Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 308 / 319

(@izanagi)
Üye

whiterun ya da ozanları etkileyen mod kurdun mu? Öylesi modlar varsa tiklerini kaldır diyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 16:18
(@dovakhin21)
Üye

valla 35lvlim zaten ama bilemedim..zaten anladimki 1takipci yetiyormus bana.cok zorda oynayip oyunu zorlastiran modlar olmasina ragmen millet kolay ölüyor.oyundaki lag ve bug agzina etmese iyi ama oyunun

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 17:22
(@kayn)
Üye

@Esad BUM BUM
Knka o moddan cok sıkıntı var ya. Normalde kara kitapi okuduktan sonra 'Apocrypha' gitmemiz gerekıyor fakat bende de boyle bir sıkıntı olmustu ve gidememıstım. Eger gorevleri dogru duzgun yapmassan gorev serisi gg oluyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 06:09
(@esad-bum-bum)
Üye

zaten bıraktım The Gray Cowl of Nocturnal a başladım oyuna oblivion da ki grey fox un maskesini ekliyor birde oblivion dan bir kılıç ekliyor cidden güzel mod

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 08:42
(@kayn)
Üye

Grey Fox maskesının ozellıklerı efsane. Birde o Modda bir bolumunde bir ayakkabı bulman lazım. O ayakkabıyı gıyınce giyen kısıyı baya bir hızlandırıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 15:07
(@esad-bum-bum)
Üye

evet ayakkabıyı buldum sinsi mod da yürürken neredeyse koşma hızı ile gidiyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 15:12
(@esad-bum-bum)
Üye

tek el iki silah kullanma animasyonları çok kötü 2 kılıç kullanıyorum sağ elinde ki kılıcı belinin soluna takıp çıkartıyor takınca sol elindeki kılıç yok oluyor çekincede birden elinde var oluyor bunu düzelten mod varmı ne bilim ya sağ elindekini sola sol elindekini sağa taksın yada ikisini birden sırtına taksın ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Temmuz 2018 10:19
(@izanagi)
Üye

Pretty Combat Animations modunu dene.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Temmuz 2018 13:12
(@beratbilal54)
Üye

Arkadaşlar at ile fps modda oynayabileceğim bir mod varmı

CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Temmuz 2018 07:19
(@skyrimsever)
Üye
(@lord_harkon2)
Üye

beyler skyrim in unoffical patch  na nerden ulaşa bilirim  ve skyrim için olanını yüklesem dlc sorunları da düzelirmi çünkü benim hartfire dlc em var ve orda mankenler gözükmüyor buda sinirimi bozdu VE UNOFFİCAL PATCH LİNKİ VARSA ATIN ...

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Temmuz 2018 14:49
(@izanagi)
Üye

skyrim nexusda var populerde en üstlerde usleep i değil ayrı ayrı normal skyrim ve heartfire olanları çekeceksin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Temmuz 2018 17:43
(@lord_harkon2)
Üye

skyrim nexusda var populerde en üstlerde usleep i değil ayrı ayrı normal skyrim ve heartfire olanları çekeceksin.

heart fire unoffical patch yükledim oyun çökdü şimdi sildim  açılıyo da bu mankenler için yapılacak birşey yokmu cok sinirim bozuldu gözükmüyolar

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Temmuz 2018 05:52
(@erkankartal)
Üye

Alternate Start - Live Another Life modunun Türkçe çeviirisi, 4.0.1 sürümünde, 4.0.1 sürümünü internette aradım ama SSE halinde oldugundan çalıştıramıyorum.

İngilizce halinde kullanınca ise görevler falan da İngilizce oluyor.

Alternate Start'ın Türkçe çevirisinin başka versiyonu veya Alternate Start 4.0.1 versiyonun SSE olmayan versiyonu varsa upload edebilir mi ya da linkini yazabilir mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Temmuz 2018 06:26
(@kefoguzaktan21)
Üye

İlk kez bir forumda konu açıyorum öncelikle hatam varsa düzeltiniz

Benim laptop'um var skyrim'i en düşük ayarlarda 60 45 fps arası oynuyan bir oyuncuyum bana çakışmayan grafik modları önerir misiniz.

Malum bu halde ENB yükleyemiyorum en azından grafik modları azıcık görüntüde değişme yakalarsam çok iyi olur benim için şehir içinde 60 fps alıyorum ama dışarda doğada en güzel yerlerde 45 40 

şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Temmuz 2018 10:16
Sayfa 308 / 319