Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 306 / 319

(@skyrimsever)
Üye

bu mod var maske koyma yok sanırsam
https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/33939/

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Temmuz 2018 09:44
(@cengowar)
Üye

sağolun arkadaşlar

arkadaşlar birde bir ara bosmer house diye bir mod indirmiştim evin içinde özel silah askılıkları vardı şöyle mesela sadece auriel in yayını alan silah askısı sadece belli silahı alan aradığım mod aynen böyle olan bir koleksiyon ev oyunda ki tüm ejder rahiplerinin maskesini koyabileceğim mesela dragonborn ile gelen ejder rahiplerinin maskelerini de koymak istiyorum özel asa lar için deadric silahlar zırh lar için özel koyma yerleri olan düzenli bir mod istiyorum helgen reborn önermeyin bug dan bir çok eşyam yok oldu o mod da

Merhaba

nexus sitesinde Search satırına Lazz yazıp, Mods kısmında Authors seçip hemen sağındaki SEARCH butonunu tıklayınca, SkyrimLazz adlı mod yapımcısının modlarını göreceksin.
Çoğunu kullanmıştım ve senin istediğin özelliklerin hepsi de vardı.
Ayleid Palace veya Dragonfall Castle ya da Riverwood Keep adlı modlardan en az biri veya hepsi öyle idi.
Ben de ev modları yapıyorum ama bence bu konudaki en iyi modcu bu kişi.
Tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Temmuz 2018 10:13
(@dogac-gs)
Üye

Youtube için skyrim serisi yapmak istiyorum yaklaşik 50 tane mod indirdim bunlar bi kaç grafik ve görev modları yani oyunun gerçekliğini etkilemeyecek modlar. Sizden bu tür ve özellikle izleyicilerin hoşuna gidebilecek mod tavsiyeleri istiyorum. 

Ayrıca hem beni hem izleyenleri sıkmayacak bir oynanış arıyorum ama günlerdir kafamda bir senaryo oluşturamadım. Her fikire açığım. Amacım 'youtuber' olmak değil. Bu oyunu birkaç arkadaşıma göstermek istiyorum ve hazır uğraşmışken youtube'a atayım güzel bir içerik olsun istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim^^

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Temmuz 2018 23:37
(@skyrimsever)
Üye

Bunu öneririm biri öldüğünde envanterini açmadan yağmalayabiliyorsun , sandık ve variller içinde aynı şey söz konusu sandığı açmadan alabiliytorsun içindekileri oyunu daha akıcı hale getiriyor

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/73096/

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Temmuz 2018 03:22
(@kayn)
Üye

Arkadaşlar bir sıkıntım var modla alakalı. Şuan Ben bu modun oblivion görevini yaptım fakat mühür tasını azuranın kılıcıyla kırıyorum ve portalın oldugu yere geri geldigimde bana görev vb. birsey gelmıyor. Onceden kayıtım vardı tekrardan oblivion gorevıne kadar geldim fakat bu seferde ayini bulundugu yerdeki adamlar yoktu. Sadece rigmorun basındakı adam vardı. Onu Oldurdum ve obliviona gittim. Tekrardan muhur tasına vurdum geri geldigimde ordakı bulunmayan adamlar biranda ortaya cıktı ve bana saldırmaya basladılar. Bende hemen save alıp cıktım. Bir bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim. İyi Gunler !

Modun ismi Rigmor Of Bruma

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Temmuz 2018 06:01
(@hakandere)
Üye

Merhaba kardeşim.Eğer ilgilenirsen AlfaGamesTv Adlı youtube kanalının vampir serisinde kullandığı modları kullanabilirsin.
Senin için de güzel bir içerik olacaktır.

Merhaba kardeşim.Eğer ilgilenirsen AlfaGamesTv Adlı youtube kanalının vampir serisinde kullandığı modları kullanabilirsin.
Senin için de güzel bir içerik olacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Temmuz 2018 08:23
(@skyrimsever)
Üye

Sarsılma modu arıyorum ama istediğim tarzda mod bulamadım şuana kadar.Mesela şöyle olucak biri bize güç vuruşu yaptığında sadece kamera değil de karakterimizde bedensel olarak sarsılacak.Miraak savaşında birbirimize nida atarken o bedensel olarak sarsılıyor bir süre duraklıyor ama bize onun nidası geldiğinde sadece kamera sarsılıyor bizim de bedensel olarak sarsılmamız için bildiğiniz mod var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Temmuz 2018 11:42
(@izanagi)
Üye

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1l4tgtCJq6IFLwqj3HYabI64gjgsl7CLzbUFKO1DuN90/edit#gid=0

burdan hoşuna gideni al. Birebir aynısını yapmak zorunda değilsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Temmuz 2018 17:07
(@dovakhin21)
Üye

beyler aft mi ufo mu daha iyi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 02:56
(@kayn)
Üye

Aftde takipci alma siniri var. En fazla 5 kisi alabiliyoruz bildigime gore. Ufo da takipci alma sinirsiz. Birde ufonun yan modlari var sanirim. Onlarla birlikte takipci biraz daha ozellestiriliyor. Bazi yerlerde kendi fikirlerini soleme gibi durumları var. Cok hos birsey bence.
@DovakHin21

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 05:11
(@izanagi)
Üye

AFT UFOdan fersah fersah daha iyi. Bir kere UFO gibi sorunlu değil. Daha fazla takipçi istiyorum ben dersen EFF kullan.

AFT
Relationship Dialogue Overhaul
Follower Can Relax
My Home is Ypur Home
Convenient Horse (takipçiye at verebilirsin)

al sana on nuamra takipçi mod kombosuç

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 05:31
(@kayn)
Üye

Ufo suan bende yuklu ve bir sikintisini goremedim. Bu altta yazdigin modlar ufo ilede calisiyor.
@Izanagi

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 05:34
(@izanagi)
Üye

Çalışmıyor demedim ki. Ayrıca UFO Outdated. AFT ya da iAFT şu an en iyisi. 5 den fazla takipçi istiyom dersen de EFF.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 06:01
(@mertkx1)
Üye

Reinforce Ebony Armor modunu PC ye kurdum ama zırhımı istediğim gibi şekillendirmedi nasıl istediğim hale getirebilirim

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 06:18
(@dovakhin21)
Üye

beyler aft yükledim ufodaki gibi 3.bi kişi yanıma takipçi alamıyorum neden olabilir ya çok problem ?

bilen yokmu ek konu acmak istemiyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Temmuz 2018 08:55
Sayfa 306 / 319