Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

[Sabit] Legends Genel Sohbet ve Ufak Sorularınız

Sayfa 4 / 5
 
(@esad-bum-bum)
Üye

oyuna bugün başladım hiç takılmadan chapter 2 tavern brawl a kadar geldim ama bir türlü bu bölümü geçemedim sonra fark ettim oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorum kartları rastgele atıyorum falan kendi destem yok hazır destelerden gözüme güzel geleni seçiyorum ingilizce diye öğreticiyi izlemeden geçtim sorunum şu bana oyunu öğretebilecek var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Temmuz 2018 06:24
(@ghostwarth)
Üye

Oyunu uzun bir aradan sonra telefonuma tekrar indirmeye karar verdim. Oyuna Türkçe dil desteği gelmiş.Her neyse oyunu indirdim 90MB olarak. Tabi ki oyun içi indirme olacak.Fakat sorun burada başlıyor. İndirme işlemi ''Updating game assets 2151116'' 'da iken takıldı kaldı.Yaklaşık 1 saatir de ilerlememekte. Sorunun kaynağı ne olabilir veya daha önce başına gelmiş ve sorunu çözmüş olan var mı?
Şimdiden Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Ekim 2018 14:34
(@dewildragon)
Üye

Yüklenmesi baya zaman alıyor birkaç kere dene telefonu kendi haline bırak (Ekran kapanmaması lazım)olur. Birde oyunda daha Türkçe desteği yok o IP yüzünden olan bir bug.Türkçe çevirisini daha bitirememişler oyunun yeni versiyonu olduğundan öyle bug olmuş

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Ekim 2018 08:46
(@ankara44)
Üye

Oyun açılmıyor açabilen var mı bir saatte yüklenmedi .

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Ekim 2018 14:59
(@ibodala)
Üye

Oyunda köklü değişikliklere gidildi. Cilent dedikleri oyunun ana programı falan değişti.  O yüzden bir kaç aksaklıklar oldu. Şuan içinde hatalar halen mevcut ama yavaş yavaş sorunları çözüyorlar. Geçen gün yüklü bir 2.5gb bug fix yaması atıldı.

 

Şuan oyun sorunsuz çalışır durumda. Bunların dışında oyunla ilgilenen ekip değiştirildi bethesda tarafından. Yeni ekip biraz nasıl derler. Direwolf kadar iyi bir ekip değil. O yüzden kötü şeyler görebiliyoruz ama kararlılıkla devam ediyorlar. Artık ya onlar alışacak ya biz onlara alışacağız 😀 

 

Bu arada artık tescilli profesyonel TES:Legends oyuncusuyum. Biraz uzun sürdü bu aşamaya gelmem. 2.5 sene gibi xD Ama sonunda oyunun zirvesine yani #Legend Rank a yükseldim 🙂 Ondan bundan kopya çekmeden. Tamamen kendi oluşturduğum destem kendi taktiğim ile. #Feellsgoodman.

 

Link 1

Link2

link 3

Bu ileti 2 sene önce tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Kasım 2018 23:51
Blue beğendi
(@ibodala)
Üye

Peşpeşe yazmak istemezdim ama oyun hakkında yeni öğrendiğim yararlı bir bilgiyi paylaşayım. Oyunda Practice modu var. Bu oyun moduna girdiğinizde karşınıza Novice, Adept, Expert diye 3 farklı zorluk seviyesi çıkıyor.

Novice 5 soul gem, Adept 10 soul gem, Expert seviyesi her zaferde 15 soul gem veriyor.

Bir gün içerisinde (24 saat) kazanabileceğiniz maksimum soul gem sınırı 300 soul gem olarak sınırlandırılmış.

Dolayısıyla bu ne demek? Oyunda meğer günde 300 soul gem kasabileceğimiz bir yol mevcutmuş D: Bunu yeni öğrenmem biraz acı oldu... Zira soul gem oyundaki en önemli materyaldir. İstediğiniz kartı craft'lamakta kullanılır.

Oyundaki en önemli en değerli kaynak ilk olarak soul gem ikinci olarak gold'tur. 

Tabi her gün bu pratik modundan 300 soul gem biriktirmek kolay bir iş değil. Baya zahmetli, yorucu,sıkıcı olabilir. Bu şekilde 300 soul gem farm'ladığını iddia eden arkadaşlar var. Günde 300 soul gem yapabiliyormuş.

Ve bunu düşündüğünüzde günde 300 soul gem? 4x300 = 1200 soul gem. Yani oyundaki EN DEĞERLİ EFSANEVİ kartların craft ücreti demek. 

Yani 4 günde bir oyundaki EFSANEVİ kartlardan İSTEDİĞİNİZ HER HANGİ BİRİSİNİ ELDE EDEBİLİRSİNİZ demek. Bayaaaaağı güzel bir şey. 4 günde bir bir efsanevi kart craft'lamak demek kulağa bayağı iyi geliyor.

Daily Login sistemi ile 30 gün oyuna kesintisiz her gün giriş yaptığınızda 30.gün ayın son günü olarak 1 efsanevi kart ödülü alıyorsunuz. Yani ayda 1 kez bir efsanevi kart kazanabilme imkanı vermişler.

Bu yolla ise ayda kaç tane efsanevi kart elde edebilirsiniz? Siz hesaplayın. Her 4 günde bir istediğiniz herhangi bir efsanevi kart. Wow..

Tabi bunun için çinli gibi çalışmak lazım. Oyunu uzunca süreden beri oynayan ve daha henüz 1 kez dahi daily login sisteminden 30gün kesintisiz her gün giriş yaparak bir efsanevi kart dahi kazanmamış biri olarak.. :d Benim günde 300soul gem farm'lamam beklenemez :d

Sıkılırım ve uğraşmam. Size robot gibi sadece bu işe bağlanın sürekli pratik oynayarak sabah akşam bu 300 soul gem'i günde kasın demiyeceğim elbette.

Ama nedir ? Birçoğumuzun başına gelmiştir. 50-100-200 soul gem'e ihtiyacınız vardır. Zaman içeriside belli miktar birikmiştir. İstediğiniz kartı craft'lamak için sadece az bir miktar eksiğiniz vardır. Bu durumda kaldığınızda ne yapıyoruz? Ya uzunca süre bekleyip o kalan soul gem'in de bir şekilde birikmesini bekliyoruz.

 

yada benim genelde yaptığım şeydir. Şöyle bir koleksiyonunuzu gözden geçirip kullanmadığınız değerli kartları kırarak ihtiyacınız olan soul gem'i elde etmeye çalışırsınız. Kimi zaman mor kimi zaman efsanevi dahi kart kırmışımdır. Aslında hiç hoş bir hareket değildir. Bu şekilde ilerlediğinizde hiç bir zaman 100% koleksiyona ulaşamazsınız. Bir yandan ihtiyacınız olan elde etmek istediğiniz kartı elde ederken bir yandan başka bir tanesini kaybetmiş oluyorsunuz.

 

Kullanmam bunu ya.. Hiç kullanmadım ki? gibi falan kendinizi teselli etsenizde doğru bir hareket değil. İleride değişik yeni kartlar yeni oynama şekilleri gelir ve o karta ihtiyacınız olur. O güne kadar kullanmamış olabilirsiniz ama o günden sonra değerli olur ve elinizde bulunmayınca o kart.. Yazık olur.

 

Böyle durumlar için bulunmaz bir nimet. Bir süreliğine ranked ve normal pvp oynamak yerine pratik modunun yolunu tutacaksınız ve sıkılana kadar bir kaç el atacaksınız ve ihtiyacınız olan soul gem'i elde edeceksiniz  ? 

Sonra gidip istediğiniz kartı keyifle craft'layarak koleksiyonunuza dahil edeceksiniz 🙂

Arkadaş iddiasına göre oyun pek başarılı biri değilmiş. Ranked'ta pek zafer kazanamıyormuş genelde yenilgi alıyormuş ve normal pvp ye girdiğinde kazandığı gold ile ettiğinden daha fazla kar ediyormuş.

Gold biriktirerek aldığı kartların bu yol ile misli katını elde etmiş. Sadece pvp gerçek insan yerine yapay zekaya karşı oynamış olacaksınız bir kaç maç. O arkadaş bu şekilde pratice modu oynayarak neredeyse bir çok efsanevi kartı elde ettiğini söylüyor.

