Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Onursuz Hırsız

 
(@penetrator-god)
Üye

Karakter Özellkleri:

Adı: Lioren Ponim

Irk: İmperial

Doğum Yeri: Cyrodiil, 4. Çağ 172 (29 Yaşında)

Sınıf: Rogue

Beceriler: Tek Elli Silah, Hafif Zırh, Okçuluk, Sinsilik, Hitabet, Yıkım Büyüleri

Karakter Hikayesi:

Lioren, hayatı boyunca şehirden şehire seyahet eden bir gezgin oldu.  Cyrodiil’de İmparatorluk Şehri’nde yaşıyordu ve kısa bir süre oradaki Hırsızlar Loncası’nın şubesinde çalıştı. Kendini Lioren hiçbir zaman sıradan bir hırsız olarak görmedi. Diğer meslektaşlarıyla birlikte uyumlu çalışamıyordu. Diğerlerine kıyasla çok hızlıydı ve kilit açmada daha ustaydı. Gerektiğinde rakiplerini arkadan bıçaklamayı ve ceplerini bu sırada boşaltmayı severdi.  Hitabet konusunda keskin bir dili vardı. Herkesi ikna edebiliyordu. Gene de başını belaya sokma konusunda her şeye rağmen ustaydı.  Hayatta kalmak için çeviremeyeceği hile yoktu.  

Hırsızlık tarzı biraz dikkatsizdi ama bu açıklarını becerisiyle ve kurnazlığıyla kapatırdı. Sızma konusunda yeteneklerine güvenmesine rağmen birden fazla rakiple karşı karşıya kaldığında bile tuzak kurma konusunda uzmanlığı sayesinde bu durumlardan kurtulurdu. Düşmanlarının başına çeşitli talihsizlikler açarak halletmeyi de severdi. Birebir çatışmalardan kötü olmamasına rağmen genelde kaçınırdı. Lioren Ponim, her zaman kendi kurallarına göre oynayan ve kendisinden başka kimseye gerçek anlamda onur veya sadakat duygusu duymayan, kalpsiz ve acımasız bir adamdır.  

Lioren Ponim bir yere girdiyse, rakipleri gölgeleri iki kere kontrol etmek zorunda olduklarını acı bir şekilde öğrenirler. Lioren Ponim, iyi bir hırsız olsa da Cyrodiil’de Hırsızlar Loncası ile çalıştığı zamanlarda loncanın pek çok kez kurallarını çiğnemişti. Asi doğası gereği pek grup adamı değildi. Bir süre sonra loncadan onursuz davranışları yüzünden kovuldu. Bu olduktan sonra Cyrodiil’de seçeneklerinin tükendiğini anladı. Skyrim’deki iç savaşın getirdiği karmaşanın haberlerini duydu. Kar elde etmek için fırsatçı bir girişimde bulunarak hızlı bir kararla Skyrim’e taşındı.

 

İtemleri:

Hırsızlar Loncası Zırh Seti ve iki çift hançer, yay ve oklar. Fakat gerektiğinde yıkım büyüleri de kullanabiliyor.

Bu konu 3 sene önce 2 defa Penetrator God tarafından düzenlendi.
Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 7 Ekim 2019 19:28