Genel Dertleşme Kon...
 

[Sabit] Genel Dertleşme Konusu  

Sayfa 7 / 7
 
(@eagldar)
Üye
Gönderen: PaarthurnaxFusRo

Ben niye daha yeni görüyorum ya bu postu. Neysem... Hazır dertleşecek yeri bulmuşum anlatayım ben de derdimi..

Yaklaşık 3-4 gün önce sevgilimden ayrıldım. Daha 1 gün bile geçmeden eski sevgilisine dönmüş... İşin bana koyan tarafı ise ikisiyle de aynı sınıftayım ve arka sıraya geçip sarmaş dolaş gülüşüp sarılıyorlar...

Ben de yapıcak birşey bulamayıp ara ara Skyrimime girip manzarada rahatlıyorum ara ara test çözüyorum. Bakalım hayırlısıyla şu TYT ve AYT yi atlatırsak temelli rahatlarım sanırım...

sal be kanka kızı, yapabildiğin kadar unutmaya çalış. o seni unutmaya çalışmak için exine dönmüş. ya da senden daha iyisini bulana kadar normal biriyle takılıyordur. zaten daha her şeyin başındasın sana kız mı yok lan.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Mayıs 2019 23:17
 Joe
(@joe)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Haziran 2019 10:17
(@savastutkunu67)
Üye

Bilmiyorum hala dinleyen birileri kaldı mı ama umurumdada değil doğrusu. Liseye ilk geçtiğimde buradaydım, ilk kez gerçekten hayatı mı yaşamaya başladığımda ve daha nicesinde buradaydım. Artık forumla aramda saçma bir bağ kuruldu sanki. Zihnimde çok farklı simgelere kazındı. Hayatımda ilk kez aşık oldum. Bilmiyorum hatırlayan birileri var mı ama zamanında sınava çalışmak için foruma ara vermiştim. Hatta uzun bir sürede çalıştım. Ta ki ikinci dönem bir ögle tenefüsünde yemek yemeye gitmem gerekirken gitmeyene kadar.

 Sınıfta sohbet etmeye başladık sonra internette sonra daha sık ve daha sık. Her şey harikaydı klişe ama gerçekten karnımda bir şeyler hissettiğime yemin edebilirim. Tüm bu karmaşada tüm bu aklı başında görev adamlığımda nasıl olduda her şeyi kenara itebilecek kadar cesaretlendirilebildim anlamıyorum. Üstelik beni sevmeyen birisi için. Aslada sevmeyecek.

 Her şey mükemmeldi be. Çok güzeldi. Şuan bu yazıyı başkasında okusam inanın takmazdım ya da gülerdim falan ama şuan kalbim içeride olanları düşündükçe bile bedenimi titretiyor. Böyle olmamalıydı ben 3 sene lise boyunca ders çalıştım kötü alışkanlıklardan uzak durdum son senede birden bir kız için bu kadar dağılmamalıydım. 

 Belkide bahane üretiyorumdur çalışmama bahane. Bilemiyorum, umarım gelecekte her şey onun kadar güzel olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Mart 2020 03:46
Sayfa 7 / 7