fbpx

Lilith  

 
Kibou
(@kibou)
Üye
Üyelik: 1 sene önce
Gönderiler: 13

lilith ile ilgili görsel sonucu
LİLİTH

 

Hikaye

Uyandığında gördükleri karşısında donakaldı. Evde değildi. Buraya nasıl geldiğini bilmiyordu. Ne zamandır buradaydı? Birkaç saat önce uyumadan kafasına iki şişe nord mead diktiğine emindi oysaki. Haa. Evet. Bu onun etkisi olmalıydı. Etrafına baktı... O! Evde sweetroll yerken o büyükannesinin biraz yıpranmış, kayınbiraderinin ona doğum gününde hediye ettiği kitabı incelerken ona doğru terlik fırlatılmasıyla yanlışlıkla yırttığı sayfanın sağ alt köşesinde bulunan resimdeki adam karşısındaydı. Hayır, adam değil. O bir daedra idi. Sanguine. Korktu. Bunun bir rüya olduğunu düşünmesine rağmen. Ama her şey o kadar gerçekçiydi ki! Daedra ona doğru baktı.
+ İsmin?
- ...
Daedra onu kollarının arasına alıp kuvvetle sıkıp bıraktı.
+ İsmin?
- Sen kimsin?
Daedra aynısını bu kez daha kuvvetlice yaptı. Birkaç kemiğinin kırıldığını hissetmişti.
+ İsmini söyle lan!
- Lilith.
+ Tamam, sen şöyle geç. Arkadaşlar birazdan ilgilenicek.
On dakika sonra daedranın hizmetkarları olan iki adam geldi. Ona bundan sonra kendisini zevk için altlarında yatıracağını anlatmaya başladılar. Ne diyeceğini bilemiyordu. Gözleri doldu. Hayır, böyle bir hayat yaşayamazdı. İçinden bildiği bütün duaları etmeye başladı. Kabul olacak ki yanında bir cisim belirdi. Daha önce böylesini hiç görmemişti. İçinden yaşlı bir adam çıktı.
+ Merhaba ben Dr. Brown.
- Merhaba...
+ Şunun içine gir, seni bunlardan kurtaracağım.
Başka çaresi yoktu. Hemen içine bindi. Gözlerini kapadı. Artık uyanmak istiyordu. Fakat o bir rüyada değildi. Tüm vücuduna yayılan o kinetik enerjiyi hissetti. Gözlerini açmaktan korkuyordu. Aradan 5 saniye geçtikten sonra rahatladı. Burnuna büyükannesinin bahçesindeki o güzel, birbirinden eşsiz, rengarenk çiçekleri yiyen ineğin tezek kokusu geliyordu. Gözlerini açtı. Yerde yatıyordu. Yaşlı adam ve o garip cisim kaybolmuştu. Birden gökyüzünde daire biçiminde bir cisim daha gördü. Durdu. Dairenin ortasından yere doğru bir ışık hüzmesi oluştu. Bir anda o ışık hüzmesinin altında az önce tanıştığı o iki hizmetkar belirdi. Yüksek sesle ona doğru bağırdılar.
+ Sen bizim altımızda yatmaktan kaçabileceğini mi zannediyorsun? Sen de onlar gibi aynı kaderi paylaşacaksın. Birileri yazdı. Kaçarı yok.
- Hiçbirinizin altında yatmayacağım! Hiç kimse yatmayacak!
Gençliğinde babasından öğrettiği birkaç büyü ile savaşmaya başladı. Zor da olsa yenmeyi başardı. Buna sevinemiyor çünkü aklı hep o adamın söylediklerindeydi. Onlar. Demek başkaları da vardı. Hemcinslerinin bu duruma düşmesine engel olmalıydı...

 

Yetenekler

Illusion

Illusion


Destruction

Destruction


Alchemy

Alchemy


Speech

Speech

 

Oynayış

-> Görülen her daedra 'Padomay yarattı' denilmeden öldürülür.

-> İnananları önce uyarılır, uymazlarsa öldürülür.

-> Bir kadını kendinden aşağı gören adamların erkeklik göstergesi kesilir.

-> Skyrim Feminist Derneği açılmalıdır.

Bu konu 6 ay önce Kibou tarafından düzenlendi.
CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Ağustos 2019 13:13
LERIUS
(@lerius)
Üye
Üyelik: 3 ay önce
Gönderiler: 1

Daha saçmasını yapana kadar en saçması bu

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Ekim 2019 17:55
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol