Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Özgürlükler ülkesin...
 

Özgürlükler ülkesinin kısa tarihi.

 
(@ibodala)
Üye

Animasyon filmi. Adamın sesi çok hoş. Çok güzel anlatıyor :'D.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 3 Mayıs 2018 08:52
(@anatolianmongol)
Üye

saçmalık, izletide neden hiç zencilerin tecavüz ettiği kadınlar yok? yada soydukları evin bireyleri? kendilerine insancı(hümanist) diyen insanlar neden bu kadar saf?
neymiş beyazlar zencilerden korkmuş, *nan bu sözde buram buram ırkçılık kokuyor? nasıl bir zombisiniz siz ya? samimi olun, ait olduğunu fikri icra edin!
birde ne diyor; beyazlar zencilerden korkmuş -eee?- silah yapmışlar! bu nasıl bir basit anlatım, o adama o silah gökten yaratıcı tarafından mı yollandı? -*nan devrine göre üstün matematik, geometri ve mimari zekasına sahip olan mısırlıların, bir avuç köle yahudilerin duası ile ezilmesi hikayesi daha zekice- 😀 zekası ve çalışkanlığı ile gerçekleştirdi. bugün amerikaya bakın! o korkak denen beyazların silahları sayesinde bu adamlar dünyanın en güçlüsü. adamların her yerde askeri üssü var.

Tanıtım

tabi zenciler de orada burada sürtsün, rap yapsın, ara sokaklarda kabadayılık sürsün 😀 bu beyazlar o kadar korkak ki, o etraflarına serdikleri alandan, korkularından korundukları alandan kaçıp, allahını arkasına alan arapları eziyorlar 😀 petrollerini, su gibi fondipliyorlar 😀 

şahsen ben hiç bir zaman kendimi zeki olarak görmedim. karşıt yada yanlış görüşü savunanlara karşı hücum etmedim, akışına bıraktım, ama arkadaş bu kadarda saf olmayın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Mayıs 2018 09:37
(@ibodala)
Üye

Anladım hocam.

Boşver sakin ol sen. Millet saf işte.
Siyahiler önce amerika kıtasına gitti kadınlara tecavüz ettiler. Beyazlarla çatışıp onları soyup dövdüler öldürdüler. Ondan sonra kölelik çıktı. Amerika dibine kadar haklı. Dediler bunlar pislik, bunlardan olsa olsa köle olur. Üstün ırklar tabi nasılda zekiler. Hemen ortamı hazırladılar ve bu işi yürürlüğe soktular. Aslında kölelik bir nefsi müdafaydı.

Native American'lar yani yerlilerde zaten kazanlarda adam kaynatıp pişirip yiyorlarmış. Ondan onlarla çatıştılar ve hepsini öldürdüler. Dünyaya iyilik yaptılar. Yeni amerika kıtasına özgürlük modernlik çağdaşlık getirdiler. F.Yeah Amerika! Dünya gücü. Best be. En iyisi.

Millet saf işte. Ağzı olan konuşuyor bir şeyler uyduruyor.
MalcolmX de terörist aslında zaten. Propagandacı.
---
Adamın anlatımı komik. Animasyonu eğlenceli çizmişler diye paylaşmıştım ben. Boş vakti olan bakar biraz gülümser diye. Amaç politika siyaset degildi ama siz ırklarla çok yakından ilgilenen bazı arkadaşlar böyle konularda sakin kalamıyorsunuz tabi. Çok araştırdığınız için. Bütün olaylara hakim olduğunuz için. Tarafları babanın oğlu gibi tanıdığın için. Biliyorum yani senin tarz insanları. Sakin ol sen. Relax.

Ne beyazlarla bir alakan var ne siyahi kesimle. Bizlik bir olay yok. Yabancı mesele.
Boşver ırkları siyaseti politikayı karışık iş onlar. Futbolla falan ilgilen. Çarşıya falan katıl. Karşı gruba iki küfür eder rahatlarsın.
İyi taraftar, sağlam fanatik olur senden. 10 numara.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 3 Mayıs 2018 12:38