Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 300 / 319

(@dj_nolove)
Üye

|Modlarda çakışma vardır yada eksik yüklemiş olabilirsin.
Mod listeni at bir bakalım . diğer türlü yardımcı olamam..

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 06:38
(@whiteman)
Üye

Araştırdım fakat bulamadım. Acaba skyrim'e yüzüklerin efendisi modu var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 11:26
 Ran
(@rancour)
Üye
(@falta)
Üye

Araştırdım fakat bulamadım. Acaba skyrim'e yüzüklerin efendisi modu var mı?

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/38025   bu var ama denemedim istersen incele.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 11:55
(@whiteman)
Üye

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/38025   bu var ama denemedim istersen incele.

onu bende gördüm ama indirme butonu yok galiba çözemedim yanı

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 13:37
(@falta)
Üye

onu bende gördüm ama indirme butonu yok galiba çözemedim yanı

en sağda manual yazan yere tıkla. yada files kısmından manual download a tıkla. üye girişi yapıp dene olmuyorsa.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Mayıs 2018 17:02
(@whiteman)
Üye

en sağda manual yazan yere tıkla. yada files kısmından manual download a tıkla. üye girişi yapıp dene olmuyorsa.

Üyelik ücretli galiba

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Mayıs 2018 09:57
(@falta)
Üye

Üyelik ücretli galiba

ücretli değil. yani daha doğrusu zorunlu değil. o ücretli seçeneklerden hiçbirini seçmeden create account a tıkla ve devam et.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Mayıs 2018 10:08
(@whiteman)
Üye

ücretli değil. yani daha doğrusu zorunlu değil. o ücretli seçeneklerden hiçbirini seçmeden create account a tıkla ve devam et.

Yaptım dostum teşekkürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Mayıs 2018 10:43
(@dragonbornmert)
Üye

Rigmor dısında ama rigmora benzeyen kaliteli türkçe yamalı mod onerebilirmisiniz ? Rigmor gerçekten güzel mod ama bittiğinde yanına cerezlik bir modda dursun kenarda teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22 Mayıs 2018 14:43
(@brynquadel)
Üye

Bir zamandır aklımı kurcalayan bir sorudur kendisi. Enb, grafik modlarından bahsetmiyorum. Örneğin şehir nüfusunu arttıran, görevleri arttıran, oyuna yeni zırhlar ekleyen, şehirlerin görünümünü değiştiren modlar oyuna fps açısından yük bindirir mi? Öyleyse ne denli bir değişim söz konusudur?

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Mayıs 2018 16:41
(@aethel)
Üye

Görev, zırh, silah modlarını bilmem de, şehir nüfusu artınca fps'te de azalma oluyor diye biliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Mayıs 2018 16:45
(@esad-bum-bum)
Üye

ağır zırhlara kürk ekleyen daha büyük gösteren bir mod varmı birde modları boyamamızı sağlayan geçen beyaz renk bir nightingale armor u gördüm çok güzel gözüküyordu kendi zırhlarımı da boyamak istiyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Haziran 2018 06:46
(@thebeyzanc)
Üye

Nexus üzerinde indirmek istediğim modların bazılarının Türkçe çevirisi eskide kalmış. Orijinal modun birkaç sürüm eski Türkçe çevirisini kursam ne gibi sıkıntılar yaşarım? Modu ve oyunu bozmayıp çeviri eksik olacaksa yüklemeye razıyım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Haziran 2018 11:33
(@erkankartal)
Üye

Familiar.. bilmem ne adlı bir mod sayesinde, farklı savelerdeki farklı karakterlerimizi aynı oyuna yoldaş olarak ekleyebiliyormuşuz. 

Bu modun tam adını bilen var mı? Bir de en fazla kaç karakteri aynı oyuna dahil edebiliyoruz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Haziran 2018 07:46
Sayfa 300 / 319