Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Saçma Salak Hikayeler

 
(@engin-erden)
Üye

2dk önce forum ölmüş konusunu gördüm ve böyle bir konu açtım buraya skyrim le ilgili en saçma salak kafadan sallama hikayeleri yazın da hem foruma bir renk gelsin siftah benden 

Birgün akçay civarlarında dolanıyordum derken bi baktım ejderiya üzerime üzerime geliyor oman tanrem dedim neyse ben devam edeyim ee nerdeydik ejderiya evet ejderiya geldi. yanımda silah olarak kör bir hançer bide güçlü nefesim (hocalıkta master yapmıştım o zamanlar) ejderiya ile başladık kapışmaya ejderiya bi tükürdü oman tanrem yandım anam kömür karası tenim ve ölmek üzere olan ben bi üfledim ana dev gibi meteroit ejderiyanin kafaya ve ben de orada bayılmışım beni bulan köylü bir adam yaralarımı iyileştirmiş ve ben de ona minnettar olduğum için çiftlik işlerinde ona yardım ettim 

Malesef kötü son çünki beni bulan yaşlı eleman molog bal ın ta kendiymiş haliyle beleş kurban illa sunakta kesecek imansız ve son

Bayaa kötü oldu ama sizden daha iyilerini bekliyorum

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 3 Şubat 2017 15:14
(@aethel)
Yetkili

İki ordinator bir barda oturmaktadırlar. Bir adam içeri girer ve barmene "Bunlar ordinator değil mi?" diye sorar. Barmen, "Evet, onlar." der. Sonra adam onlara doğru yürür ve sorar, "Ne yapıyorsunuz?" 1. ordinator cevaplar, "Argonya'ya sefer planlıyoruz.". Adam sorar, "Gerçekten mi, neler olacak?" 1. Ordinator bu sefer, "200.000 Argonyalı'yı ve bir İmperial'i öldüreceğiz." der. Adam sorar, "Bir İmperial mi? Neden?" 1. ordinator, 2. ordinatore döner ve "Sana kimsenin Argonyalıları takmayacağını söylemiştim.".

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Şubat 2017 15:27
(@folcred)
Üye

Pepe diye bir Argonyalı ve Ekmek diye bir dunmer vardır. Argonyalı Pepe, 2 Ekmek aldım eve gidiyorum şarkısını söyleyince işler kötüleşir. Dunmer Ekmek, Pepeye saldırır ve Pepe, savaştan sonra "Çok üzülüyorum"'u besteler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Şubat 2017 11:08
(@emiraksu1905)
Üye

Bir kuzeyi yerde 50 septim bulmuş ama kollusunu bulamamış

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Şubat 2017 11:43
(@umut-caner)
Üye

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum, saçma salak hikayeler anlatmaya devam 😀

Bir gün Akçay'a doğru yolculuk yapıyordum, çok güzel ve temiz bir hava, saat sabahın 8'i, taze bir kış sabahıydı, doğanın o ferah kokusunu içime çekerek giderken, ilerde bir haydut çetesi gördüm, bana doğru koşuyorlardı, toplam 5 kişilerdi, 2 tane lideri vardı:

-Hadi bakalım kahraman,sökül paraları ya da öl
+Olum basın gidin Ejderdoğan'ı kızdırmayın sabah sabah.
-Ha ha! Çok komiksin, gel de sana bir ders verelim.
+Heeyt ulan siz misiniz Ejderdoğan'a racon kesen

Çektim emaneti, kapışmaya başladık, lavuklar da güçlüymüş, beni baya zorladılar bir tanesini indirdim, amansız mücadele sürerken gökteki Ejderha'nın biri bizi gözüne kestirdi hepimizin de azcık canı kalmış, geldi tepemize hepimize bir ateş püskürdü ve hepimiz öldük, ve Ejderha da gülerek yoluna devam etti.

-MUTSUZ SON-

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Ağustos 2018 10:37
(@serana)
Üye

Daha fazla saçma salak hikaye zamanı.

Bir tane kuzeyli varmış. Canı sıkılmış ve Ulu Hrothgar'a kırsakalları görmeye gitmiş. Sürüne sürüne son basamakları da çıktıktan sonra gördüğü kırsakallardan birine demiş ki ' Yav dede ne bayramda yüzünü görüyom ne de bi para yolluyon. Hayatım boyunca 1 septim bile vermedin bana. Ulağa yollasan o beni Sovngarde'de bile bulur.'demiş. Kırsakal da onu avluya çıkarmış. Kuzeyliye bir Fus Ro Dah yapmış ve kuzeyli ölmüş. 

Karakter daha yaşasaymış ejderdoğan olacakmış ama işte hayırsız dede.

                                 -HÜZÜNLÜ SON-

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2018 08:39
(@arsizbreton)
Üye

Hakaret olarak algılamayın da meraktan soruyorum. Yaşınız kaç sevgili muhattaplarım? İnsanları mizah seviyelerine bakarak gerek yaş gerek akıllarını kriterlere ayırmak hiç hoş değil. Kaldı ki ben bu konuda berbatım. O yüzden direk sorayım dedim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Eylül 2018 15:39
EnigmaticMage beğendi
(@matrakci)
Üye

Günün birinde arsız bir breton varmış. Çoğu insan morali bozuk olduğundan kafasını dağıtmak için Sancaklı Kısrak'a gelmiş. Bizim Breton sarhoş olup yapmış gene yapacağını. Başlamış handaki insanları eleştirmeye. Eee bir de Ejderdoğan'ın kafası bozukken ona denk gelmesin mi? Bir nidayla yeryüzünden silinmiş.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Ekim 2018 00:57
(@umut347634)
Üye

Bir tanede benden olsun 🙂

Bir Kızılmuhafız Ejderdoğan,Tamrielde çok sevilirmiş,saygı duyarmış.Ejder doğan bir tavuk öldürmek istemiş ve öldürmüş.Arkasından 6 dev ve 3 ejderhanın yere inişi gibi bir ses gelmiş.Köy saldırıya uğradı diyerek arkasını dünmüşki,arkasında bütün Tamriel onu kovalıyormuş.Elindne geldiğince çağırma nidalarını kullanmış.Call dragon,Call of valor,Summon durenvhir,summon zombie.Bir tanede yoldan legendary dragonu bend will ile evcilleştirmiş.Ama bütün Tamriel bir tavuk yüzünden sanki ailesi öldürülmüş gibi öfkeyle saldırıyormuş.Odahviing Tamrielin %50 sini almış.Durenvihr %25 ini.Call of valordaki 3 ruh %20 sini.%5 i ise Ejderdoğan.Ve bütün Tamriel halkı ölmüş.Ejderhalarda,Ejderboğanda.Ve artık dünyanın hükmü yine Alduine geçmiş.

Biraz saçma oldu ama neyse adı üstünde 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Ekim 2018 13:07