Düşündüğünüzde, maksimum sınırı hesapladığınızda gold ile elde edebileceğin kart sayısından çok daha karlı oluyor evet. En üst limit günde 300 soul gem dedik. Bununla oyunda;

Her 4 günde bir;

İstediğin herhangi bir efsanevi kart !

istediğin herhangi 3 adet mor kart !

istediğin herhangi 12 tane mavi kart !

istediğin herhangi 24 tane beyaz kart ! 

craft'layarak elde edebilme imkanın var D: Kulağa bayağı iyi geliyor.

Arada sırada practice modu oynayarak biraz soul gem kenara atmakta fayda var 🙂  İyi oyunlar  ?  ?

---

Dipnot: Bu oyuna p2w demeye cüret eden kişinin gözleri kaşıkla yerinden çıkartılmalı dilini kızgın demir ile dağlamalı ve parmaklarını bahçe makası ile kesmeli. İnsan bazı şeyleri bilmiyor anlamıyor olabilir. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ama.. Bu kadar da kör olunmaz :'D Göz önünde var olan bir gerçeğin aksi iddia edilmez. Ayıptır. İftiradır.

Oyundaki EN DEĞERLİ yani EFSANEVİ kartlara dahi 1 kuruş para ödemeden kolaylıkla sahip olabileceğiniz yollar var. Oyun KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE sizi para harcamaya zorlamıyor. Piyasa da bulunan gerçek anlamda FreetoPlay olan ender oyunlardan birisi. TES:Legends.

--

Bu zamana kadar kimsenin umursayıp ilgilenmediği practice mode* 

Hatta oyun içerisinde maç araması yaparken arada geçen yazılardan birinde bile bazen görürsünüz. Orada şu tarz bir cümle geçer pratik modu oynamakta bir zafer yoktur. There is no glory in practice mode* Rank maçları ve normal maçları oynayarak daha değerli ödüllere sahip olabilirsiniz. You can achive greater rewards* falan filan..

Ama mesele öyle değilmiş.  Meğer practice mode ne imkanlar sunuyormuş bize de bizim haberimiz yokmuş 😀 Belki de oyunun yapımcıları dahi her zafer için 5-10-15 soul gem koyduklarında. Bu işin bu kadar karlı olabileceğini, ciddiye alınıp oynandığı taktirde farmı yapıldığında bu kadar kazanç sağlayabileceğini, diğer tüm mod'lardan daha karlı hale gelebileceğini düşünmediler  ? 

Bu ileti 2 sene önce 4 defa tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Aralık 2018 12:34
(@ibodala)
Üye

Selam! TES:Legends oynayanların kaçırmaması gereken bir fırsat! Bugünün Sheogorath teklifi akıl almaz şekilde iyi ! 

Beyin yakıcı bir teklif ! 1  adet Skyrim Efsanevi kartı + 500 ruh taşı !!! SADECE 100 ALTIN ?!?!_?!?!?!?! 

Teklifin bitmesine 20saat var. Oyunu oynayanların kaçırmaması gereken müthiş bir teklif. Bugün içerisinde mutlaka oyuna girin ve bu efsanevi kart ilave 500 SoulGem'i kapın.

Ben açtım. Sonuç: Ayla bebeğim çıktı  ? 

< Kart çıkınca tepkim temsili.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Aralık 2018 21:29
(@ibodala)
Üye

Sheogorath gene çılgın atıyordu  ?  ?  Eğer bu oyunu oynuyorsanız bu fırsatları kaçırmayın bak. Bugün de matematikten mantıktan yoksun bir teklif var :'D 

Real'e vurursak, cebinde kalan 2lira bozuk para ile ev almak gibi bir şey  ?  ? 

2 Houses of Morrowind Efsanevi kart + ilave 200 soul gem  sadece 200 altın.

Para biriktiriyorum ya illa harcatacaklar ya :'D Ama olsun böyle tekliflere razıyım  ? Yüzde bin kar  ? 

Bu 2si çıktı. Malı götürdüm ama çokta sevinemedim doğrusu. Çok daha dehşet vahşet manyak ötesi Morrowind efsanevi kartları var. Onlardan geleydi iyiydi. Şöyle oynadığım desteme uygun kullanabileceğim bir şeyler.

--

Güncelleme: Ammaaaa velakin! Efsanevi kart efsanedir! Olmadı kırarım 1200 ruh taşımı kaparım her birinden ve gider kafama göre İSTEDİĞİM herhangi bir efsanevi kartı craft'lar koleksiyonuma katarım. GG! Pro Move ? 

