[DLC] Isle of Madness!  

 
ibodala
(@ibodala)
Üye
Üyelik: 2 sene önce
Gönderiler: 1668

Selam panpitolar, kiminizin bildiği gibi kimi de bilmiyor olabilir öğrenmiş olun. Yakın zamanda TES:Legends'a yeni dlc Isle of Madness gelecek! Bu dlc oyunu şuanda yöneten SparkyPants adlı grubun ilk dlc'si olacak. Daha önce 11 kartlık ufak bir paket çıkarmışlardı ama bu bir story bölümünde yer alan bir hikayesi olan bir dlc değildi. 

Sadece markette belli bir ücret karşılığında satışa sunulmuş bir kart paketi idi. 11 adet yeni karttan oluşan. Bu dlc ile birlikte SparkyPants grubu ilk kendilerinin yaptığı dlc yi bize sunmuş olacaklar.

Eee.. ne var bunda? Getirsinler ne olmuş demeden siz asıl konuya gireyim. 

Şuan iki gündür çatlak sheogorath'ın tekliflerinden bu teklif duruyor markette. Son bir kaç saati kaldı. Isle of Madness Sneak Peak Pack diye bir başlık atılmış. Isle of madness dlc'sine şöyle bir göz ucuyla bakış ucundan göstertiyoz bak gibisinden. 

Bu teklifte yeni dlc'den 3 adet mor kart veriyor size ve 4 morrowind  4 skyrim kart paketi veriyor. 2k altın fiyat çekmişler. Kesinlikle almayın tabi.. Bu paketi almak biraz enayilik olur. Çok büyük bir ücret istiyor.

Sheogorath'ın bazı teklifleri çok uygun olurken bazıları ise tuzaklı  😉 Bunlara kanmayın. Bu teklifte ki amaç insanların birikmiş olan stoğunu bitittirmek. Oyuna belli süreden beri yeni dlc gelmiyordu ve oyunu seven hardcore oynayan belli bir kesimin baya bir altın yığını birikimi var hali hazırda.

Yeni gelen Dlc yi herkes altın ile almasın biraz ekmek parası görelim. Yeşillik harcayan da olsun diye bu yolu seçmişler. 

 

Şu sıralar için altınınızı harcamayın! Ne kadar varsa öyle kalsın ve üzerine koymaya devam edin. Yakın tarihte bu dlc artık gelecek. Uydurma değil oyunun içinde bile bu dlc'den bir kartı artık gösteriyorlarsa. Satışa sunuluyorsa ? Kart kütüphanesine eklendiyse şimdiden? Çok fazla uzun sürmeyecek. Bu ay bitti zaten. Ocak olur.

Hadi olmadı. Şubat olsun gelecek. Paranızı şuan için harcamanıza gerek yok. Dlc yi geldiği gibi direk almak çok daha karlı olacaktır! O yüzden bu yeni dlc oyuna gelene kadar altınınızı ve Soul Gem'iniz dahil bunları saklayın. 

Bu dlc yi hallettikten sonra tekrar harcamanıza devam edersiniz kafanıza göre.

Bende current durum;

Bir iki güne kalmaz 1.500'e vuracağım  😉 Tabi dlc'nin fiyatı nasıl olacak kaç bölümden oluşacak bilmiyoruz ama diğerlerinden yola çıkarsak. Onlar gibi 3 bölümden oluşur ve bölüm(chapter) başı 1 veya 1.500 gold isterlerse ? En azından ilk bölümü direk gelir gelmez cebe indirebilirim. Buda yeni kartlardan en az 5-6-8 tanesini elde etmek demek! Dlc gelir gelmez  😎 

Tabi daha çok altınım vardı ama bende sheogorath'ın bazı yararlı tekliflerine kaptırdım kendimi ve birikmiş altınımı harcadım. Ancak zararım yok karlı harcamalardı. Bir kaç kart paketi uygun fiyata ve bir kaç Efsanevi kart kattık koleksiyonumuza  🤗  😘  😊 

 

Bilseydim yeni dlc yakında gelecek belki harcamazdım. Bir kaç efsanevi kartı elde etmektense, en son gelen güzel kartların elinizde olması çok daha iyidir. Eski efsanevi kartların acelesi yok. Harcama yaparken bilgim yoktu dlc hakkında. Şuan için dlc'nin yakında geleceğini biliyoruz. O yüzden!  Birikiminizi harcamayın. 

Teklif her ne olursa olsun. Kanma panpa. Sakla samanı gelir zamanı  🤑   😆  😉 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Aralık 2018 15:41
Blacklight004
(@blacklight004)
Üye
Üyelik: 10 ay önce
Gönderiler: 47

Şimdi söyledin de canım çekti, tekrardan indireceğim. 😀 Geçen indirdiğimde fazla boyut kaplaşmıştı umarım aynı sorunla karşılaşmam. Hiç anlamadığım bir şekilde de önceki kayıtlarım gitmişti, hesabın bağlı olmasına rağmen. 🙁

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Aralık 2018 15:49 ibodala beğendi
ibodala
(@ibodala)
Üye
Üyelik: 2 sene önce
Gönderiler: 1668

Telefonda sorun olabiliyor. Pc'den oynamanı tavsiye ederim. Ben sadece 2kere telden oynamaya çalıştım sonra direk kaldırdım bende. Masaüstü, laptop, tablet bunların hepsi okey ama telde sıkıntı oluyor gerçekten.

Boyut devasaydı galiba telde evet. Eğer ondan bahsediyorsan. Bikmem kaç gb+ bir şeyler.

Bu ileti 3 ay önce tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Aralık 2018 15:57
Blacklight004
(@blacklight004)
Üye
Üyelik: 10 ay önce
Gönderiler: 47

Aynen, boyutu son zamanlarda bir hayli arttı. Bu arada tavsiyen için teşekkür ederim.

Bu ileti 3 ay önce tarafından Blacklight004 tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Aralık 2018 16:11
ibodala
(@ibodala)
Üye
Üyelik: 2 sene önce
Gönderiler: 1668

ISLE OF MADNESS yolda !

Bugün küçük bir kışkırtma videosu yayınlanmış. 08.01.2019

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Ocak 2019 21:47
Darkdeep
(@darkdeep)
Kadim Konsey
Üyelik: 4 sene önce
Gönderiler: 1175

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ocak 2019 21:57 ibodala beğendi
ibodala
(@ibodala)
Üye
Üyelik: 2 sene önce
Gönderiler: 1668

Coming Soon falan yok tarih belli oldu  🤗 24 Ocakta yeni DLC bizimle ! Yaklaşık 1.5 hafta sonra

yum yum yeni içerik oh mis !  😍 Isle of Madness 🤪  🤣 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ocak 2019 22:23
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol