Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Şu Anda Ne Dinlemek...

[Sabit] Şu Anda Ne Dinlemektesiniz?

Sayfa 157 / 181

(@ibodala)
Üye

Çok pis alevlendim! WOHAAAAAAAA !!!

Zion Williamson. Yaşı SADECE 16 ! Şu yeteneğe bakın potansiyale bakın ! Geleceğin starı yeni NBA yıldızı.

En son Lebron James'de okul sezonunda bütün millet veletken böyle yetenekli böyle ezici güçte biri görmüştüm.

Yeni Lebron James geliyor. Bu çocuğa bütün salonları bütün imkanları açmaları lazım. Çok güzel şeyler vaad ediyor.

Hocalar elinden tutması eğitmesi yol göstermesi lazım. Bariz net Yıldız potansiyali. 16 yaşında bu kapasite nedir abi? Bu 19, 20, 22 yaşına gelince ne olacak  ?? Aman Tanrom! D: 

Ortaokul/lise okullar arası basketbol ligi fenomeni.
Geleceğin NBA oyuncusu ya bariz belli. Hemde normal pasif sıradan değil. Yıldız oyuncusunu olacak.
Şovmen olacak.

Tabi sakatlamazsa kendisi tabi. Böyle çok genç yaşta çok ateşli olanlar kısa sürede kaybediyor bazen sportifliğini.

Misal benim gibi. :d Fazla ateş hırsta iyi değil. Sabır önemli bir şey. Sakin olup, yaptığın işi abartmayıp senelere yaymak.

Tek ihtiyacı tecrübe. Biraz tecrübe edinmesi ve daha da geliştirmesi kendini. Sağlıklı şekilde* 

Bir tarafına zarar vermeden, kaza bela sıkıntı sorun sakatlık geçirmeden.

Yolu açık olsun! İzlerken çok büyük keyif aldım! 
Şuanki NBA'i profesyonel oyuncu diye geçinen elemanları izlerken bile böyle eğlendiğimi hatırlamıyorum baya süredir yemin ediyorum.
Zaten izlemiyorum artık da. Arada tek tük baktığım maçlardan. Yıldız diye ilan ettikleri elemanlar dahil. Kevin durenti murenti. Allah'nı yılanı 😀

MAŞALLAH ya. Gerçekten.

16 yaşında olup 45 yaşında gibi yaşayan. Günün 8-9 saatinden fazlasını oturarak geçiren mayncraft oynayanlar gençler utansın.
Sende 16sın bu da 16 bak 🙂 16 var 16 var :'D Allah vergisi deyip sıyrılmayın işin içinden. Öyle bir şeyde yok. Çalışmadan olmuyor bu işler. Çocuk belli hevesliymiş severek çalışmış. Zevk alarak öğrenmiş oynamış geliştirmiş kendisini ve bu hale gelmiş.

Acayip ya.. Bravo gerçekten! Yalan yok şimdi. Bende 16 yaşımda anca bakkala git ekmek al geri gel hayatım bundan ibaretti 😀
Spora ilgim var ve çalışıyordum ama bu denli değil tabi. Başlarda çocukçaydı bizimkisi. Sonradan ciddileştik. Bu nedir ya ? Yaş daha 16.. Zaten bundan daha iyi ne olacaksın?
16 yaşında işi bitirmiş eleman.

Bırak bunları diyor. Beni dünyanın en iyi oyuncuları arasına koy. Onlarla oynayayım. Benim ligim hasmım onlar diyor resmen. Çocuğun vücut dili bunu bağırıyor 😀
Sal beni diyor sal beni! 😀 Ne school ligi migi falan fişman.

---
Vücudu da çok iyi ya. Daha o yaşta çocuk yaşta bu kadar kas kütlesi varsa. Adam olunca ne olacak bu çocuk.
O yaşta sıska olması gerekirken. Baya baya dengeli düzgün vücudu var. Kalıplı hacimli biri.

Çok çalışmış çoook. Belli yani. Bu işe vermiş o kendisini. Sabah akşam basket oynamış. Vücut çalışmış egzersizlerini yapmış. Tanımıyoz tabi ama bu görüntüden bunu net söyleyebiliriz yani. Yalan olmaz. 
Karşılınığıda almış ve keyfinide çıkartıyor. Çıkartsın tabi ;]

Bu sporda ciddi olmayan. Boş zamanlarında yapan hobi olarak oynayan o veletlerin. Okullu çocukların bu çocuğun karşısında hiç bir şansı yok ahahaha.
Çok ezici bir güç D:

Birde siyahi tabi -_- Her zamanki gibi. Genetik babadan deden gelme bir gücü. Kökten ırsi bir gücüde spora yatkınlığı varmış demekki. Böyle biraz uğraşınca hemen bünye kabul etmiş serpilmiş.
Çocuğu izlemesi dahi çok büyük keyif veriyor 😀 Helal olsun. Lakabını şimdiden koysunlar. Little Monster! olsun bence D
Ahahahahhaha !!! 4:56 şuna bakarmısın. Nasıl komik 😀 Sanki aralarında 6-7 yaş varmış gibi. Şut atmaya çalışan yazık 16 yaşında çocuğa bak birde buna bak D: :'D Ahahahaha 😀 İzlemesi çok keyifli. Çok güldürüyor 😀 Çok feci ezici güç ya.

Ben bu çocuğa saygı gösteririm işte. Enes potura motura değil.
Helal olsun sonuna kadar. İsterse 10 yaşında olsun isterse anaokullu olsun :d Başımın üzerinde yeri var. Fanı'da olurum her bir şeyi olurum. Takdir edilmeyi dibine kadar hak ediyor.

Daha bunun boyu baya uzar. 16 nedir ki? 19'a kadar boy uzuyor. Umarım çok fazla uzamaz ve kalıplı biri zaten şimdiden. Daha da fazla irileşmesin. Shaq gibi..
Pota altına atmasınlar. Forvet olarak izleyelim. Böyle penetraları falan ekşınlarını izleyelim 🙂 Fazla hacimlenip hantallaşmasın. L.James gibi olsun.
4 numara konum iyidir. PF: Power Forward. Uzun forvet yaşıkır buna.

Boyu erken uzadıysa daha çok uzamazsa. SF olur. Gene forvet.
Vince Carter, Carmelo usulü. 10 numara <3 Sal böyle özgür bırak. Harketli olsun, oynasın kendi oyununu. Geç izle keyfe gel.
Guard'lık işi yok. Patlayıcı güç çocuk. Vericeksin yerine, uygun pozisyon oluştukça patlayacak. Böyle güzel manzaralar vericek sana.
O bu ateşle, bu adrenalinle yorgunluk nedir bilmez hissetmez zaten. Bırak bütün maç boyunca sürekli koşsun dursun. Sağ kanat sol kanat.
Ne kadar koşarsa o kadar fazla ısınır. Daha kolay patlar hem.
Anca 24, 25'den sonra dinlenme ihtiyacı hisseder. 16 nedir daha.. Vız gelir. Bırak 4 çeyreği. 2 maç üst üste oynar o çocuk. 8 çeyrek. Hala banamısın demez.
Sadece biraz ter atar. Bir litre atar 😀 Biraz susar o kadar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Nisan 2018 12:51
 Blue
(@bluestorm02)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Nisan 2018 16:33
(@lorkhan)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Nisan 2018 18:40
(@newoooo)
Üye

Uygun fiyata güzel bir şampuan reklamı olabilirdi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Nisan 2018 18:49
(@meraklidovak)
Üye

Yine L&M yine Osman Sonant.

Edit: Eğer orijinal olarak izlemek isteyen olursa diye şuraya tarihini bırakıyorum. Leyla İle Mecnun 32.Bölüm 935

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Nisan 2018 19:00
(@baris)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Nisan 2018 20:04
(@newoooo)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Mayıs 2018 07:32
(@darkdeep)
Yetkili

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Mayıs 2018 18:09
(@ibodala)
Üye

70'ler Funky Türk müzikleri <3

5. Çok muhteşem <3 Özdemir Erdoğan-Znci Yürüyüşü imiş*
Off! Biraz hüzünlü içerik ama 6.da çok muazzam <3 Barış Manço abi. ;'( Barış Manço-Ölüm Allahın Emri imiş.
İlk defa duyuyorum bunları 😮 Yabancı adamın videosundan duyuyoruz birde (/)_-'')
11.de güzelmiş 😀 Değişik ama hoş. Barış Manço, Kurtalan Ekspres-Eğri Eğri Doğru Doğru.
Ahaha 16 çok komik. Rüçhan Çamay-Televizyon.
Ahahaha 17.de makara. Cici Kızlar-Vakko Tam funky. :'D

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mayıs 2018 09:06
(@anatolianmongol)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mayıs 2018 15:14
(@lorkhan)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Mayıs 2018 16:44
(@newoooo)