[Sabit] TES III: Morrowind GOTY ve Skywind Türkçe Yama Çalışması  

Sayfa 7 / 7
 
(@darkdeep)
Yetkili
Gönderen: @ea1996

@darkdeepmerhabalar admin merak ediyorum yamanın son durumu nedir ??

Bu hafta içinde güncelleme yapmaya çalışacağım.

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Kasım 2020 22:10
(@darkdeep)
Yetkili

Çevirinin son durumu aşağıdaki gibi. Vampirlere ait diyalogların çevirisi de bitti. Ayrıca terim uyumsuzlukları ve çeviri hataları için Oblivion ve Skyrim çevirilerinde çevrilmiş kitapları tekrar kontrol ediyoruz. O yüzden diyalog çevirisi olması gerekenden biraz daha yavaş ilerleyebilir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Kasım 2020 21:14
selo beğendi
(@boromir33)
Üye

Merhabalar durum nasıldır bu ay sonu çıkar mı çok büyük heycan ve hevesle bekliyorum.Bu arada iyi çalışmalar

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Kasım 2020 13:40
(@altug)
Yetkili
Gönderen: @boromir33

Merhabalar durum nasıldır bu ay sonu çıkar mı çok büyük heycan ve hevesle bekliyorum.Bu arada iyi çalışmalar

Teşekkürler.

Çalışmalarımız devam etmekte fakat maalesef ki bir tarih veremiyoruz. Bu ay içinde yayınlamamızın da imkânsız olduğu söylemem gerek, zira vizeler başladığından hepimiz fazlasıyla meşgulüz. Ayrıca nihai çevirinin kalitesinin tatmin edici olması için çalışma süresinin uzaması muhtemel. Beklediğinize değecek bir iş çıkarmayı amaçlıyoruz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Kasım 2020 16:23
Prospektüs beğendi
(@kiitos)
Üye

dostlar öncelikle kolay gelsin.  çeviri çalışmalarınız daha başlamamışken ''çevirseler de oblivion gibi birde bunu kendi dilimde oynasam'' diye sık sık sitenizi ziyaret ediyordum. çeviri çalışmasının başladığını ilk gördüğümde çok mutlu olmuştum. bir kaç defa siteye üye olup teşekkür etmeye çalışsam da sanırım site kaynaklı bir hata yüzünden yapamadım. kısmet bugüneymiş.  yardımcı olmakta çok isterdim lakin yaş biraz ilerledi. işler güçler vs. derken zaman kalmıyor. emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, en uygun zamanda yayınlamanızı bekliyorum. hoşça kalın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Kasım 2020 04:55
(@ensincubus)
Üye

@altug Ne zaman çıkaracaksanız çıkarın,biz bekleriz :D.Açıkçası ben bu başlığı ilk ziyaret ettiğimde çeviriye yeni yeni başlanmış gibiydi.Ben de herkes gibi "Yapamayacağımız işlere kalkışmak zor be" demiştim.Aradan aylar geçti ve bir gün aklıma "Morrowind türkçe yama yapıyorlardı acaba devam ediyorlar mı ? İmkansız" düşüncesi geldi.Tekrardan girdim baktım ki çevirinin %90'nı bitirmişsiniz :D.Çok şaşırdım ve mutlu oldum.İnşallah çeviri komple biter de biz de Morrowind'i türkçe oynama şerefine erişiriz.Size kolay gelsin.Şimdiden bizi mutlu edeceğiniz için teşekkür etmek istiyorum.Allah'a emanet olun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Kasım 2020 10:56
Altuğ ve Prospektüs beğendi
Sayfa 7 / 7