[Sabit] Şu Anda Ne Dinlemektesiniz?  

Sayfa 176 / 179 Önceki Sonraki

Ran
 Ran
(@rancour)
Üye
Gönderiler: 1011

https://soundcloud.com/yigitemen/merkez

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ocak 2019 18:13
𐰋𐰃𐰠𐰏𐰀: 𐰴𐰍𐰣
(@barbariantheanil)
Üye
Gönderiler: 4

Bu ileti 4 ay önce 2 defa tarafından 𐰋𐰃𐰠𐰏𐰀: 𐰴𐰍𐰣 tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ocak 2019 05:00
LorkhaN
(@lorkhan)
Kadim Konsey
Gönderiler: 1213

Bu ileti 4 ay önce 3 defa tarafından LorkhaN tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ocak 2019 11:32
Joe
 Joe
(@joe)
Üye
Gönderiler: 300

@mertusta Hocam bu yeni sistemde, özel mesaj(ek olarak e-mail) kalktı mı yoksa ben mi bulamadım ? Birde müsait olduğunda Steam'e bakarsan sevinirim 👍 

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ocak 2019 22:23
Joe
 Joe
(@joe)
Üye
Gönderiler: 300

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Ocak 2019 00:31
LorkhaN
(@lorkhan)
Kadim Konsey

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Ocak 2019 10:57
ibodala
(@ibodala)
Üye
Gönderiler: 1668

Baba gene döktürmüş! Youtube müzik trend'lerde 7 numara.

Acaba s*l*k boş toplum adam mı oluyor ? Çok ilginç ? Enes batur şaklabanı olurdu normalde trendlerde yada Aleyna tilki denen dünkü et parçası. Onun o m*lca suratı o s*l*k bakışları yok mu.. Down sendromlu bir insana bakınca dahi çok daha derin çok daha anlamlı ifade görüyorum yüzünde. O m*l suratını bile bu s*l*k topluma pazarlamayı başarmış ya.. İki pijama tayt giyip..  Daha ne dersin bu insanlara ?! Vallahi bomboş ultra gereksiz bir toplumda yaşıyoz.

Zombi felaketi çıksa da ölseler #$k.

--

Bu çocuğu tanısaydım. Bununla vakit geçirmek takılmak isterdim. İçinin doluluğuna aşığım. 

Bayılırım böyle insanlara.

--

*Benim ilhamımın izahı yok, iltihap dolu günlerimin bir meyvesi*  #Allame

Başka soracak bir şey var mı? Bence yok.  🍺 🍻  👍 

Bu ileti 4 ay önce 2 defa tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ocak 2019 00:24
LorkhaN
(@lorkhan)
Kadim Konsey

0.52 den sonrası bir yerden tanıdık geliyor sanki... 🤔 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ocak 2019 14:56
Ran
 Ran
(@rancour)
Üye
Gönderiler: 1011

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ocak 2019 19:31
ibodala
(@ibodala)
Üye

Spoiler:

Hafif argo var bazı yerlerinde bir iki tane.

Az biraz saçmaladım;

Spoiler:
Adam 45 yaşında halen süper! 5 sene içerisinde 50 olacak! 50!!!

Şakası yok bu işin 50 yaşında olacak artık. 

Ve halen ilk günkü enerjisi içinde duruyor. Arada sakin takılıyor normaldir bu yaşta ama ayağa kalkıp o düğmesine bastığında ilk günkü Slim Shady oluyor.  45 yaşında bu görüntü bu enerji ? Helal olsun <3

Ama insanlar pislik. Kimseye yaranılmaz. Adamın psikolojisiyle öyle bir oynuyorlar ki. Adam zengin oldu ama halen gülemiyor. Her şeyden nefret ediyor. Nefret ettirmişler adamı artık!

Özellikle bu avrupalı toplum. Onlar çok daha iğrenç. Güzelken gülerken gençken yararlanıyor insanı tüketiyor sonra resmen kullanıp tükettiğin içi boş bir gazoz şişesi gibi kenara atıyorlar. Gazoz bitene kadar keyifliydi değil mi? Şişenin hiç bir değeri yok ? At gitsin ? Ama o gazozu içmeni sağlayan şey o kenara attığın şişeydi! O şişe olmasa yürürken sokakta o sevdiğin gazozu biraz zor içip eğlenirdin.

Arkalarını dönüyorlar. Zerre saygı yok. Her şeyleri yüzeysel.. Çok iğrenç bir toplum gerçekten.

Yok artık yaşlanmış. Eskisi gibi değilmiş ölmüş bilmem ne. Dede olmuş? Halen rap yapmaya çalışıyormuş ?!!??

Yok weird beard'miş ? Ul*n sen 45 yaşında bu adam gibi ol ? 35'in de kanepeden bir taraflarını kaldırmaya üşenir hale geliyonuz. (Bende öyleyim) Keşke hepiniz bu adam gibi olsanız la. Utanmadan yargılıyorlar birde..

Adam 50 yaşına geldi halen mücadele.. Rahat bir gün yok adama bu nedir la :/ Tüm ülke baskı yapıyor adama.

Ben bu herifin şarkıları ile büyüdüm yalan yok. Benim gençliğimin jenerasyonuydu bomba hali. Onca kez eğlendirdi bizi güldürdü canımız sıkkınken bazı şarkıları ile güç verdi bize! Evet.

Şahsen bana, babamdan daha fazla destek olmuş güç vermiş. Bazı şarkılarında bazı şeyleri göstermiş öğretmiştir.

İsterse 75 yaşına gelsin. Tuvaletini yapamaz hale gelsin halen severim! Bizde vefa var kardaş! Türküz biz.

Pislik avrupalı topluma benzemeyiz. Seni güldürürken iyiydi ? Vaktini iyi geçirirken ? Şimdi sıkılıyorsun ha?

Yürü git işine..

Halen enerjisini doldurduğunda öttürüyor mikrofonu halen süper gözüküyor. Sakalı da çok yakışmış! Gayet güzel adamın dibi gözüküyor. Orta yaşlı eminem. Onunda keyfi başka <3

45 yaşında halen sarı boyalı saçla gezecek hali yok. İnsanlar hayatlarının bazı evrelerinde değişir!  

Ne bekliyor bu insanlar ? Çok saçmalar..  Yaptıkları işin bir mantığı yok yani. Sadece adamın canını sıkmaktan başka bir iş becermiyorlar. Bir de göya hayranı olacaklar* Seviyorlarmış..

Valla bu herife ulaşma imkanım olsaydı ? Kankası olma imkanı ? :'D İsterdim valla. Stan gibi peşinde dolanan psikopatı değil de :I Beni kabul etseydi yani. Anlaşsaydık.

Proof gibi kankası olur sabah akşam beraber takılırdık. Herkesi bırakır ikimiz takılırdık kafamıza göre. (isterse, o da hoşlanırsa tabi) derdim bırak şu saçma insanlarla savaşmayı artık. Gel biz dağıtak takılak tıpkı 2005 2008'ler deki gibi 🙂 İsterse yıl olsun 2025 kime ne ? ... Kim ne yaparsa yapsın.

Ölene kadar yetecek para var nasılsa :'D Bu s*l*kların ilgisine mi ihtiyacın var? Kim ne derse desin kral sensin bro derdim.

Öyle yada böyle iyi yada kötü orası tartışılır ama bu dünya ya iz bırakmış birisin. Kendin olmuş birisin! Kendin olarak kendini tüm dünya ya duyurmuş ve milyonlarca insanın sevgisini kazanmışsın! Hiç olacakken savaşmış ve en tepeye çıkmışsın. Bu saçma insanların tek taptığı şey ün ve para* 

Bunun zirvesine çıkmışsın. Şimdi çuvalla o parayı ve şöhreti gözlerine sokuyorsun! Daha ne olsun? Artık rahatla biraz deyip kolumu omzuna atıp bir şeyler içmeye giderdik ^^

Bu adama böyle bir budy lazım. Ama yok malesef. Etrafındaki herkes çıkarki ve sahte davranan insanlar. 

Adamın hayatında gerçek tek bir kardeşi olmuş. Halen onu unutmuyor. Tek harbi arkadaşı* 

O da vurularak öldürüldü. Acıklı :/

Neler yaşadı adam. (Çoğu tranvatik olaylar) Halen miss gibi dimdik duruyor kendisi olarak! Halen süperb! Çoğu insanın hayranlıkla baktığı birisi. Daha ne istiyor ne arıyor acaba bu saçma toplum ?

Bu insanın sıradan olmadığı özel olduğu her halinden belli işte. Kabul edin ve kapatın çeninizi. Orası öyleymiş burası böyleymiş.. Bunu diyen seni de görecez 45'in de 50'in de. 

Sakalını yerim!  😍 (No g*y. Ahbap sevdası)

İğrenç toplum, iğrenç.. İnsanın yüzüne 1 kere güler. 1-2 kez eğlendirir. 2 eğlendirdi diye 5 kez canını sıkar.

2 verir 5 alır.

Bu adamda bunla uğraşıyor şu anda. O ünlülerin artık beğenilmiyorum fobisine girerse. Kötü olur kendisi için. Senelerce beğenildiğin kalabalıklar önünde sahne de konuştuğun insanlar sana sevgi ile çığlıklar atarken bir süre sonra seni terkedince. O kalabalığı bulamadığında tabi kötü hisseder insan.

Normal bir şey. O yüzden EM de bu fobiye girer. Şuanki topluma kendini beğendirmek için uğraşır her şekle girerse kendisi için kötü olur. Bu işin sonu bu yani. Tatlı gazoz bitene kadar elinde tutarlar seni kardeş. Gazoz bittiğinde şie bir kenara atılır. Yüzünde kırışıklıklar oluştuğunda saçında beyaz gözüktüğünde ? Kaybolur o kalabalık.