--

Güncelleme again: Pardon. Efsanevi kartı kırdığında 400 ruh taşı veriyormuş. 1200 e craft'lanıyorlar. Koleksiyonunda olan efsanevi kartı kırdığında aynı bedele değil tabi zararla ruh taşlarını geri veriyor. 3 tane efsanevi kartını kırarsan anca 3x400 , 1200 ruh taşı ediyor anca o zaman craft'layabiliyorsun.

3 efsanevi kartı gözden çıkarmak = 1 yeni efsanevi kart craftlama bedeli.

Benim aklım şundan dolayı karıştı. Eğer kart premium ise ruh taşı bedeli artıyor. Premium Efsanevi kart kırdığında şu efektli şekil şukul olanlardan. Onlar 1200 ruh taşı veriyor. Craft'lama bedeli ise 983109823091820381 ruh taşı :d

Geçen bir ara bir tane premium efsanevi düşmüştü elime onu kırmıştım 1200 ruh taşına. Oraya gitmiş aklım.

Yanlış bilgi vermiş olmayalım.

Bu arada yes. Yanlış duymadınız. Bu oyunda premium kartları bile f2p olarak craft'layabiliyorsun. Eğer gereken malzeme sayısını elde edersen. Basit kartlar ucuz, maviler orta, mor pahalı, efsanevi uçuk bedel. Kartın nadirliğine göre ruh taşı seviyesi düşüp artıyor.

Premium karta sahip olmak için illa dolar avro kullanman gerekmiyor. Diğer çoğu oyunun aksine..

Bu ileti 2 sene önce 4 defa tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Aralık 2018 22:20
(@ibodala)
Üye

Bu ayın kartı ! Ashlander Punisher !!!

Bu kartı almak için rütbeli oyun modun da ne kadar çok ilerleyiş elde ederseniz  maksimum 3 olmak üzere o kadar fazla bu karttan kazanıyorsunuz. Sezon bitiminde* Her sezon sonu yani her ay yeni bir (Monthly) o ay için özel kart.

Kart hakkında yorumlarınızı alalım ? 

Benim ufak bir kaç yorumum: Geçen ayın kartını sevmemiştim. Bu ay diğerine göre daha güzel beğendim. Saldırı ve savunma puanı gayet iyi +kart oynama puanı gayet güzel düşük seviyede. Kartın 3 özellik taşıması gayet gayet iyi. Bunlar;

Breakthrough: yarıp geçmek. Kartla saldırdığınızda önündeki herhangi bir kartı kırdığında eğer kartınızın gücü vurduğunuz karttın can değerinden daha fazla ise? Önündeki engeli yarıp geçip geri kalan hasarı düşmanın ana bölgesine vurması.

Pilfer: Düşmanın ana bölgesine vurduğunuzda ondan pilfer değeri ne ise onu araklamak. Ceplemek.

Slay: Kesmek, biçmek, yok etmek. Bir düşman kartına saldırıp onun can değeri kadar hasarı vurarak öldürmek.

İyi tarafı+ Gayet kullanabileceğimiz bir kart. Bir çok değişik tarzda olsa da herhangi bir Kuvvet Çeviklik destesi oluşturduğunuzda o destenin içine çekinmeden koyabileceğiniz. Gayet bir çok pozisyonda size yardım edecek yararı dokunacak hoş bir kart bence.

Kötü tarafı- Gevurların dediği şekilde oyunda yeterince zaten Face Rush Deck/Face hitters var. Yani destesinin içerisine ne kadar düşük manalı kart varsa ve bu kartlardan hangisi ne kadar çok vuruyorsa onları seçip. Desteyi böyle doldurup oyun başladığında mümkün olduğunca düşük manalı çok kart oynayıp* sizden fazla kart masaya atmaları önemlidir. İlk ellerde durdurulamaz olmak için*

En kısa süre, mümkün olduğunca en az round içerisinde deyim yerindeyse paldır küldür kafalama dalıp oyunu bitirmektir amaç. Bu tip desteler ya oyunu, siz daha oynamaya başlamadan iyi kartlarınızı masaya sürmeye zaman kalmadan oyunu bitirirler.

Yada bu ilk ellerde acımasızca bam güm üzerinize doğru gelen saldrıya karşı bir şekilde dayanır yıkılmaz iseniz? 

