İmparatorluk ordusu Türk birliği !!!  

Sayfa 1 / 2
 
(@ibodala)
Üye

Taşıdığımız imparatorluğu temsil eden asıl öncü sancak.

Türk birliğini temsil eden taşınan ikinci sancak.

<3

Gözümüze gözükmeyin mavişler.

Zırhımız.

Rikke'nin çağrısı üzerine atlı ve yaya olmak üzere 2 ayrı birlik olarak skyrime gelmekteler. Atlılar önden öncü acil destek birliği olarak süratle geliyor. Yaya birlik ise atlıların arkasından normal sürat ile skyrime doğru intikaldeler. 

Yakında 15gün içerisinde tüm birlik skyrime varmış olacak.

Ve stromcloack hareketini etkisiz hale getirmek üzere göreve başlayacaklar.

 

----

Fırtınapelerin ayaklanması çözüldükten sonra. Birlik diğer imparatorluk orduları ile birleşerek elflere karşı verilecek olan sonuncu büyük savaşa katılacak.
Son büyük savaşta High Elf'ler mağlup edilip imparatorluk birliği altında tüm tamriel'e insani düzen getirilecek ve düzen gelecek senelere aktarılıp korunacak.

http://i.hizliresim.com/r6RyJ7.jpg

Alıntı
Gönderildi : 15 Haziran 2018 07:26
(@vatansever)
Üye

Peki.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Haziran 2018 09:00
(@folcred)
Üye

Anladım ağabey... anladım. Seksen ikinci ilimiz Gökkenar'dır.

Teredhor, last heir of "Snow Prince"

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Haziran 2018 09:29
(@mehrumefendi)
Üye

Puhahahaha aklıma geldi,

>Calls europans as Nazies
>Prouds to be in Turkic Legion in Nazi Army.

😉

Ayrıca hem Türkler Nerevar'ın takipçisi, yeni tapınağın şövelyeleri, Redoran'ın askerleri ve Ashlander'lerin büyük savaşçılarıdır.
Nokta.

Savulun ulan köleler ve n'wahlar! Moon and Star geliyor!!!11bir

[spoiler]All-meykıra inanıyonuz da noluyo? Görevini yapınca item mi veriyo?[/spoiler]

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Haziran 2018 10:36
(@genc-kurt)
Üye

Bunlar Türk değil kardeşim. Türk olsalar Fırtınapelerin olurlardı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2018 05:35
(@kryskr)
Üye

Ahahaha bu ne la 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2018 05:58
(@ibodala)
Üye

Bunlar Türk değil kardeşim. Türk olsalar Fırtınapelerin olurlardı.

Ne alaka panpi ? Alakaya[img=150x150] https://www.hatayvatan.com/wp-content/themes/wpmedya_news/modules/thumbs/i.php?src ="https://www.hatayvatan.com/wp-content/uploads/2015/04/maydanoz-640-x-361.jpg&w=636&h=372&q=100&zc=1[/img"].

Tek beyin, herkes afedersin aynı yumurtadan çıkmış gibi hepsi aynı kararı mı verecek ? Koca bir millet ? Her millet gibi kimi onu seçer kimi bunları seçerdi. Kişiye düşünce yapısına karakterine göre değişir. Nasıl bir bağlantı kurdun bilmiyorum ama genel özelliklerimize bakarak dediysen? Türk milleti sadıktır. Sıcak kanlıdır barışçıldır. Karşı taraf düşmanlık yapmadıkça bizim kötülüğümüzü zarar görmemizi hedeflemedikleri sürece kendini hiç kimseye karşı kapatmaz onları dışlamaz onun kötülüğünü düşünmez. Nefret beslemez. Özgürlüklerine düşklündürler. Boyunduruk altında yaşamazlar! Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım!  Bunu düşündüysen imparatorluğu işgalçi falan diye ? Onlarda özgürlükleri için savaşıyor falan diye ?

Öyle bir şey yok onu söyleyeyim sana.. İmparatorluk işgalçi falan değil. Zorla bir şey almıyor. Onlar ezelden beri kankipatoydu zaten. Nord'lar ile imparatorluk. 
İşgalçi olsa ? Senden zorla bir şeyleri almaya kalksa? Çanakkale savaşı ingilizler gibi düşün. Kıyılarımıza yaklaşan büyük ingiliz gemilerini. Ha o zaman okey derdim. Babanelerimiz bile ayağındaki terliği çıkartır karşı dururdu. Terliğini eline alır imparatorluk askerlerini gördüğü yerde skyrimde terlikle döve döve imparatorluk kovalarlardı teyzeler :d Yaşlısı genci kadını erkeği.

Ama öyle bir şey söz konusu değil. Türkiye ve birde imparatorluk var diye düşün. Büyük Türk imparatorluğu olsun. İmparatorluk ve Skyrim böyle bir şey. Türkiye büyük türk imparatorluğuna katılmaz? Özgür olacaz deyip bu imparatorluk ile gerilla taktiği ile savaşırmıydı ? 

Türk imparatorluğu demiyeyim o güzel örnek olmadı. İmparatorluk nord imparatorluğu değil sonuçta. Osmanlı imparatorluğu var de. Veyahut adı her ne ise işte.. Çok fazla uzak olmadığın bağlarınızın olduğu bir imparatorluk. Büyük Atarlı insanlar imparatorluğu kurulmuş. Çevre 3yer bu imparatorluğa dahil. Türkiye de bu imparatorluğa dahil sayılır aramızda bağlar var.

Ama bir kısım bu imparatorluğu sevmiyor. Biz bunlara katılmamalıyız. Ufak türkiye olarak kalmalıyız diyor.
Olay aşağı yukarı böyle.

Geleneklerine bağlıdır eskilerine soyuna görüşüne dinine sahip çıkar. Oradan bağlantı kurduysan işte yok fırtınapelerinler atalarına eski yaşam tarzlarına dinine memleketlilerine sahip çıkıyor diye. Belki biraz ucundan hafif sadece bu tutuyor. Bunu benzetebilirsin ama..

O iş de aslında öyle değil. Fırtınapelerinler direnişçi. Türkler ne zaman devrim mevrim meraklısı ? Örgütlenip devlete karşı gelen ? Yönetime karşı gelen ? Gerilla savaşçısı oldu ? Alakamız yok. Türkler sadık ve bağlıdır.
 
İmparatorluk - Skyrim. Çanakkale savaşındaki İngilizler ile Türkiye gibi değil.
Daha doğru örnek: Türkiye - Azerbeycan gibi düşün.

Skyrim'in yarısı, bazıları imparatorluk ile gayet mutludur. Hatta dibine kadar destekliyorlar. Nord imparatorluk komutanları askerleri çok.
+Ben halis mulis türküm imparatorluğu destekliyorum? Göçmen falan değiliz 3500 kuşaktır aynı. Türk değilmiyim şimdi? (/)_-'')


Az gidin skyrimdeki delikanlı adamları dinleyin. Bana inanma, git Irmakkoru'nun şanlı demircisi Alvor dayıyı sor dinle. 

Karşı taraf işgalçi de. Fırtınapelerinlerde sözde  ''vatan sever'' ''gerçek skyrim oğulları'' atalarına bağlı, dinlerine memleketlerine bağlı, delikanlı insanlar* O zaman neyse diyeceğim. He olabilir evet derdim. 
Ama böyle bir şey yok ;d Bu okunan maval sadece ;d ^^

Ulfric örgüttür. Kendisinin soyadını taşıyan bir örgüt bir topluluk oluşum kurmuş arkasına bazı insanları almış(halktan insanlar. Konuşmalar yaparak onları kışkırtarak) ve isyana başlamıştır. O anki sistemi kabul etmeyen sisteme karşı gelen arkasına bazı insanlar toplamış. Gerilla hareketi ile yönetim ile savaşan. İç savaş çıkarmış birisidir. Ben senden daha güçlüyüm ben hak ediyom orayı. Siz alayınız imparatorluk kuklalarından başka bir şey değilsiniz elf sever elf kuklasısınız deyip yönetimde olan memleketin ulu kralını öldürmüştür.