<3 Değişen sadece kabuk kardeş. Kabuk biraz eskiyor ama içi halen aynı! Hatta için daha da gelişiyor. Olduğundan daha da büyük hale geliyorsun (ruhen)

Ama bunun toplumda bir değeri yok malesef. İnsanlara sadece taze et lazım.. Başka bir şeyle ilgilenmiyorlar.

+Böyle yaşlılığa can kurban. Yerim senin yaşlılığını :d Kimi 20 yaşından halen daha eğlenceli matrak karizma delikanlı enerjik duruyon ^^

Em EM dir. İsterse 70 yaşına gelsin. Kimse yerini dolduramaz.

Bu ileti 4 ay önce tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Şubat 2019 10:33
Racek Kobyla of Djovitz
Gönderiler: 11

evet,çalmışlar skyrimin müziğini

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Şubat 2019 11:27
ibodala
(@ibodala)
Üye

Galiba paylaşamadın şarkı. Linki adres çubuğundan al olduğu gibi buraya at. 

Üstteki duygusal oldu. O sebepten biraz eğlenelim. Eskilerinden bir tane :'D Em aynada Shady ile konuşuyor :'D

Spoiler:

Bleach alıntı. İchigo vs Hollow ichigo :'D

My Darling :'D Çok makara :'D

Az bir iki küfür var tabi. Spo içinde paylaşıyorum hoşlanmayan bakmasın. Konu bu adam olunca illa hiç yoktansa bile en az 1 kere argo geçer bir cümlesinde. Yapacak bir şey yok.

Bu ileti 4 ay önce tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Şubat 2019 12:15
mertusta
(@mertusta)
İmparator
Gönderiler: 7213

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Şubat 2019 10:52 Altug beğendi
ibodala
(@ibodala)
Üye

Bir iki gün önce film izleyeyim dedim. Ne izleyeyim ne olsun? Venom'u izledim.

Film bittikten sonra yazıları akarken Eminemin Venom parçası çalıyordu. Onu dinleyeyim dedim. Onu dinlerken yazılarda öyle akıyordu. Sonra birden bire bu parça başladı :I Hiç bu kadar eğlenceli vakit geçirmemiştim film sonu yazılara bakarken :I Tüm yazılar bitene kadar hepsini izledim. Hemde headbang yaparak.

Simbiyotiğe dönüştüm resmen :I Bu nasıl bir gaz parçadır böyle ?!

Film hakknıda: Fena değil güzeldi tabiki 🙂 İnsanı eğlendiriyor ama bence Venom'un içinde olduğu konunun VENOM olduğu filmde bu kadar espriye kaçınılmaması gerekiyordu. O işi örümcek adam filminde yapabilirsin ama Venom'un tarzı bu değilki. Venom vahşidir. 

Espri katma işini biraz fazlaya kaçırmışlar gibi hissettirdi. Bunun dışında başka sorunu yok. Yani bazı karelerde Venom aptal bi çocuk gibi konuşuyor öyle bir şey yapmaz venom.

Misal;

Venom: Hadi şunun kafasını kopartıp yiyelim

Ed: iyi insanların kafasını yemek yok ! 

Venom: Hee.. tamam o zaman. İyi olanla kötüyü nasıl ayıracağım ?

Venom böyle bi muhabbet edecek biri mi allasen ? pff.. Gereksiz espri katma çabası.

Venom bunun için izin almaz istediği zaman yapar. Ayrıca Venom'u terbiye edemezsin. Ed'i sonradan seviyor ona değer veriyor orası doğru ama Venom'u terbiye etmiyor. Venom değer veriği için ona bazen onun isteği doğrultusunda hareket ediyor sadece ama canı istediğinde gene istediğini yapar. Ed de bunu durduramaz. 1 beden 2 kişilik yaşıyorsun ^^

Espri katacağız derken biraz Venom'un vahşiliği basite indirgenmiş gibi. 

Ama tavsiye ederim izleyin genede eğlenceli film.

--

He bu arada Venom'un düşmanını güçlü olanı onun karakterini iyi yapmışlar ama 🙂 Tam aktarılmış yaptığı haraketler vahşi dövüş tekniği falan. 

Filmin devamı da gelecek bu arada. Sonunu izlerseniz bir ufak kare daha gösteriyor yazılardan sonra 🙂 Müziklerin güzel olmasından dolayı bu sefer yakaladım ^^ Genelde hiç bakmam.

Filmi izleyenler buna baksın. Filmden görüntülerle aynı parça ^^

Bu ileti 3 ay önce 3 defa tarafından ibodala tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Şubat 2019 09:44
𐰋𐰃𐰠𐰏𐰀: 𐰴𐰍𐰣
(@barbariantheanil)
Üye
Gönderiler: 4

Bu ileti 3 ay önce tarafından 𐰋𐰃𐰠𐰏𐰀: 𐰴𐰍𐰣 tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Şubat 2019 05:15
Sayfa 176 / 179 Önceki Sonraki