[Sabit] Skyrim İç Savaşı  

Sayfa 160 / 160 Önceki

Skyrim dilencisi
(@skyrim-dilencisi)
Üye
Gönderiler: 71

6. Oyun da büyük ihtimalle thalmor'ların el altından yeminlilere yardım ederek bağımsız kalacaklarını öğrenme ihtimalimiz var, imparatorluk bile olaya hakim olmak için ajan gönderiyor, thalmor'lar uyur mu hiç ?

Markath'ta bulunan thalmor varlığı dikkatinizi %100 çekmiştir, normal de bunlar her halta burunlarını sokarlar ancak şehir o kadar karışık durumdayken şehir de en sakin ve olaylara uzak olan da bizzat thalmor.

Enteresan olaylar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Ekim 2018 08:12
Genç Kurt
(@genc-kurt)
Üye
Gönderiler: 111

Ya elçiliği geçtim adamların Solitude'de Thalmor Karargahı var. İmparatorluk sancağı asılı olan her yer uzun kulaklıların postallarıyla kirleniyor. Sonra da stormloack thalmor ajanı falan filan he kesin öyledir.

Biz Skyrim'e kardeşlik türküleriyle gelmedik. Atmoralı sancağımız, kan damlayan kılıçlarımızla geldik!

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Ocak 2019 17:20
luckhoney
(@luckhoney)
Üye
Gönderiler: 13

Skyrim 'in geleceği zerre umrumda değildi kendimi geliştirmek için Kışhisar Kolejinde büyücü oldum.Sağolsun Hırsızlar Loncası'da beni epey zengin etti ve susuzluğumu Karanlık Kardeşlik'le bitirdim hatta İmparator 2.Titus'u öldürüdm ve aklıma dank etti Skyrim'i bu yobaz Fırtınapelerinlilerden kurtarılması gerektiğini anladım çünkü hepsi çok aksi ve asabi.Kahrolsun terörist kılıklı asilere yaşasın İmparatorluk!   😋 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Şubat 2019 16:09
Namo
 Namo
(@namo)
Üye
Gönderiler: 11
Gönderen: Genç Kurt

Skyrim Belong The Nords.

Bu savaşı Fırtınapelerinlerin kazanacağını biliyorum. Çünkü Ysgramor'un bilindik bir sözü vardır: "Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez."

Medelerin İmparatorluğa aykırı olduğunu ve Kuzeylilerin tekrar hakimiyeti ele geçirmesi gerektiğini biliyorum. Çünkü Tiber Septim'in bilindik bir sözü vardır: "Ey Nord; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön!"

İmparatorluğun bu savaşta yenilmeye mahkum olduğunu biliyorum. Çünkü Ulfric Stormcloack'ın bilindik bir sözü vardır: "Karşımızda kapısı sağlam, gövdesi çürük bir bina var. Biz yalnızca kapıyı tekmeleyeceğiz ve bina kendiliğinden çökecek."

Skyrim Kuzeylilere ait falan değildir Kuzeyliler büyük bir katliam yaparak Kar elflerinden Skyrim'i almıştır. Morrowind'dan göç eden Dark elflere bile ırkçılık yapan biri Kral falan olamaz.Ve İmparatorluk  bu durumdayken çok iyi bir anlaşma yaptı Ulfric olsa batırırdı.Savaşta onca askeri yardımı yapan Nordlar şimdi neden İmparatorluğa yüzünü çevirdi ama hala içlerinde sadık olanlar var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Şubat 2019 23:08
GoktugKoselı
(@goktugkoseli)
Üye
Gönderiler: 151

Hala birisi niye Ulfric taraftarı olur anlamış değilim. Bu adam gerçekten savaşta ölmüş Nordları , yasaklanmış Talosu düşünseydi bağımsızlığını ilan eden ve şehrin ortasında Talos hakkında vaaz veren rahibi ellemeyen , nord kültürüne bağlı Baalgruf'un yönettiği Akçaya saldırmazdı. Hayır Akçay imparatorluğu seçmediği halde Baalgruf'u zorluyor ve en sonda açık açık tehdit edip , aşağılıyor. ( Kendisi gitmiyor tamam ama ordusunda ki kısmen düşük rütbeli* bi adamla savaş baltası* yollayıp " yürek varsa beklerim savaşa  ama diyorsan bende yok o yürek gir lan benim buyruğuma" diyor.)

Ula tamam yeminliler kötü mötü , isyan ettiler felan ama ne diye çoluk çocuğu öldürüyosun? Isyan edenleri kılıçtan geçirdin işte. Zaten sen de zeka olsa o çocuklara büyü eğitimi aldırırsın. Onlarda senin sırf kas gücü olan orduna ilerde az da olsa büyü gücü eklerler.( yeminli tayfası bildiğime göre bosmer ya da bretonların bozulmuş hali. Yani büyüye nordlardan daha yatkınlar)

Bunları geçtim sen Aldmerinin ve Imparatorluğun kuzeylileri ezdiğini söylüyosun ama yine imparatorluğun kötü stratejisinden dolayı ezilmiş dunmerleri eziyosun. 

Stormcloak taraftarı olsaydım bile Ulfric boyundurluğuna girmemek için kendim tek başıma saldırırdım imparatorluğa ve aldmerlere..

Bu ileti 5 ay önce 2 defa tarafından GoktugKoselı tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Nisan 2019 01:17
Sayfa 160 / 160 Önceki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol