[Sabit] Lorekeeper Tanıtımı  

 
lindel_melian
(@lindel_melian)
Lorekeeper Moderatörü
Üyelik: 8 ay önce
Gönderiler: 2

Herkese merhaba!

Oyunlar ile oyun karakterlerinin hikâyelerini ince detaylarıyla anlatan Lorekeeper sitesinin oluşturduğu topluluğun bir parçası olan ve Ekim 2018’de kurulan Lorekeeper loncamız, PC-EU sunucusunda yer almaktadır.

“Social guild” mantığıyla kurulmuş olan, karakter seviyesi veya deneyim aramayan Lorekeeper, birbirine yardımcı olmak, karşılıklı saygı çerçevesinde dostane ve hoş sohbet bir ortamda yer almak isteyen eski/yeni tüm Türk oyunculara açıktır.

(Loncamızın “hardcore endgame” aktiviteler yapmak gibi bir amacı yoktur, olmayacaktır.)

Transmute & Outfit noktaları, temel ve birtakım set Crafting masaları ile çeşitli Target Dummy’lerin bulunduğu guild evimiz bulunmaktadır. Zaman içerisinde tüm set masalarını ve hatta Mundus Stone’ları edinerek üyelerimize kolaylık sağlamak istiyoruz.

Loncamızda haftada bir gerçekleştirdiğimiz normal (ve arada yapmayı düşündüğümüz veteran) trial denemelerimiz, iki haftada bir toplanarak “Fun Run” olarak adlandırdığımız ve bölgelerdeki world boss’ları, dolmen’leri, public dungeon’ları temizleyip Skyshard avına çıktığımız buluşmalarımız, balıkçılık ve benzeri aktiviteler de yer alıyor. Şu an için RP (rol-yapma) aktivitemiz bulunmuyor ancak yakın zamanda Elder Scrolls evreniyle ilgili olarak “lore” anlatımları yapmak ve yazılar hazırlamak da istiyoruz. Bu aktivitelerin ve diğer gelişmelerin haberlerini Discord kanalımız üzerinden veriyor, kayıtları da aynı platformdan alıyoruz.

Kurallarımız:

  • Oyun içerisinde ve Discord kanalımızda herhangi bir şekilde küfür etmek veya küfür kısaltmaları kullanmak kesinlikle yasaktır.
  • Şiddet barındıran, dini/cinsiyetçi/siyasi göndermeleri olan ve/veya pornografik içerik sayılabilecek paylaşımların yapılması yasaktır.
  • Yapılan yorumlar ve tartışmalarda karşılıklı saygı ön planda tutulmalı, üyeler arasında herhangi bir sebeple hakarete varan konuşmalar yapılmamalı, kavga edilmemelidir.
  • Kurallara uymayan ve/veya ortamımızın huzurunu bozan üyeler loncadan uzaklaştırılacaklardır.

 

Gün geçtikçe büyüyen loncamıza katılmak isteyen arkadaşlar oyun içerisinden aşağıdaki isimlere mesaj atarak iletişime geçebilirler.

@lindel_melian
@BleonVastia
@stuntd0uble
@Elamire
@comfyguy

Herkese iyi oyunlar dileriz!

Bu konu 4 ay önce 3 defa lindel_melian tarafından düzenlendi.
CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mart 2019 18:51
lindel_melian
(@lindel_melian)
Lorekeeper Moderatörü
Üyelik: 8 ay önce
Gönderiler: 2

Üye sayımız 200'ü geçti! Katılmak isteyen arkadaşlar için hâlâ yerimiz var, bekleriz! 😊 

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2019 01:25
Rindomina
(@rindomina)
Üye
Üyelik: 3 ay önce
Gönderiler: 5

Merhabalar oyuna yeni başladım 160 cp ye yeni kavuştum grind dg ve pazarcılık olarak uğraş yapan ve pve odaklı oynayan biriyim satacak çok şeyim var lakin oyunda henüz hiçbir trader guildinne dahil değilim lütfen ne kadar türk trader guildi varsa hepsine dahil olmak isterim yardımcı olun  satış yapamıyorum  ^^

Karakter :Mekurin

UserID:@Rindomina

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Nisan 2019 08:17
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol