Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

F310 ile Skyrim?

(@lockpicking)
Üye

Mümkün müdür? Keyif alabilir miyim? Siparişini kısa süre önce verdim, daha önce hiç konsol deneyimim olmadı. Klavye/fare kullanmaktan rahat olur mu? Genelde bosmer/khajiit oynuyorum, çeviklik ve sinsilik gerekli. Pek anlamam bu gamepad olayından aydinlatir misiniz? İnla için uzgunum, mobildeyim.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 12 Mayıs 2015 18:02
 Nyks
(@nyks)
Üye

Bende yarın bu gamepad siparişi vereceğim. Bende şuan skyui yüklü. Çoğu yerde oyunun orjinal menüsü gamepad ile daha rahat deniliyordu. Hangi şekilde daha rahat olur?

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Mayıs 2015 14:46
(@maestro)
Üye

@üst, Gamepad ile oynacaksan orjinal menü kullan.
@Lockpicking, Skyrim'in kol desteği var. Rahatça oynayabilirsin. Hareketleri çözdükten sonra bir haftaya falan alışırsın.  :tebrik

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Mayıs 2015 14:48
(@beyaz)
Üye

Bende yarın bu gamepad siparişi vereceğim. Bende şuan skyui yüklü. Çoğu yerde oyunun orjinal menüsü gamepad ile daha rahat deniliyordu. Hangi şekilde daha rahat olur?

Orijinal kullan. SkyUI'ı zaten PC kullancıları için yapılan bir mod. Özellikle klavye ve fare ile kolayca oynansın diye tasarlanmış.

CevapAlıntı
Gönderildi : 13 Mayıs 2015 15:30
(@lockpicking)
Üye

Steam için de iyiymiş bu kol olayı niye bu zamana kadar almadım ki  🙂
Sağ olun.

Güncellendi [time]1431547924[/time]

skyui silmeyin sakın mod ayarları yapılmıyor silince dursun seçenekleri düzenlersiniz  :tebrik :tebrik :tebrik

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 13 Mayıs 2015 15:43