Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

[Sabit] MOD İSTEK KONUSU

Sayfa 312 / 319

(@sflashy)
Üye

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/68000 sadece bu modu kursanda olur, mod ayarları menüsünden silah türlerinin sırtında, belinde ya da ayağında görükmesini ayarlayabiliyorsun.
Dual Sheath Redux ayrıyetten kalkanlarıda sırtında göstermeye yarıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ağustos 2018 11:20
(@hjalti)
Üye

Skyrim de ki NPC ler ve modla gelen followerlerın görünüşlerini değiştirmeye yarayan mod var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ağustos 2018 16:40
(@izanagi)
Üye

@hjalti; followerların kendi mod sayfasında yoksa zor ama npcler için şöyle yapabilirsin;

*Bijin All in One Serana Valerica ile birlikte
Pandorable NPC
Wico
KS Hairdos
Bijin Family Salt and Wind Textures
Salt and Wind Textures KS Hairdos

ya da sadece diversity an npc overhaul; apachi skyhair kullanıyorsun bunda da

*benim kullandığım kombinasyon bu. Bijin All in One kurlumu şöyle;

Bijin Warmaiden-bijin npc-bijin viwes-seranaholic-valerica bu sırayla indiriyorsun kurarken all in one ı seçiyosun.
En son bijin all in one sv olanı inidirp kuruyosun ve diğer beşini deaktif ediyorsun.
Ayrıca wico yu tek başına da kullanabilirsin.

3. alternatifin ise;
Shiva's Beautification Of Unique NPCs

bu 800 den fazla npc yi düzenliyor. Başka bir şeye gerek yok bunu kullanırsan.

Resimlere bak kararı kendin ver.

Erkekler içinde men of winter var ama ben black face sorunuyla karşılaştığımdan kullanmıyorum. Herkesin yüzü black face olduydu.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ağustos 2018 17:53
(@umut-caner)
Üye

Arkadaşlar 2 tane mod soracağım biliyorsanız linkini atarsanız sevninirim:

1-Çocukların kendi aralarında oyun oynama modu yani dışarda oldukları zaman ben oynamadığım zaman oyun oynamıyorlar öyle yürüyorlar kendi aralarında oyun oynamalarını sağlayan bir mod var mı ? (Hearthfire DLC)

2-Çocuklara daha fazla diyalog ekleyen bir mod ? 

Varsa linkini atarsanız sevinirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ağustos 2018 18:32
(@sflashy)
Üye

@UmutCaner

Aradığın mod tam olarak bu

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/73844/

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ağustos 2018 21:28
(@hjalti)
Üye

@hjalti; followerların kendi mod sayfasında yoksa zor ama npcler için şöyle yapabilirsin;

*Bijin All in One Serana Valerica ile birlikte
Pandorable NPC
Wico
KS Hairdos
Bijin Family Salt and Wind Textures
Salt and Wind Textures KS Hairdos

ya da sadece diversity an npc overhaul; apachi skyhair kullanıyorsun bunda da

*benim kullandığım kombinasyon bu. Bijin All in One kurlumu şöyle;

Bijin Warmaiden-bijin npc-bijin viwes-seranaholic-valerica bu sırayla indiriyorsun kurarken all in one ı seçiyosun.
En son bijin all in one sv olanı inidirp kuruyosun ve diğer beşini deaktif ediyorsun.
Ayrıca wico yu tek başına da kullanabilirsin.

3. alternatifin ise;
Shiva's Beautification Of Unique NPCs

bu 800 den fazla npc yi düzenliyor. Başka bir şeye gerek yok bunu kullanırsan.

Resimlere bak kararı kendin ver.

Erkekler içinde men of winter var ama ben black face sorunuyla karşılaştığımdan kullanmıyorum. Herkesin yüzü black face olduydu.

Saol ama zaten onların hepsi var koca Nexus da adam akıllı bir Snow elf follower modu var o da biraz kalas gibi kalmış senin dediğin gibi modun sayfasına bakıyim ilgilendiğin için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ağustos 2018 05:14
(@umut-caner)
Üye

@sflashy Kardeşim çok teşekkür ederim aradığım tam da böyle bir moddu eve neşe geldi ruh geldi ya çocuklar etrafta dolanıyordu öyle kimse kimseyle konuşmuyordu bu mod sayesinde eve canlılık geldi sürekli oyun oynuyorlar konuşuyorlar mükemmel bir mod teşekkür ederim tekrar 🙂 Bir mod daha soracağım ama büyük ihtimal böyle bir mod yoktur sizlere anlatabilir miyim bilmiyorum da evde boş yataklar var ama kimse onları doldurmuyor 2 tane çocuğum üst kattaki çift kişilik yatakta yatıyorlar ve kahya da uyumak istediği zaman yatak dolu diye yatağın başında bekliyor böyle bir bug var umarım anlatabilmişimdir o yatakta yatan 2 çocuğu evin girişindeki yatağa almak istiyorum bunun içinde bir mod biliyorsanız linkini atarsanız sevinirim
(Evde 3 kişilik boş yer var ama kahya illa oraya yatmak istiyor çocukların yatacağı yerleri değiştirebilecek bir mod arıyorum.)
(Hearthfire Multiple Adoptions modunu kullanıyorum 5 tane çocuğum var.)

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ağustos 2018 10:10
(@harex)
Üye

Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum beni uyarırsanız sevinirim.neyse normal konuya dönim Türkçe yaması olan fazladan büyü ekelyen mod lazım bilginiz varsa söylermsiniz

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ağustos 2018 12:35
(@morte4141)
Üye

@Harex Apocalypse - Magic of Skyrim ( https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/16225) modu mevcut ve Türkçesi de var :).

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ağustos 2018 14:18
(@tynemre)
Üye

arkadaşlar karanlık kardeşiğin görevlerini bitirdim bu mod yeni görevler ekliyor ama türkçe yamasını bulamadım çevirisi var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ağustos 2018 10:28
(@brynquadel)
Üye

Modun adı ne?

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ağustos 2018 12:46
(@izanagi)
Üye

dark brotherhood resurrection olması gerek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ağustos 2018 13:09
 Ran
(@rancour)
Üye

(alıntı yapamıyorum yaptım kabul edin) "Bu sorunlarını modları Google'da aratıp videolarını izleyerek çözebilirsin."

millet Google'u kullanmaya bu kadar meraklı olsaydı Sky bölümünde 8,228 konu ve toplam 61,455 ileti olur muydu olm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ağustos 2018 15:24
(@brynquadel)
Üye

@Tynemre dediğin modun ismi @Izınagi 'nin dediği ise türkçe çevirisi yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Ağustos 2018 17:21
(@dovahkiin0101)
Üye

Damage (hasar) ı aşırı yüksek silahların olduğu (kılıç cenkbaltası savaş balyozu vb.) bir mod biliyor musunuz? Biliyorsanız indirme linkini ve nasıl kuracağımın bilgisini verebilir misiniz?

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Ağustos 2018 21:38
Sayfa 312 / 319