Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 288 / 319

(@emir-aksu)
Üye

Arkadaşlar bir mod arıyorum böyle karakterimizin üzerinde kar yağdıkça kar izleri kalıyor zırhlarda vb.

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/27563/

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Aralık 2017 13:48
(@kadir1316)
Üye

Selam arkadaşlar ben çift el hançer kullanan çok sinsi bir tipim. Ancak çift hançerle hızlı kombolar yapmama rağmen fazla hasar veremiyorum..

Hançeri düşmanın gözüne,bağrına,böğrüne yani yüksek hasar verebileceğimiz bir bölgeye özel olarak saldırmak veya saplamak için bir mod arıyorum.Hançeri düşmanın gözüne beynine saplamak için bir mod var mı

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Aralık 2017 10:49
(@lykiosalpha)
Üye

Merhaba arkadaşlar ana görevi ve dlc ana görevleri 2 3 kez bitirdim. Bayadır oynamıyordum bir indireyim dedim özlemişim, ama ana görevi yapmak istemiyorum ana görevi tamamen değiştiren mod arıyorum var mı bildiğiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Aralık 2017 21:25
(@ustaguild)
Üye

Ana görevi değiştiremezsin ama kast ettiğin başlangıç kısmı ise onu değiştirebileceğin modlar var. Alternate start, Dimes quick start gibi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Aralık 2017 22:47
(@darkpaladin)
Üye

Herkese merhabalar. Şu skyrimdeki pelerinleri saçları falan kartonluktan kurtarıp bağımsız hareket etmesini sağlayan mod winter is coming modumuydu yoksa başka mod var mı? Eğer ki oysa ben kurmaya çalıştım ama (nmm üzerinden) çalışmadı. Ayrıca cloaks of skyrim modunun patchini de attım ama işe yaramadı. Mod tavsiyesi veya kurulum tavsiyesi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Soruma yardımcı olabilecek biri yok mu?

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Aralık 2017 12:15
(@emir-aksu)
Üye

Soruma yardımcı olabilecek biri yok mu?

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/70363/ saçları hareketlendiren bu
https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/72581/ pelerini hareketlendiren de buydu.

tabii ikisi içinde gerekli bazı modlar var modun olduğu bölümden bulabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Aralık 2017 12:26
(@kadir1316)
Üye

merhaba arkadaşlar

ben okçu olarak oynuyorum ama hep ıskalıyorum ve uzaktaki npclere ok isabet etmiyor.

Düşmana yakın bir tarafa ok attıgımda okun düşmana otomatikman saplanmasını sağlayan bir mod arıyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Aralık 2017 16:51
(@izanagi)
Üye

hacı sen resmen hile istiyon eccük yukardan atmayı dene

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Aralık 2017 18:19
(@trafik)
Üye

Beyler diğer modları çalıştırıyorum fakat skyui modu se de çalışmıyor. Türkçe ingilizce iki türlüde denedim olmadı. Skse var mod yüklü aktif ediyorum modlardan ama yok olmuyor. Manuel olarak indiriyorum nmm kullanmıyorum. mod yükleme konusunda sıkıntı da yok yıllarca le oynadım. Bunu aktif edemiyorum farklı birşey mi var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 9 Aralık 2017 18:28
(@ibodala)
Üye

merhaba arkadaşlar

ben okçu olarak oynuyorum ama hep ıskalıyorum ve uzaktaki npclere ok isabet etmiyor.

Düşmana yakın bir tarafa ok attıgımda okun düşmana otomatikman saplanmasını sağlayan bir mod arıyorum

Like that ? Oku da kendi atsın düşmanı görünce. Sen fare ye tıklayıp yorulma  xD
Al eline çayını kurabiyeni götür sol elinle wasd ye bas yeter :d

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Aralık 2017 03:36
 Rask
(@rask)
Üye

INI dosyalarında bir ayar vardı. O ayar yüzünden uzaktaki cisimlerin içinden geçiyordu oklar(npc'ler dahil). Skyrim'in oto-aim'i daha da zorlaştırır. Adamın yukarısını atacaksın sadece bunu yaparken mesafeyi ayarla. Daha uzun atışlarda daha yüksek mesafeye başka olayı yok bunun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Aralık 2017 04:55
(@philomel)
Üye

Arkadaşlar bir mod arıyorum böyle karakterimizin üzerinde kar yağdıkça kar izleri kalıyor zırhlarda vb.

Wet And Cold Mod'u en uygunudur zırhın üstüne kar,yağmur,toz efekti tarzı etkiler yapabiliyor ve havaya göre insanların tepkilerini düzenliyor mesela ayarlardan insanların yağmur,kar yağması durumlarında evlerine kaçmalarını sağlayabiliyorsun.
Special Edition İçin Değil:
https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/27563/?

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Aralık 2017 05:11
(@teecem)
Üye

Şimdi biraz madencilikle uğraşıyorum, Riften'da evim var ancak Riften'da Smelter yok ve her Smelter ihtiyacım için Whiterun'a yolculuk yapmak zorundayım gidiş geliş 40 altın oluyor biliyorum az miktar ama ben pinti biriyim. Riften'a Smelter ekleyebilecek bir mod var mı acaba?

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Aralık 2017 12:25
 Rask
(@rask)
Üye

Bizzat denemedim ama bu mod işini görebilir. O da olmazsa buna bakabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Aralık 2017 12:40
(@sultankutuz)
Üye

Normal Skyrim için güzel yay ve ok modu var mıdır?

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Aralık 2017 02:55
Sayfa 288 / 319