Moding yardımı  

 
(@truenordsnever)
Üye

Selam bir aralar 100+ mod Skyrim oynardım hatasız belasız Loot ve TES5EDİT kullanarak bir kaç aydır çok oynayasım geliyor ama vanilla oynamayı da sevmiyorum neyse bir kaç ay önce oyunu yeniden indirdim 70 tane falan mod kurdum 10 saat kadar oynadıktan sonra hiç bir mod ellemesem bile Whiterun'da oyundan atmaya başladı ben de sıkıntıdan sildim geçtim. Yine deneyeceğim bu sefer daha dikkatli mod yükleyeceğim ilk olarak sistemim GTX 970 olduğundan modları çok zorlanmadan açabiliyor soruma döneyim ben bu mod hatalarını nasıl çözebilirim ve önerdiğiniz hem güzel grafik modları vs. var mı? Hazırda böyle bir sistemi olan ve modlu oynayan arkadaşlar da modlist falan atarsa çok sevinirim yeniden başlayacağım diyorum başlayamıyorum.

Alıntı
Gönderildi : 24 Eylül 2017 07:36
 Blue
(@bluestorm02)
Üye

Mod yüklerken, onların açıklamalarına dikkat etmen gerekiyor. "Compability" yani modlara uyumluluğu önemli, eğer uyumsuz bir mod yüklersen böyle atmaya başlayacaktır ve "Requirements" yani modların gereksinimlerine de dikkat etmen gerek. Ben bu modları bir süre kullandım ve hiç bir sorun görmedim.

Spoiler


Bunları ve enb kullanarak böyle bir Issızkent ile karşılaşıyorsun.

Spoiler

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Eylül 2017 08:05
(@truenordsnever)
Üye

Mod yüklerken,  onların açıklamalarına dikkat etmen gerekiyor. "Compability" yani modlara uyumluluğu önemli, eğer uyumsuz bir mod yüklersen böyle atmaya başlayacaktır ve "Requirements" yani modların gereksinimlerine de dikkat etmen gerek. Ben bu modları bir süre kullandım ve hiç bir sorun görmedim.

SpoilerBunları ve enb kullanarak böyle bir Issızkent ile karşılaşıyorsun.

Spoiler

Dosyalar için sağ ol ama benim sıkıntım biraz farklı savelerim bozuluyor gibi biraz oynadıktan sonra çökmeyen save bir anda çöküyor hiç mod indirmememe rağmen.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Eylül 2017 11:30