Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Bahar Yeminleri

 
(@genc-kurt)
Üye

Selamlar, ben Genç Kurt. Forum uzun zamandır sessiz. Haliyle Skyrim Çalışmalarınız'da da tık yok. Biraz canlandırmak, en azından nefes aldığını belli etmek için kısa bölümlerle macera serisi yazacağım. Ne uzun uzun detaylı olacak, ne de kısa ve baştan savma. Sade bir anlatımla olayları yürütmek istiyorum. Eh, pek okuyanı olmayacak olsa bile, forumda bir yerlerde kalsın hikaye. Güzel bir deneyim olacağına inanıyorum. 

 

BAHAR YEMİNLERİ

Bu konu 4 sene önce Genç Kurt tarafından düzenlendi.
Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 9 Temmuz 2019 00:27
(@genc-kurt)
Üye

ORMAN YOLU

Toprak kokusu bütün caddeleri ve ovayı sarmıştı. Geceden beridir yağan biteviye yağmurları kısa süreli bir molaya girmişti. Toprağın çamur haline gelerek lapa lapa olmuş olan orman yolunda pek ses yoktu. Zira birisi girecek olsa bile bata çıka yürümek zorundaydı. Uzun meşe ağaçları ve çamlar gökyüzüne uzattıkları parmaklarını hafifçe sallarken bir adam orman yoluna girdi.


Dışarıdan bakıldığında kulübe derme çatma gibi görünüyordu. Oysaki olağanca büyüktü. Sanki birileri orayı uzun zaman aralıklarla geçici olarak kullanıyordu. 

İçerisi karanlıktı, lakin gölgelerde birilerinin olduğu açıktı. Bir silüet masanın başında oturuyordu. Gözü çatıdaydı. Küçük açıklıktan süzülen yağmur damlaları birer birer tahta zemine düşerken onları izlemekle meşguldü. 

Kapı gıcırdayarak açıldı. Bir adam tereddüt etmeden içeri adımını attı. Derken gölgelerde gizlenmiş silüetleri görünce yay gibi gerildi. Başındaki şapkayı çıkararak önüne getirdi ve iki eliyle kavradı. 

"Suikastçiler Loncası'yla tanışma fırsatında mı bulundum acaba?" dedi. Sesi, ortamda yükselen ve adeta kırılacak derecede artan gerilimden beklenmeyecek şekide sakin ve toktu. Sorunun ardından bir sessizlik süregeldi. Karanlığın içinden çeşitli renklerde gözler ve uzun kulaklar adamın üzerinde yoğunlaşmıştı. 

Adam az bir zaman geçtikten sonra gözle görülür bir biçimde rahatladı. Duruşunu değiştirerek daha saygın bir görünüme girdi. "Evet," dedi memnuniyetle, "Sizler loncadansınız. Nihayet sizinle karşılaşabildim."

 

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 9 Temmuz 2019 00:29
(@uskuf)
Üye

Güzel bir hikayeye başlamışsın, kalemine kuvvet. Bence kalemin biraz daha uzun yazmayı hakediyor ?.

 

Evet son zamanlarda forumda ve tabii hikayelerde bi' durağanlık var umarım toparlarız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2019 21:21