Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 307 / 319

(@domshow)
Üye

Herkese kolay gelsin öncelikle .. istediğim mod kervan modu beyler kesin vardır diye tahmin ediyorum ama ne yazdiysam ingilizce bulamadim ( iyi değil zaten ingilizcem?)

Moda gelirsek abi böyle at veya develer gibi bineklerle şehirden şehire mal taşıyan kervanlar ve kervanları koruyan muhafizlar falan saldırıp lootluyabileceğimiz türden yok mu böyle bi mod arkadaş cok basit ya yollarda kervanlar gezicek bende onlara saldiricam ve lootlucam bu kadar basit bence RP lerde de iş görür bu fikir ? (muhafiz olmasada olur ) ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Temmuz 2018 01:56
(@esad-bum-bum)
Üye

Sapık gibi görünmek istemem ama Serana'nın göğüsleri yok gibi gözüküyor tüm kadınların değil de sadece Serana için öyle bir mod var mı acaba ? 😀

arkadaşlar birde çift el silah için önerdiğiniz animasyon mod'u var mı ? bir kaç tane denedim ama böyle daha bir ağır başlı karakter yapıyorum da silah tutuşu hiç hoşuma gitmiyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 07:02
(@cengowar)
Üye

Seranaholic https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/38326

@Esad BUM BUM

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 07:21
(@esad-bum-bum)
Üye

@cengowar

onu update ve optionel files ile birlikte indirdim ama sadece yüz göz ve saçı etkiledi

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 07:52
(@ugurm)
Üye

Arkadaşlar Special Edition için bildiğiniz Türkçe yaması olan takipçi modu var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 08:00
(@izanagi)
Üye

Arissa Takipçi Modu

https://onedrive.live.com/?authkey=%21ABiEQ0vH6X-li_4&cid=73EB3935C8D6BD7D&id=73EB3935C8D6BD7D%211371&parId=root&action=locate

indir direkt dataya at. Tr yaması içinde. Normalde se için yok ama bu şekilse sorunsuz çalışıyor. Pluginsden tik koymayı unutma.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 09:17
(@esad-bum-bum)
Üye

oyuna büyük böyle kürklü yada fazla parçalı ama hafif zırhlar ekleyen mod önerir misiniz ? immersive armors yüklü onda istediğim gibi büyük gözüken ama hafif bir tane var şuan onu kullanıyorum ama çok güçlü değil

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 13:42
(@dogac-gs)
Üye

Hadi hayırlısı..

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 17:10
(@ilker0187)
Üye

Güncelinden düzgün çalışan bir enb tavsiyesi verecek olan var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Temmuz 2018 18:53
(@izanagi)
Üye

Racemenüyü sse ye convert etmiştim ama permission alamadığım için (adam hala cevapv ermedi) nexus a ekleyemedim. SE kullananlar şunu deneyebilir mi? ben 100 küsür modun üstüne kurmuştum sorunsuz çalışmıştı.

https://drive.google.com/file/d/13p7gaypzTpqZX2oqEIbHFv2TQZYgE2Iw/view

Skse64 şart.Ekstradan xpmse skyui ve vücut modu gerekli olabilir. (cbbe veya unp gibi) Bende 100 küsür mod içinde bunlar vardı. Oyundan atma vs de yaşamadım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 08:56
(@dovakhin21)
Üye

aranızda deadly dragons kullanan vardır heralde.ben kullanıyorum ama 2farklı ejder dışında değişik ejderler hiç karşıma çıkmadı ek bi mod felanmı indiriyoz yoksa başka bişeymi var

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 13:52
(@esad-bum-bum)
Üye

undead isimli quest modunu yükledim beni bir kazana götürdü tarif verdi iksiri yaptım oyunun haritasının dışına bir kaleye yolladı içeride bir adamı öldürmemi istedi öldürdüm günlüğünü aldım okudum görev gelmedi biraz gezdim bir kazan buldum oraya arkay rahibi kalbi koydum bir kapı açıldı içeri girdim bir kolu çektim o başka bir kapıyı açtı orada bir kara kitap buldum alınca beni Hermaeus mora nın yerine yollayacak sandım galiba mundus du ama yollamadı görev de gelmiyor kalede sürekli tur atıyorum başka bir şey de yok oynayan varsa ne yapmam lazım bilen varmı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 14:03
 Ran
(@rancour)
Üye

(Alıntı yapamıyorum, yaptım kabul edin) aranızda deadly dragons kullanan vardır heralde.ben kullanıyorum ama 2farklı ejder dışında değişik ejderler hiç karşıma çıkmadı ek bi mod felanmı indiriyoz yoksa başka bişeymi var

"In addition to Skyrims seven dragon types, fourteen new dragon types have been spread throughout the leveled list. From level 10 all the way up to level 65, the higher level you go the more impressive dragons will be."
Mod sayfasında bu yazıyor kanka (level atlaman lazım kısacası).
@DovakHin21

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 14:42
(@izanagi)
Üye

Takipçi modu kurmadan önce takipçinizi çıkarın öyle kurun. Lydia takipçinken aft kurarsan işe yaramaz. Diğerleri de aynı şekilde (eff vs).

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 15:46
(@kayn)
Üye

Vilja is a mod, you have a mod conflict. 
Vilja is a follower mod, that is known to kill mission 13 after oblivion.

look for any mod changes whiterun or bards

uncheck.

Sunu cevirecek varmı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 15:56
Sayfa 307 / 319