Ve böylece iç savaşı başlatmıştır.
Ne alaka Türk olsalar fırtınapelerin olurlardı ? Pff :I Baya saçma yorum yapmışsın. O mavalları dinleyip vatandaşlık yurt sevgisi damarları tutup destekleyen baya olurdu evet. Ama o da zaten herkes için aynı fırtınapelerini destekleyen nord'larda bu yüzden destekliyor zaten. 

Atara gelmeyip isyana katılmayanlarda olurdu.
Onlara katılanda olur imparatorluğa katılanda olur kısaca.

Öyle bir yazmışsınki.. Türk olsalar fırtınapelerin olurlardı ! Alakaya kereviz..
---
+Bir başka olay. Bir başka benzetme: Fırtınapelerinler kendi soydaşlarınıda kesiyor. Onları imparatorluk yardakçı olarak suçlayıp. Gerçek Nord olarak görmeyip. Kendilerini ''True sons and daughters of skyrim'' deyip. Bizim buradan kalkıp gidip karşılaşıp. Soydaşımız kim ? Türkmen diyelim. Türkmenin karşısına geçip sen artık türklükten çıkmışsın! Bizler gerçek türküz deyip ona zarar vermemiz gibi. Kimin yönetimi ile yaşıyorsa işte? Türkmen mesela ? Sen ıraklı olmuşsun artık! Seni Rus kuklası ! Rus kuklası olmuşsun sen falan deyip kendini gerçek ''TÜRK'' gösterim onu dışlaması.

Yada daha güzel örnek azerbeycandan ver gene. Türkmen farklı kültür oldu gene. Türküz biz türkiyeden birde türk halis mulis gene aynı ama zamanında azerbeycana gitmiş türk düşün. Onunla karşılaşıyor ve ona ithamda bulunuyor. Biz gerçek türkleriz! Sen artık azeri devleti kuklası olmuşsun! gibi.

Böyle bir şeyde asla bir Türk'den çıkmaz. Alakamız yok.
Stormcloack'lar dediğin budur. Sığ düşünceli adamlardır.

http://i.hizliresim.com/r6RyJ7.jpg

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Haziran 2018 11:57
(@genc-kurt)
Üye

Gerçekten sadık bir millet mi Türkler? Malazgirt Meydan Muharebesi'nde Peçenekler satmıştı Bizans'ı. En bilindik örnek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Temmuz 2018 08:01
(@rukiav3)
Üye

82Kışhisar'83Seheryıldızı'84'Vadikent 5 bin ülkücü Büyücü cyrodiilde hazır Bekliyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Temmuz 2018 08:08
(@tovnil)
Üye

Tuhaf...

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Temmuz 2018 08:19
 Mira
(@mira)
Üye

Meh...

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Temmuz 2018 08:55
(@davaro)
Üye

Mecliste miyim Skyrim'de mi bilemedim oğlum bu ne asdşkwqrlpqwkjopewjk

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Temmuz 2018 09:31
(@uskuf)
Üye

"Bir hilal uğruna yarab ne lejyonerler batıyor" İmperial Turks Cumhur Baş Başkanı

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Temmuz 2018 12:46
(@strkey)
Üye

Aslında sancak güzel, zırh da fena değil.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Ağustos 2018 03:53
(@ghostwarth)
Üye

cCc General Tullius cCc

Vaktiyle bir Martin Septim vardı
Var olsun

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Ağustos 2018 07:11
Sayfa 1 / 2