[Sabit] Şu Anda Ne Dinlemektesiniz?  

Sayfa 164 / 180 Önceki Sonraki

ibodala
(@ibodala)
Üye
Gönderiler: 1643

Replay tuşunu göçerttim.

Polonyalılara hastayım *-* 
(Videodaki kız from rusya diyor. Percival müzik grubu polonyalı. Gerçi pek rusa benzetemedim ama belki sadece orada yaşıyordur yada rus bilemedim.
Onlara beğenisi vardır seviyordur ondan böyle imaj vermişdir kendine falan)
--
Konudışı;

Spoiler:
Tekrar tekrar izleyince farkettimde olması gerekenden zayıf ama ha. Body fat 0 kadında. Kurukafası gözüyor D: 50-55 kilo ya var ya yoktur. 60 gelmez bu :d Hele üzeri imkansız. Çene kemiği, göz çukuru kemikleri falan gözüküyor. Cilt ve kemik 😀 yağ yok derinin altında 0 . Ne yanak ne bir şey. Az ye kız ! :I Güzel olacam diye bulimia olacanız :I Az alsa 60-65-70 olsa bir şey olmaz kötü durmaz. Hafif vücıut yağı ile daha da güzel olur. Ama gelde anlat işte.. Genç kadın işte.. Ne kilo mu almak ?! Kilo mu almışım !!!!
falan ;d :'D ^^

Bak Queen Riri'ye ? 50 kilo mu ? 

<3 O da biraz abarttmış gibi sanki ama ? 😀 Yüz olarak güzelde beden olarak. Sınırlarda geziyor D: Birden çok fazla almış. Daha fazla almaması lazım. Az biraz alın dedik :I  İyice THICC de olmayın :I

Az biraz orantılı alacan. İpin ucu kaçarsa: THIICCC D: Kabartma tozu ile kabartılmış şişmiş poğaça gibi gözükür tombul olursan gevurların dediği gibi Chubby. O kötü.
Hoş gözükmüyor öyle.

Ama az kilo kadına her zaman yakışır. Yapıları gereği*
Çok zayıf çok düşük beden yağı estetik durmaz. Erkekte durur masculer yapımız olduğu için. Düşük beden yağı demek daha fazla kas yapımızın dışarıdan belirgin olması demek. Belinin ince gözükmesi yukarıya doğru omuz yapının daha geniş gözükmesi. Ters üçgen dedikleri görüntü. Köprücük kemiklerinin üst vucudunun kemik ve kas yapının daha belirgin olması demek. Kolların bileklerin güzel gözükür. Bacakların ince ve kaslı kemik yapısı belirgin hoş gözükür. Dizden alt kısmın falan. Estetik gözükürsün. ''Çakı gibi adam'' dedikleri manzara olur ^^ Ayak ucundan baş kısmına kadar dümdüz jilet gibi! Elektrik direği gibi maşallah ;D Erkek beden yağı arttıkça irileşir kaba gözükür ve estetik görüntüsü bozulur. Vücut yağı arttıkça erkeği hoş gösteren kemik ve kas yapısı daha az görünür hale gelir. O heybetin göze hoş görünen görüntün kaybolur. Erkek için iyidir ama kadın yerinde kilolu olacak. Onlarda öyle kas yapısı falanda güçlü olmadığı belirgin olmadığı için. İri belirgin kemik yapıları olmadığı için bizim gibi. Düşük beden yağı demek cilt ve kemik demek oluyor onlarda ve estetik durmuyor. Hoş görüntü olmuyor. Düşük beden yağı yakışmaz kadına.

Eskilerin dediği gibi, kabaca hırboca dersen: Çok utanak yazıyorum* :I Kadın dediğğin etli butlu olacak. Sibel can gibi olacak ha! :dd *Taklit ederken bile utandım* (/)_-'') 
Erkeğin vücut yağı arttığında. Bedenine biçimsiz şekilde depolanıyor bu yağlar.
Kadın öyle değil. Kadının bedenine daha orantılı depolanır vücut yağı. Çok fazla kötü gözükmez. En azından bizim kadar kötü gözükmez. Halen hoş gözükür.

O sebebten vücut yağı erkeğin düşmanı kadının dostudur. Abartmadıkları sürece dostudur. Sevimliliğine sevimlilik katar. Fazlaya kaçıp ''tombul'' dediğimiz şekilde puf puf olmadığı sürece D: :d Kabartma tozu ile kabartılmış şişmiş bir poğaça ekmek gibi olmadığı sürece 😀

Misal yüz kemikleri çok belirgin bir insanda ? Erkekse karizma dediğimiz görüntü ortaya çıkar. Sert ve keskin gözükür. Halen hoş gözükür.
Masculer dediğin o hava o yapısı ortaya çıkar.
Ama kadınsa çokta hoş durmaz. Kadınlar sevimlilikleri ile ön planda oldukları için yakışmaz kadına. Yüz kemikleri belirgin cilt altı yağı az olan bir yüz.

Allah öyle yaratmış bizi <3 Kadın ve Erkek olarak resmen - ve + yız 🙂 İkisini de tam tersi özellikler vermiş. İkisinde ayrı ayrı farklı güzellik vermiş.
---
Konu açılmışken konuşurun ben şimdi susman 😀 Misal benim kollarım bayağı incedir. Ne yağ tutar kollarım nede bilek kemiklerim kalın değildir kız bileği gibidir. Bazı heriflerin bileği benden 1.5kat kalındır :I  Az buz değil bayağı fark var :I

Banyoda çektim gene odalarda karanlık çıkıyor o yüzden. Arkada çamaşır sebeti falan bez falan gözüküyor kusura bakmayın.
Herneyse kolum böyle. Şuan için kilolu biriyim şuanda 92 kiloyum malesef D: Ama beni gösterme sadece kolumu göster şu resme bak birine de ki bu çocuk kaç kilodur ? Büyük ihtimal diyecektirki: Bilmem. Ne bileyim ?! Uzun birisi, fırın küreği gibi kol var o anlaşılıyorda kiloyu bilmem. Heralde çokta kalın biri gözükmüyor ama boyda var. Tahmini 70-75bilemedin 80 kilodur heralde falan ? der. %90 olasılıkla.

Kimsenin 92 kilo diyeceğini zannetmiyorum. Neredeyse 100 D: OMFG. 8 kilocuk kalmış şurada 100'e :I Ama 92 kiloyum şuan. Beden yağım bayağı arttı :/ Spordan uzaklaştığım için sol yıllarda yapmadığım için. Bayağı yavaş sakin hayat, günlük aktiviteler geçirdiğim için kilo aldım. 

Vermek istiyorum 90+ kesinlikle çok fazla. Asla daha fazla almak istemiyorum 95 e falan çıkmasını asla istemiyorum ve bu kiloda da kalmak istemiyorum. Benim kilom 85, 83, 82 falandı güzel olanı.

Kollarım halen ince eskisi gibi olduğu gibi normal duruyor. Ama resimde de gördüğünüz gibi. Bende sonradan böyle resimlerden falan farkettim normalde haberim yoktu. Ellerim ve parmaklarım biraz irileşmiş etlenmiş. Parmaklarım tombul duruyor. Kol olarak tek elimde hacim artışı olmuş.

Meyvelere benzetiyorlar ya insan vücut şekillerini. 

😀 Elma armut havuç falan.

Ben 1 olan Ektomorf olmam lazım normalde öyleydi vücut yapıp uzunlamasına gelişmiş ince ve uzun yapılı. Ama vücut yağ depolama şeklim. Endromorf'a dönüyor. O şekilde olacak daha da fazla kilo alırsam ve çok kirkin oluyor bir erkek vücudu olarak kesinlikle istemiyorum öyle olmayı D:  Eskiden atletik olan, sporcu olan birinin bu vücuda dönüşmesi ?! Unacceptable!! Unbilevievve! Kesinlikle Kabul edilemez!

Lisede böyle olan delifişek olan potaların düşmanı olan !!! Böyle endomorf falan olması öyle kötü ? komik gözükmesi ? D: Kabul edilemez!

Kırmızılarla çizdiğim kısımlar kesinlikle değişmiyor yağ depolanmıyor. Sarı ile çizdiğim yerlere kilo alıyorum. Yediğim vücuda depolanan fazla yağ sırf oraya gidiyor oraya birikiyor. Göbek, bel çevresi 360 drece olarak ve baldırlar. 

Ayaklarımda halen ince dizden aşağım ama hatta bir resim atmıştım gene yakın zamanda ayak kası falan diye. Gene bu konudaydı galiba arka sayfalardadır. Ama diz ile kalça kısmı arası. Baldır diyeceğim? Ne deniyor oraya? Baldırlarım baya kalınlaşmış durumda.

Basketçi olduğumdan ayaklarım güçlüydü benim hep. Üst vücudum hiç bir zaman öyle aşırı kalın olmadı zatende
Hani dambıl falan çalışmılığım varıdır da hiç öyle halter malterle işim olmamıştır benim. Sadece arada öyle işte kol güçlendirme için dambıl falan ve full bacak çalışmışımdır.  Omuzlarım falan güçlüydü yusyuvarlaktı işte potalara asılmaktan falan o da veyahut basket topunu sürekli yere vurmaktan kaldırıp shot atmaktan 3'lük falan. O sebepten gelişmiş güzelleşmişti benim extra yaptığım çalıştığım bir şey yoktu üst vücut için. Koldur omuzdur gögüsdür.

Ondan bacaklarım baldırlarım oralarım daha güçlü. Kilo aldığımda ise aynı şekilde ilginçtirki oraya depolanıyor. Baldırlarım falan irileşiyor.
Öyle işte. Yazasım geldi yazdım. Her insanın farklı kimisi de daha farklı alıyor. Kimisi öyle oluyor kimisi böyle.

Şu en üstteki resme, kol resmine. O kola o çocuk 92 kilo diyecek birisi sanmıyorum ben. Ama öyle. :I Şuan 92 kiloyum.
Boy uzun diye kaldırıyor ''çok aşırı şişman'' bir görüntü yok ama yağlanma var. Çıkıntılar göbek falan baldırlarımın çok genişlemesi irileşmesi vs.

Verecem kafama koydum. 80lere düşecem tekrar. İri olmayı sevmem. Ben hiç bir zaman iri değildim hep ince görüntüm vardı.
Çok sağlam yiyorum, eskiden yakardım ondan problem olmuyordu. Artık yakamıyorum. Halen aynı sağlam yiyorum ama yakamıyorum o yüzden artıyor kilo. Nasıl verecem bilmiyom ama verecem 🙁 Vermem lazım !!!

Kilo aldıkça armut oluyor benim vücutta.
Sonra gelde anlat millete. Şuanki haline bakıyorlar sanki hep öyleymişsin gibi. Ulan hırt! Ben senin yaşındayken göklerde uçuyordum havada süzülüyordum ulan! Diyesin geliyor elin şımarık kendini bir şey sanan saygısız 2000lilere. Yaşlanmak böyle bir şey galiba :I
--
Şuanki durum 1.88 92 :I Boyum biraz 1-2 santim inmiş olabilir. Bayadır ölçülmedim basket oynarken sürekli esnetirken bedeni dimdik dururken 1.88'di. Bir iki santim düşmüştür o spor yapmadığımdan dolayı de yer çekimi vs. Oturmuştur omur iyice birbirine. Omuzlar falan alçalma var zaten o bariz. 1-2 cm oynar de.

1.87 , 1.86 ve 92 kilo.
Çok fazla D: Kafadan rahat 10kilo fazlam var. Bana kalırsa 12 , 15..

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Haziran 2018 00:25
phantomdancer
(@phantomdancer)
Üye
Gönderiler: 1070

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2018 05:36
Prospektüs
(@darkdeep)
İmparator
Gönderiler: 1185

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2018 11:34
Ran
 Ran
(@rancour)
Üye
Gönderiler: 1009

Caroline, you still copy?

You think they can see I'm fading?

Without your wings I would fall.

-- Blazkowicz

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Haziran 2018 08:08
phantomdancer
(@phantomdancer)
Üye
Gönderiler: 1070

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Haziran 2018 09:45
LorkhaN
(@lorkhan)
Kadim Konsey
Gönderiler: 1218

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Haziran 2018 15:31
Strkey
(@strkey)
Üye
Gönderiler: 244

Aleyna babadan Yalnız çiçek

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Haziran 2018 17:59
Asmodew
(@asmodew)
Üye
Gönderiler: 1

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Haziran 2018 05:29
AnatolianMongol
(@anatolianmongol)
Üye
Gönderiler: 111

dayı niye makyaj yapıyon 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Haziran 2018 05:30
Ran
 Ran
(@rancour)
Üye

"You among wolves now. And these are our woods."

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Haziran 2018 16:29
XanaX
(@xanax)
Üye
Gönderiler: 120

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Haziran 2018 15:23
Rask
 Rask
(@rask)
Üye
Gönderiler: 435

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Haziran 2018 16:06
Moonglum
(@hjalti)
Üye
Gönderiler: 881

...Ahh, it's over...     

...My Sun...It's setting...  

...It's dark, so dark...                 

CevapAlıntı
Gönderildi : 29 Haziran 2018 16:23
ibodala
(@ibodala)
Üye
Gönderiler: 1643

Spoiler:

0:4 0'dan sonrasını dinleyin. Öncesi gereksiz.

:I
Biraz ilginç ama :d I like it. 😀

---
 Bu da yukarıdaki çocuğun tarzını yapmaya çalışan bi abla ama nasıl yakışmamış. O nasıl bir ses lan.. Kulak kanatmak isteyen dinlesin D: Dislike >.< :'D

Kendi güzel ama müzik berbat. Kulak kanatma, git manken ol.
Klipte güzel.
---

CevapAlıntı
Gönderildi : 30 Haziran 2018 11:46
Ran
 Ran
(@rancour)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Temmuz 2018 05:33
Sayfa 164 / 180 Önceki Sonraki