[Sabit] MOD İSTEK KONUSU  

Sayfa 318 / 318 Önceki

Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye
Gönderiler: 270

oyuna uzun süre sonra tekrar başlıyorum çok uzun değil aslında 3 ay falan oldu 😀 neyse tüm modları sildim şuan sadece 4 mod var immersive armors weapons open cities ve ordinator modları şimdi ordinator modunu yeni kurdum güzel mod ama çok perk istiyor level atlamayı yada perk kazanmayı kolaylaştıran bir mod var mı ? son olarak da oyun da farklı bir yol ile para kazanmak istiyorum bir yerleri yağmalayıp çıkan şeyleri satarak değilde direk ticaret gibi daha önceden şu tezgah açma ve yıkık bir çiftliği yeniden yapmamızı sağlayan modları indirdim ama çok az para veriyorlar cidden harcadığımı geri verene kadar oyunu bitirmiş oluyorum daha hızlı bir şekil de para kazanmamı sağlayan bildiğiniz mod var mı ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Aralık 2018 20:15
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye

birde alıp satmaya korkuyorum artık adam 100 e satıp 5 e alıyor onu daha iyi hale getiren bir şey var mı ? birde şu satıcılara daha fazla para veren mod neydi acaba ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Aralık 2018 20:28
Leonidas
(@leonidas)
Üye
Gönderiler: 19
Gönderen: Esad BUM BUM

oyuna uzun süre sonra tekrar başlıyorum çok uzun değil aslında 3 ay falan oldu 😀 neyse tüm modları sildim şuan sadece 4 mod var immersive armors weapons open cities ve ordinator modları şimdi ordinator modunu yeni kurdum güzel mod ama çok perk istiyor level atlamayı yada perk kazanmayı kolaylaştıran bir mod var mı ? son olarak da oyun da farklı bir yol ile para kazanmak istiyorum bir yerleri yağmalayıp çıkan şeyleri satarak değilde direk ticaret gibi daha önceden şu tezgah açma ve yıkık bir çiftliği yeniden yapmamızı sağlayan modları indirdim ama çok az para veriyorlar cidden harcadığımı geri verene kadar oyunu bitirmiş oluyorum daha hızlı bir şekil de para kazanmamı sağlayan bildiğiniz mod var mı ?

Ordinator perk modunun türkçe çevirisi var kardeşim kurmadıysan kur derim bide benim kullandığım Fazladan Perk veren mod olarak bu var .  Normal Skyrim için de sorunsuz çalışıyor 

https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/2743/  

Hanlardan ve kahyalardan aldığın haydut , dev veya ejder kesme görevlerinin ödülü olarak fazladan perk fazladan para veriyor.

Bu ileti 6 ay önce 2 defa tarafından Leonidas tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Aralık 2018 20:36
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye

teşekkür ederim ama ben LE edition kullanıyorum SE için linkini atmışsın o isim den normal skyrim için bulamadım galiba ismi farklı rica etsem normali için olan linki atar mısın ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Aralık 2018 19:33
Leonidas
(@leonidas)
Üye
Gönderiler: 19
Gönderen: Esad BUM BUM

teşekkür ederim ama ben LE edition kullanıyorum SE için linkini atmışsın o isim den normal skyrim için bulamadım galiba ismi farklı rica etsem normali için olan linki atar mısın ?

söylemiştim zaten normal skyrim için de çalışıyor diye bende normal skyrim kullanıyorum bende çalışıyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Aralık 2018 19:41
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye

he ben böyle diyince normal skyrim için de var onda da sorunsuz çalışıyor gibi anladım sağol o zaman tekrar dan 

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Aralık 2018 20:02
fakereal
(@fakereal)
Üye
Gönderiler: 2

Arkadaşlar merhaba, ben şuan okçu olarak oynuyorum ama karekterimi büyücü olarak değiştireceğim. Bunun için perklerimi sıfırlayabileceğim statlarımı tekrardan dağıtabileceğim mod var mı? Birde karekteri bir şey kaybetmeden nasıl değiştireceğim bunun içinde bir mod var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 4 Aralık 2018 23:03
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye

mod bilmiyorum ama dragonborn dlc ne sahipsen sonun da leveli fark etmeksizin istediğin perk ağacını sıfırlamanı ve verdiğin perkleri geri almanı sağlayan bir güç alıyorsun ve bu sonsuza kadar oluyor istediğin gibi kullanabilirsin karakterini değiştirebileceğim derken ırkını diyorsan konsola showracemenu yazıp değiştirebilirsin ama bug olabilir bug dan kastım görüntü bugları 

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Aralık 2018 20:01
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye

Arkadaşlar oyuna yeni düşman türleri ekleyen bir mod vardı mesela haydut gruplarında arada bir güçlü büyücüler yada kılıç kullanıcıları ekliyordu o modun ismi ne ? birde düşmanlara daha güçlü zırh ve silah veren bildiğiniz bir mod var mı ? biliyorum level atladıkça düşmanlar güçleniyor ama bir yere kadar 60-70 level civarlarında karşıam çıkan düşmanlar hep aynı güçte tek atıp geçiyorum az daha güçlü olsalar ne bilim daedric zırhı falan olabilir 

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Aralık 2018 17:07
Esad BUM BUM
(@esad-bum-bum)
Üye

arkadaşlar ilk sorduğum modu buldum ama hala şu ikinci dedğim şekil de bir mod bulamadım daha güçlü silah ve zırha sahip düşmanlar ekleyen modu

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/31264?tab=files

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Aralık 2018 17:16
lethwin ufukaşan
(@lethwin-ufukasan)
Üye
Gönderiler: 17

2 çokcuk evlat edindim ama daha fazla edinmek istiyorum bilen varsa yazsın şimdiden sağolun 🙂 😊 

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Ocak 2019 17:34
ryukseloglu
(@ryukseloglu)
Üye
Gönderiler: 3

Merhabalar.

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/57353

1 - Bu modu kullanan var mı ? 

2 - Türkçe çevirisini yapabilecek varmı ?  😀 

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Ocak 2019 19:19
ryukseloglu
(@ryukseloglu)
Üye
Gönderiler: 3
Gönderen: lethwin ufukaşan

2 çokcuk evlat edindim ama daha fazla edinmek istiyorum bilen varsa yazsın şimdiden sağolun 🙂 😊 

Bu modu denemeni öneririm.

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/29249

CevapAlıntı
Gönderildi : 10 Ocak 2019 19:25
Madlen
(@madlen)
Üye
Gönderiler: 51

Kitap okurken kilit açarken zamanın durması rp açısından beni rahatsız ediyor. Kitap okurken oyunun akmaya devam etmesini sağlayan bir mod var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Mart 2019 12:39
skyrimsever
(@skyrimsever)
Üye
Gönderiler: 135

https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/83379/

Aradigin bu mod sanirsam

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Mart 2019 18:34
Sayfa 318 / 318 Önceki

Çalışıyor