Mızrak Build  

 
Khajiit
(@khajiit)
Üye
Üyelik: 9 ay önce
Gönderiler: 3

Merhaba, Morrowind'i daha önce neyin ne olduğunu pek bilmeden oynamıştım. Şimdi ciddi bir başlangıç yapıp, bu karakterle devam etmek için nasıl bir build izlemeliyim?

Irk olarak Dunmer veya Nord düşünüyorum.

Major: Spear, Medium Armor, Athletics, ?, ?

Minor: Acrobatics, Alteration, Conjuration, ?, ?

Birthsign: Steed ya da Lady?

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Ocak 2019 23:34
Prospektüs
(@darkdeep)
İmparator
Üyelik: 4 sene önce
Gönderiler: 1180

İlk olarak oyunda hem medium armor çeşidi az, hem de en güçlü medium armor en güçlü light armor'dan daha güçsüz. Birthsign olarak da steed seçmenin pek anlamı yok çünkü illaki "boots of blinding speed" denen çizmelere ihtiyacın olacak. O çizmeler de hızını ciddi anlamda arttırıyor, steed'in verdiği 25 hıza pek ihtiyacın kalmıyor. Onun dışında istediğini seçebilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Ocak 2019 00:03
Ivy
 Ivy
(@ivy)
Kadim Konsey
Üyelik: 3 sene önce
Gönderiler: 474

Burç olarak tartışmasız The Lady öneriyorum. 

Medium armor konusunda darkdeep haklı; en iyi hafif armor, en iyi medium armordan daha iyi verdiği koruma puanı olarak. Oyun tarzına göre hafif ya da ağır zırh seçebilirsin, ikisinde de çeşit medium armor'dan daha bol.

major ve minor yeteneklerdeki soru işaretleri için önerilerim:

1) major : restoration, tercihen speech veya mercantile
2) minor: armorer ve security

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Ocak 2019 05:49
delininteki
(@ahmad)
Üye
Üyelik: 3 sene önce
Gönderiler: 653

Ebony Mail'i  unutmuşsunuz. Lords Mail  ve Dragonbone cuirass ile aynı zırh değerine sahip ama 50 shield constant effecti var,  yani medium armor kasarsanız en güçlü zırh o.

Ben genellikle 3 zırh türünüde minor skillere seçiyorum ve acrobatics ve athleticside seçiyorum koşarken zıplarken level atlamamı sağlıyor bunlar. 1  ay geçmiş konu açılalı  dediklerim de ne kadar işine yarar bilmiyorum ama...

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Şubat 2019 18:49
vatansever
(@vatansever)
Kadim Konsey
Üyelik: 6 sene önce
Gönderiler: 2980

Morrowind'de sadece bir zırh türü giymenin diğer oyunların aksine bir avantajı yok. Ortaya karışık yapın, trainerlarla bütün armor yeteneklerini 100 yapıp, karşınıza çıkan en iyi armorları giyin, ama oyun başında Dark Brotherhood suikastçısını bekleyip zırhını alın. En iyi armorlar nedir diye sorarsanız benim bir rehber olacaktı ilgili kategoride ama şimdilik link vermeye üşendim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Şubat 2019 17:07
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol