Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Genel Dertleşme Kon...
 

[Sabit] Genel Dertleşme Konusu

Sayfa 8 / 8
 
(@cepni61)
Üye
Gönderen: @cepni61

Osmanlıca 1-2-3 dersleri var alttan vizeler 17 disinde başlıyor Osmanlıca hocası teki öğrencilere yaşatmadığı kalmadı. Son senem bakalım artık okul uzatmadan bitire bilmek için önümüzdeki ayın 17 sine kadar kendimi Osmanlıca kampına soktum. İnşallah şu dersi geçipte bir an önce mezun olurum...

23 Ekim 2018 23:36 tarihinde atmışım şu iletiyi vay be, Üni bitti üstüne 2 sene oldu. Onca sene sonra tekrardan buradayım. Dert ettiğim şeylere bak o zamanlar, he birde o zamanlar kız arkadaşım vardı. Onlada ayrıldık 8 ay oldu ayrılalı. Uzun lafın kısası Üniversite bitince araya mesafeler girdi o yüzden ayrıldık işte.

Öhöm gelelim tekrardan foruma vakti zamanında şu forumda ne güzel zamanlar geçirmiştik, ne heyecanlarımız vardı. Öğrencisin cepte para yok mecbur dışarı çıkmayacaksın ne yapacaksın o zaman oturup pc ye bakıp Skyrim oynayacaksın. Ondan sonra Foruma gelip lore tartışmaları yapacaksın, hikayeler okuyacaksın harbi güzel günlerdi o zamanlar yav. 

Yeniden geldik bakalım buralara, ayrıca söylemeyi unuttum bu aralar KPSS'ye çalışıyorum. Çalıştıktan artan kalan zamanlarda Fallout New Vegas oynuyorum bu aralar. Sıkılınca Skyrim yükleyeceğim gene. Bakalım ne zaman yüklerim. Bu kadar saçmaladıktan sonra tekrar dan MERHABA Forum ahalisi. Herkesi saygıyla selamlıyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Kasım 2020 21:12
(@savastutkunu67)
Üye

 

Bu ileti 2 sene önce 2 defa tarafından Savastutkunu tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Kasım 2020 20:04
Altuğ beğendi
(@emir-aksu)
Üye

Ah ah ne günlerdi 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Ağustos 2021 01:27
(@emir-aksu)
Üye

Ah ah ne günlerdi 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Ağustos 2021 09:30
Sayfa 8 / 8