Bir şekilde onların bu kartlarını kırmayı başarırsanız ve oyun uzarsa. 5 ve daha fazla el e sarkarsa. Muhtemel sonuç ellerinde oynayacak başka kart kalmaz. Başka yapabilecekleri hamle bulunmaz pek. Çünkü tüm desteleri bu oyun için hazırlanmıştır. Bir an önce rakibi indirmek* Sonraki round'larda siz güçlü kartlar atar iken onun eline gelecek olan kartlar düşük manalı. Yüksek manalı kartlar ile yarışamayacak stat'larda olan kartlar olur.

Şimdi bu tarz oynayan yeterince insan var ve onlar baya can sıkıyor. Pek strateji taktik bulunmuyor bu işte. Çoğu insan sevmiyor ve zaten böyle bir rakiple oynadığınızda gerçekten keyif almıyorsunuz. Lap lup derken maç başlar başlar ilk 4 round içerisinde ya o kazanıyor tüm canınızı bitirip yada yapacak bir şeyi kalmıyor oyun uzarsa çoğu pes ediyor.

Böyle zevksiz şekilde oynayan çoğu kişi varken bu kartın onlara yeni bir boost olması. Yeni bir tane daha güçlü bir kart eklenmesi bu tarz oyuna biraz endişe ettirici. Bu tarz oynayanları daha çok görebiliriz yada onlar bu kart ile destelerini daha güçlü hale getirebilirler. Bir kaç kötü kartı çıkartıp bunu  ekleyerek. 4 mana gibi düşük bir kart oynama beeline 5/4 ve bu kadar özellik bulunduran kart ile bize saldırmaları ? Bu açıdan biraz yorabilir bizi. 

Bu arada gevurların artwork dediği. Gene çizim dizayn müthiş olmuş  ?  Çok havalı be !

TES:Legends  ❤️  ? 

Başka oyunlarda böyle cool kartlar göremezsiniz. Heartstone'muş falan D: Bööyk.. 

Allasen şuna bak.. Çizgi film, league of legends volume2, anaokul terk (/)_-'')

Yani elini vicdanına koy şu UltraHD çizim ile şunu bir karşılaştır. Ne diyeyim..  ?  ? 

Buradan da gene ufak bir diss atmış diğer oyunlarla TES:Legends'ın arasındaki farkı belirtmiş olalım tekrardan  ? 

Muhteşem evren ve muhteşem çizimlerin kart görünümlerinin olduğu kart oyunu. #TES:Legends.

for adult gamers. Who is not Velet.   ?   ? 

Bu ileti 2 sene önce 7 defa tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Aralık 2018 12:11
(@ibodala)
Üye

Eveeeet, Ashlander Punisher'ın 3 kopyasını da aldıktan sonra. Bu sezonda benim için bitmiştir şimdiden.

Bir daha da davosaRanked maça girmem diğer sezona kadar.

Pro'muyum neyim ? Anlamadım ki  ?  ?  ?  Givme givme diğer aylık kartın 3 kopyasını verin bakim.

#top100 için hiç kasamam. Çok kanser bir şey. Hack gibi bir şey adamlar. %99 , %95 kazanma oranı falanlardan bahsediyorlar. Aylık kartımı cebe indirir. 1k gold'umla 350 ruh taşımla yeni dlc yi beklerim. 

10 gün içinde biraz daha artar zaten o altın. Günlük görevlerle ve geldiği gibi Isle of Madness ? 'ın ilk bölümünü gömçürürüm account'a oh mis! 

Sonra onlarla yeni yeni taze kartlarla güzel bir deste yapar onla yardırırım gari. 10/10 SATISFİED Köküne kadar.

Bu oyun neden bu kadar güzel?

Altınım daha fazla birikmesi gerekirdi şimdiye* ama dayanamadım harcadım gene 1 kez. Siz siz olun harcamayın. 24 ocağa yeni kartlara saklayın mıngırı.

Hadi bye. Konuda da bi' ben varım baştan aşağı deli gibi. Başka gönderi atan yok :I Deli değil TES:Legends sevdalısıyık gardaş! Yanlış anlaşılmasın yane.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Ocak 2019 13:25
(@ibodala)
Üye

Selam, Isle of Madness içeriği oyuna 24 ocakta dahil edildi. Bugün 29 ocak ve bendeki güncel durum şuan bu!!!

YEA ! %100 !!! Yeni içerik gelir gelmez ! DAHA İLK HAFTASI İÇERİSİNDE %100 !!!!

Evet yanlış duymadınız. Şimdi bu oyuna P2W demeye cüreet edebilen kişileri ne yapmak lazım ? Çarmağa gerip daşlayarak cezalandırmak lazım. Çünkü bu kişiler oyundan anlamıyor ve kesinlikle yalan söylüyorlar. Bu oyuna P2W diyerek.

Kısaca dün gelip 5 yıllık boksörü dövmeye çalışıp ağzının üzerine şamarı yedikten sonra.. Çalışıp daha iyisi olmak varken ağlayıp ben çıkıyom P2W bu yaaa diye zırlayan kişilerin tutumudur bu.

Gerçek: İnternet ortamında görüp görebileceğiniz yegane FreetoPlay dostu. Herkesin eşit olduğu insanı para harcamaya zorlamayan bunu sadece bir seçenek olarak koyan.

Tercih ediyorsan gerçek para kullanıp ilerleyişini hızlandırabilirsin. Uzun sürelerden sıkılıyorsan? Bu tip bir oyuncuysa sana bir seçenek.

Veya ücretsiz oynayan bir oyuncuysan. Sanada diğer seçenek. HER ŞEYE belli bir uğraş sonunda oyun içi para ile sende ulaşabilirsin.

Gerçek budur. Bunun aksini iddia eden ne P2W ne demek? Bunu bilmiyordur nede oyundan anlıyordur.

Bu oyuna KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ASLA VE ASLA ! P2W* = Öde ve Kazan* DİYEMEZSİNİZ. (NOKTA*)

Yoruma tartışmaya açık bir konu değil. Ortada olan DAĞ GİBİ bir gerçek.

Bu ileti 2 sene önce tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Ocak 2019 10:27
(@mechanimania)
Üye

Selam herkese. Arkadaşlar Exalt1 - Exalt2 vb kartlar var. Bunlar nasıl tetikleniyor bilen varmı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Mart 2019 16:04
(@kael)
Üye
Gönderen: Mechanimania

Selam herkese. Arkadaşlar Exalt1 - Exalt2 vb kartlar var. Bunlar nasıl tetikleniyor bilen varmı?

Exalt kelimesinden sonra kaç yazıyorsa o kadar mana harcayarak o özelliği devreye sokuyorsun. Sana oyun soruyor kullanmak istiyor musun diye.

Örnek: Exalt 3 : +6/+6  (Diyor ki 3 mana daha harcayarak bu karta 6 kuvvet 6 can ekleyebilirsin.)

Eğer kartı kullandıktan sonra exalttan sonra yazan sayı kadar manan yoksa sormaz. Onu hesaplayarak plan yapmak gerekiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mart 2019 16:44
(@sjorhound)
Üye

Sizce 1k golda alınabilen dark brotherhood alınırmı bir getirisi varmı almaya değermi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Ağustos 2019 16:17
(@ibodala)
Üye

+Oynaması eğlenceli

+Diğer insanlar gibi seninde elinde karanlık kardeşlik kartları oluyor. Güzel olanları seçip kullanabilirsin. Onlardan eksik bir yanın kalmıyor.
+Bir kaç kartı güzel ve kullanışlı.
+Yeni tittle'lar açılıyor. İsminin altında kullanabileceğin ünvanlar. Master of Assasin vesaire.

-1k ya sadece 1bölüm alıyorsun. Hikaye 3 bölümden oluşuyor. Yani tüm kartlar için 3000 altın ödemen lazım. Toplam fiyat çok fazla ediyor. Baya bir zaman. Bu kadar paraya değiyor mu? Emin değilim.
-Çoğu kart çokta güzel değil. Ben elde ettim bazılarını ama misal kullanmıyorum. Halen aynı eski kartlarıma devam veya yeni helen heroes of Skyrim kartlarını tercih ediyorum.
-Npc'leri yenmek kolay değil. Bu kadar para verdikten sonra hemen şıp diye bitmesin diye öyle yapmışlar sanırım. Bayaa uğraştırıyor. Bir bölümü geçmeye çalışırken 5-6-7 kere yenilip kanser olma riskin var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Ağustos 2019 16:17
Sayfa 4 / 5