[Sabit] MOD İSTEK KONUSU  

Sayfa 256 / 319 Önceki Sonraki

RundeLL
(@rundell)
Üye
Gönderiler: 513

Arkadaşlar şu hearthfire dlc sinde aldığımız Lakeview manor evinin grafiklerini yani texture lerini güzelleştiren modlar var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mayıs 2017 09:08
leone1907
(@leone1907)
Üye
Gönderiler: 63

düşmanın canını levelini vs. gösteren bir mod buldum ama çalışmıyor, bu işi yapan başka modlar var mı?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/72177/?
modu aktif eden kitabı bulamıyorum.
birde barenziah taşı modu haritada yer göstermiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mayıs 2017 10:04
tamer233
(@tamer233)
Üye
Gönderiler: 20

Skyrimde live another life diye bir mod vardır eminim hepiniz biliyorsunuzdur bende TÜRKÇE yama kurulu fakat onu kurduğum için yama yarıda kesilmiş gibi bazı yerler ingizlce bazı yerler Türkçe bana bu konuda yardım edermisiniz tşk 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mayıs 2017 10:26
Andal00
(@andal00)
Üye
Gönderiler: 81

düşmanın canını levelini vs. gösteren bir mod buldum ama çalışmıyor, bu işi yapan başka modlar var mı?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/72177/?
modu aktif eden kitabı bulamıyorum.
birde barenziah taşı modu haritada yer göstermiyor.

Hırsızlar Loncası'nın tam üyesi değilsen göstermez.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Mayıs 2017 13:26
ismetisgor
(@ismetisgor)
Üye
Gönderiler: 1498

Saldırırken kamerayı döndürebilmemizi sağlayan mod vardı fakat bulamadım bir türlü nexusda. Bilen duyan yardımcı olursa sevinirim.
Vanillada saldırı animasyonu devredeyken kamerayı döndüremiyorsunuz, çok ağırlaşıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Mayıs 2017 06:53
kadir1316
(@kadir1316)
Üye
Gönderiler: 82

Merhaba arkadaşlar ben diyalog kurabildiğim npclerden bazılarının gücünü görebilmek için benimle gelmelerini istiyorum bu mümkün mü? İstediğimiz npcyi takipçimiz yapabilecek mod var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Mayıs 2017 09:27
batuhan6060
(@batuhan6060)
Üye
Gönderiler: 5

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39625/?
bu modu kurdum ayarladan 7 günde 1 boyu 1 gün ile değiştirdim baya bildiğiniz oyunda 3 ay oldu köpek hep orta boy normal kurt bile daha büyük ve büyümüyor
nedir çözümü

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Mayıs 2017 17:00
HIKEN
(@hiken)
Üye
Gönderiler: 61

Skyrimde live another life diye bir mod vardır eminim hepiniz biliyorsunuzdur bende TÜRKÇE yama kurulu fakat onu kurduğum için yama yarıda kesilmiş gibi bazı yerler ingizlce bazı yerler Türkçe bana bu konuda yardım edermisiniz tşk 😀

Yama güncel değildir veya diğer modlarında buna etkisi olabilir *-*

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Mayıs 2017 18:07
ismetisgor
(@ismetisgor)
Üye
Gönderiler: 1498

Merhaba arkadaşlar ben diyalog kurabildiğim npclerden bazılarının gücünü görebilmek için benimle gelmelerini istiyorum bu mümkün mü? İstediğimiz npcyi takipçimiz yapabilecek mod var mı?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/36520/?

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Mayıs 2017 05:49
Karyus
(@karyus)
Üye
Gönderiler: 232

Open Cities türkçe yaması normal skyrim için mevcutmu acaba? Ben bulamadım sadece SE versiyonu var gibi gözüküyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Mayıs 2017 06:01
aranumaril
(@aethel)
İmparator
Gönderiler: 5712

Hareket etmezken asayı iki büklüm değil de, dik bir şekilde tutabileceğimiz bir mod var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Mayıs 2017 09:05
taeborn
(@taeborn)
Üye
Gönderiler: 10

arkadaşlar birşey merak ediyorum olabilirmi bilmiyorum sadece yolda yürürken aklıma geldi vanilla skyrim olan kişileri gta da olduğu gibi samp ve mta gibi serverlar bulunuyor mesela 50 kişi rastgele dağıtılıp 1 ay boyunca sürekli sıfırlanan serverlar açılma ihtimali varmı olursa bana test için ulaşabilirsiniz tabikide yazılımcı olmadığım için imkanı varmı bilmiyorum sizden haber bekliyorum hellwrab2@gmail.com böyle olursa 500 100 kişi başlar ırklar ekip olur falan birbiriyle mücadele eder tabi loot muhabetti nasıl olur derseniz onlada ilgili fikirlerim var imkanı varsa fikrimi detaylı şekilde paylaşırım

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2017 03:42
korsan28
(@korsan28)
Üye
Gönderiler: 79

Beyler skyrim'de campfire modu kurdum fakat çadır kuramıyorum birkaç video izledim adamlar kurunca çadır mavi oluyor ve adamlar istediği yere götürüyor fakat bende öyle olmuyor. Bu mod sayesinde mi oluyor oluyorsa hangi mod ?

Moderatör Notu: Lütfen mod sorularınızı buradan sorunuz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2017 10:50
korsan28
(@korsan28)
Üye
Gönderiler: 79

Beyler skyrim'de campfire modu kurdum fakat çadır kuramıyorum birkaç video izledim adamlar kurunca çadır mavi oluyor ve adamlar istediği yere götürüyor fakat bende öyle olmuyor. Bu mod sayesinde mi oluyor oluyorsa hangi mod ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2017 12:14
Shinrai
(@shinrai)
Üye
Gönderiler: 220

Lore Friendly Mod önerebilirmisiniz
Unoffical Skyrim Mod
Türkçe Çeviri
Run For Your Lifes
Modlarını kullanıyorum alternatif önerileriniz varmı ?

Moderatör Notu: Lütfen mod isteklerimiz için bu konuyu kullanalım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2017 12:41
Sayfa 256 / 319 Önceki Sonraki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol