geçti, hemen hiç iz bırakmadı. 4 sene önce bu halimi görsem ulan ileride en azından bir şeye benzeyecekmişim derdim. Aslında yazdıkça şikayet edecek bir şeyim de yokmuş gibi geldi rahatladım, en azından sağlığım yerinde çok şükür.

Öyle işte.

Bu mesajdan sonraki 2 senelik arada hatun dertliliğini aştım, artık bu konuda dertli değilim. 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Temmuz 2020 13:37
(@altug)
Yetkili

@vatansever

Ne mutlu! 😀 

Sorması ayıp nasıl aştın acaba? Ben tibetli budist rahiplere karışıp münzevi bir hayat yaşamayı umuyorum. Umarım rahipler de bana karışmaz tabii. 🤔 

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Temmuz 2020 14:22
(@savastutkunu67)
Üye

@vatansever Ne yani şimdi vatansever hanımsever mi oldu ehehehe heh heh.

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Temmuz 2020 00:58
(@ogun-dadas)
Üye

@vatansever
Dostum eski mesajında yazdığın şeyler tamamen benim için de geçerli. 2 sene sonunda bu sorunları nasıl aştın? 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Temmuz 2020 23:31
Sayfa 7 / 7