Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Dagoth hanesine katılmak ??

 
(@mehrumefendi)
Üye

Dagoth hanesine katılmak eusp de mümkün değil diye geçiyor, redditteki konularda kimse katılamamış ve katılmak mümkün değil diyor... ama teorik olarak...
Ben de diyorum ki mümkün olabilir... Sonuçta dagothun kendisi bize kısaca ''Nerevar my friend'' ''Join me'' diyor ve journala baktığımızda karakterimiz şunları yazmış ''I should go to red mountain to join Dagoth'' Ne dersiniz sizce bi denemek gerekmez mi?? Ana görevlerin ortasında red mountaine gidip dagoth ile konuşmak 😀 Hatta belkide dagoth iyi birisidir ve Almsivi tarafından halka kötü gösterilmiştir??(böyle bir teori var) Aydınlatın beni.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 5 Eylül 2016 02:36
(@lorkhan)
Üye

Hayır katılamıyorsun yanına gittiğin zaman sana soracak zaten "If I had offered to let you join me, would you have surrendered Wraithguard, Sunder, and Keening to me to seal your oath?" evet diyebiliyorsun desen dahi birkaç şey söyleyip savaşa başlayalım artık şeklinde birşey diyor sana güvenmeyi göze almıyor, kehanetteki kişi sensin sonuçta ve ne kadar Kızıl dağ savaşında Almsiviye karşı çıktığı vb. iddialar olsada Dagoth Ur bir sahte tanrı ve Azura tarafındanda sevilmiyor Nerevarine olarak ona katılman pekte doğru olmaz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2016 03:16
(@mehrumefendi)
Üye

Ama adam imparatorluğu morrowindden atmak gibi bir vaat de sunuyor 😀 belki morrowindin geleceğine katkıda bulunur diye düşünüyodum 😀 ayrıca haklısın corpus disase efektini aldıktan sonra sleeperlar you batreyed us fln diyor... Herşeyden öte bir gün kızıl dağın içine girip katılmayı deniyciğim...

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 5 Eylül 2016 04:28
(@gaidenshinji)
Yetkili

Dagoth Ur başka bir bakış açısıyla bakarsak kötü biri değil. Amacı İmparatorluğu Akulakhan ile Morrowind'den kovmak (Hatta bunu Nerevarine'ye bile teklif ediyor) ve Sahte Tanrıları def etmek (Tribunal'e düşman demek istiyorum). Ancak Kehanette onunda yokedilmesi gerek, güce sahip olan herkes kendi çıkarları ile hareket etmeye başladığı için Nerevarine Kehaneti triallerinin yedincisinde o da yer alıyor çünkü o da Lorkhan'ın kalbini kullanarak kendisine tanrı diyen birisi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2016 05:17
(@mehrumefendi)
Üye

Dagoth bence de çok kötü birisi değil, keşke ölmek zorunda olmasaydı 😀

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 5 Eylül 2016 05:31