Skyrim Speciel Edition 2019 Detaylı Modlama Rehberi  

TackleBarry
(@tacklebarry)
Üye
Gönderiler: 2

Bu rehber modlaması oldukça zor olan The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için size yol göstermesi adına hazırlanmıştır. Tüm yabancı kaynaklardan topladığım bilgileri ve kendi bilgi birikimimi birleştirip size türkçe bir rehber hazırladım. Oldukça geniş bir modlama listesiyle aradığınız herşeyi burada bulabilecek ve tek bir kaynakta çözebileceksiniz. Üşengeçlere özel ALL IN ONE listede yayınlamış bulunmaktayım. Üzerinde ciddi emeğim vardır ve hiçbir yerde Türkçe kaynak olmayışı bana ilham kaynağı olmuştur. Hepinize modlama işinde iyi eğlenceler dilerim. Sorunlarınızın rehberin altına yazarsanız yardımcı olurum.

Skyrim Speciel Edition 2019 Detaylı Modlama Rehberi

Bu konu 1 ay önce 2 defa TackleBarry tarafından düzenlendi.
CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Mart 2019 00:13 ProjectOrigin ve delininteki beğendi
speedses
(@speedses)
Üye
Gönderiler: 58

Modlamada aşırı özelleşmeye gitmiyen ama kaba taslak mod kurmak isteyen arkadaşlar için çok başarılı olmuş. Böyle adım adım anlatılıp uygulanabilen anlatımlarda oyunun patlama riski çok aza girer. Ben de buna benzer yabancı kaynaktan takip ederek ve kendim harmanlayarak eski skyrime kurdum ve çok az crash alıyorum. Sağlam mod yapamayanlar bi denesin derim. Eline sağlık

Bu ileti 1 ay önce tarafından speedses tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Mart 2019 00:33 TackleBarry beğendi
TackleBarry
(@tacklebarry)
Üye
Gönderiler: 2

Rehberim her düzeyde mod seviyesi kurulumuna uygundur. Kabataslak mod kurmak isteyenler ve elit bir oyun oynamak isteyenler içinde gereklidir. Tüm listeyi uygulamaları taktirinde muazzam bir grafik seviyesine çıkıyorsunuz. Bildiginiz üzere çoğu mod birbiriyle çakısıyor burdaki listenin dışında ekstra olarak bir grafik modu daha koyamazsınız. Düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Bu ileti 1 ay önce tarafından TackleBarry tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Mart 2019 00:38

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol