Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Figthers ve thieves

Sayfa 2 / 2
 
(@aethel)
Üye

O zaman daha arada ayrılık yok 😀 Katılırsan lore'a göre pek aykırı olmaz yani birkaç sene sonra Morrowind bağımsız oluyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Ekim 2016 20:59
(@thedunmer)
Üye

Ya bazı konularda kafam karışıyor açıkçası. Olaylarıda tam aklımda tutamıyorum. Şimdi oyunda gecen zamana göre Morrowind nezaman daha doğrusu kaç sene evvel işgal edilmiş. Dark elflerle İmparatorluğun arası nasıl. İndoril zamanında İmparatorluğu püskürttüler mi yoksa hic savaşmadılar mi? Bağımsızlıklarını savaşarak mi kazanacaklar yoksa imparatorluk bir olay yüzünden mi çekilecek? beni aydinlatin lütfen 🙂

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 27 Ekim 2016 22:25
(@aethel)
Üye

2. İmparatorluk zamanında Reman'ın torunları girmeye çalıştı da Morag Tong 2 ya da 3 İmparatora suikast düzenledi ve başarılı da oldu sonra 3. İmparatorluk yani Tiber Septim zamanında da Tribunal teslim etti iç işlerde bağımsız olmak koşuluyla ve Oblivion Krizi'nde de Morrowind'den lejyonlar çekildi Cyrodiil'i korumak amacıyla ama sıkıntı şuradaydı Hlaalu Hanesi yani yönetici hane lejyon var diye askeri birlik eğitmedi lejyon da çekilince sıkıntı falan çıktı Redoran hanesi de savaşçı bir hane işte gönüllü halktan ordu kurup püskürttü Dagon'ın ordusunu ve bağımsız oldular. Sonra da zaten Hlaalu hanesini 5 Büyük Hane'den attılar falan bazıları da hala intikam peşinde.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Ekim 2016 22:53
(@thedunmer)
Üye

Dostumm çok teşekkür ederim bilgiler için cidden. Yanlız Dagon kim orduları nerde red muantindeki eleman değil dimi xD
Bu arada Sadrith Morada Hospitality Papers ı almammın eksisi artısı var mı? Çünkü almadan öncede herkesle konusup alısveris yapabiliyordum aldıktan sonrada yapabiliyorum. Olayı nedir yani tam olarak bize bir etkisi var mı yoksa göstermelik mi?

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 28 Ekim 2016 08:19
Sayfa 2 / 2