Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 299 / 319

(@thalmor)
Üye

"Miscellaneous Files" kısmında "AddItemMenuSE for Special edition" dosyası işini görür heralde.
https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/64905?

Spoiler

[collapse]

Birde "SkyAI SE" diye bi' mod var, o da modlarla gelen eşyaları vanilya tüccarlara (oyunun kendisinde) dağıtıyor.
Ama kurulumu biraz karışık gibi...
https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/11252
"Installation" kısmında yazanları yaparsan sıkıntı çıkmaz sanırım.
(Installation - Disclaimer'dan sonra anlatılıyor nasıl kurulacağı.)

@Thalmor

Çok teşekkür ederim

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Mart 2018 05:04
(@stealth-archer-riko3)
Üye

Merhaba dostlar. Skyrim'i 700 saat oynadım ve quest modlarıyla macerama devam etmekteyim. Şu an oynadığım karakterim Sneak, Archery, Illusion, One-Handed ve Light Armor konusunda uzman hale geldi. Ve oyun tekrardan saman tadı vermeye başladı. Master seviyesinde oynadığım halde (Revenge of Enemies, Better Sneak AI gibi modlar kurulu olmasına rağmen) düşmanları bildiğiniz ağlatıyorum. Süper güç haline geldim. Özellikle de ok kullanmak, oyunu önemli derecede kolaylaştırıyor. Düşmanları yenilmez yapacak bir mod biliyor musunuz? Mümkünse yapay zekayı da gerçekçi kılan bir mod olsun, misal düşmanlar size ulaşmak için yolu kullanmak yerine yüksekten atlayıp Allah ne verdiyse koşa koşa dalsınlar. Tek kılıç darbesiyle ve tek okla ölebileceğim bir mod biliyorsanız onu da söyleyebilirsiniz.

Warzones? Organized Bandits ? Even more more dragons ( en zoru)? Bunlari max'layin hocam 😀

Warzones? Organized Bandits ? Even more more dragons ( en zoru)? Bunlari max'layin hocam 😀

Ve hocam neden Legendary de oynamiyorsunuz ? Tabii ki Master kolay gelir 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Mart 2018 06:26
(@cappy)
Üye

Hocam ben ağır bir modlama işine girmek istiyorum ve az da olsa modlama bilgisine sahibim fakat en iyi şekilde yapamıyorum bu işi , genelde ya modlar patlıyor ya oyundan atıyor falan , bana bu işte yardım edicek biri var mıdır acaba ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Mart 2018 20:35
(@shyah)
Üye

Madenlerden 1 yerine 2 ore çıkarmamızı sağlayan bir mod vardı bulamadım, hatırlayan var mı? Normal Skyrim için.

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2018 02:54
(@cengowar)
Üye

Madenlerden 1 yerine 2 ore çıkarmamızı sağlayan bir mod vardı bulamadım, hatırlayan var mı? Normal Skyrim için.

Merhaba,
bahsettiğin modu bilmiyorum ama sınırsız odun ve maden toplamayı sağlayan bir mod kullanıyorum.

Normal Skyrim için:
Unlimited Woodwork and Mining  https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9486

SE versiyonu da var  https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/2389

Taşıma kapasitesi artmadan durduran bir mod kullanıyordum önceden fakat ben de onu bulamıyorum.
Yani envanteri kontrol altında tutarak kullanmak lazım.

V1.1 sadece sınırsız odun toplamak için.
V1.2 ise hem sınırsız odun hem de sınırsız maden toplamak için.

İyi oyunlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2018 06:23
(@emir-aksu)
Üye

Tek atışta ölme ve öldürmeye yarayan mod aradım ancak bulamadım bilen varsa yazabilir mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Nisan 2018 08:58
(@serbay)
Üye

Merhaba bana oyun grafiklerini ve gölgeleme doku gibi detayları realistik yapıcak
mod/enb lazım kaliteli bir mod bulup yazarsanız sevinirim

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Nisan 2018 15:26
(@serbay)
Üye

Oyundaki silah ve zırhları 4k bilemedin 2k yapan mod varmı
varsa bir zahmet atar mısınız

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Mayıs 2018 11:55
(@darkpaladin)
Üye

Selamlar herkese; bu aralar Thor (gibi) rp si yapmayı planlıyorum acaba bildiğiniz iyi bir Mjolnyr modu var m?

NOT: Modu buldum gözümden kaçmış. :s

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Mayıs 2018 15:53
(@serbay)
Üye

Beyler çakışan modları gösteren bir program varmı ve onları düzenleyecek cok acil lazım

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Mayıs 2018 13:09
 Ran
(@rancour)
Üye

Oyundaki silah ve zırhları 4k bilemedin 2k yapan mod varmı
varsa bir zahmet atar mısınız

aMidianBorn Book of Silence.

Merhaba bana oyun grafiklerini ve gölgeleme doku gibi detayları realistik yapıcak
mod/enb lazım kaliteli bir mod bulup yazarsanız sevinirim

"Advanced Skyrim graphics mods" bölümü.
https://www.pcgamesn.com/elder-scrolls-v-skyrim/100-best-skyrim-mods/page/0/1

@Serbay

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Mayıs 2018 14:09
(@serbay)
Üye

Beyler çakışan modları gösteren bir program varmı ve onları düzenleyecek cok acil lazım

@RancouR

bunun için bir program biliyor musun wrye bash var o da hangileri oldugunu göstermiyor sadece kırmızı gösteriyor hangisi yapıyor belli değil

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Mayıs 2018 02:44
 Ran
(@rancour)
Üye

TES5Edit.
SE (Special Edition) için SSEEdit.

TES5Edit ve LOOT Kullanımı

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Mayıs 2018 09:44
(@ernac5858)
Üye

Merhaba arkadaşlar;
Bir süre ara verdikten sonra Skyrimi yeniden oynamak istedim. aMidianBorn book of silence-ARMORS modu kurduktan sonra resimde görülen sorun oluştu. Oyunda başka zırh modu kurulu değil. NexusMod sitesinde yayınlanan bir kaç hotfix var denedim ama olmadı. Bu modda böyle bir sorun yaşayıpda çözümü bulan varmı? Nasıl çözebilirim bu mod sorununu?

Bunun dışında yeni zırh eklemektense Vanilla zırhların görünümünü netleştiren başka bir mod tavsiyeniz varmı?
Herkese iyi oyunlar.

Spoiler

[collapse]

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 00:13
(@adartuxo)
Üye

evet arkadaşlar sorun bu.bilenleriniz varsa lütfen çözümünü aktarın

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 06:06
Sayfa 299 / 319