[Sabit] Skyrim İç Savaşı  

Sayfa 160 / 160 Önceki
 
Skyrim dilencisi
(@skyrim-dilencisi)
Üye
Üyelik: 1 sene önce
Gönderiler: 67

6. Oyun da büyük ihtimalle thalmor'ların el altından yeminlilere yardım ederek bağımsız kalacaklarını öğrenme ihtimalimiz var, imparatorluk bile olaya hakim olmak için ajan gönderiyor, thalmor'lar uyur mu hiç ?

Markath'ta bulunan thalmor varlığı dikkatinizi %100 çekmiştir, normal de bunlar her halta burunlarını sokarlar ancak şehir o kadar karışık durumdayken şehir de en sakin ve olaylara uzak olan da bizzat thalmor.

Enteresan olaylar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Ekim 2018 08:12
Genç Kurt
(@genc-kurt)
Üye
Üyelik: 2 sene önce
Gönderiler: 106

Ya elçiliği geçtim adamların Solitude'de Thalmor Karargahı var. İmparatorluk sancağı asılı olan her yer uzun kulaklıların postallarıyla kirleniyor. Sonra da stormloack thalmor ajanı falan filan he kesin öyledir.

Biz Skyrim'e kardeşlik türküleriyle gelmedik. Atmoralı sancağımız, kan damlayan kılıçlarımızla geldik!

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Ocak 2019 17:20
luckhoney
(@luckhoney)
Üye
Üyelik: 1 ay önce
Gönderiler: 7

Skyrim 'in geleceği zerre umrumda değildi kendimi geliştirmek için Kışhisar Kolejinde büyücü oldum.Sağolsun Hırsızlar Loncası'da beni epey zengin etti ve susuzluğumu Karanlık Kardeşlik'le bitirdim hatta İmparator 2.Titus'u öldürüdm ve aklıma dank etti Skyrim'i bu yobaz Fırtınapelerinlilerden kurtarılması gerektiğini anladım çünkü hepsi çok aksi ve asabi.Kahrolsun terörist kılıklı asilere yaşasın İmparatorluk!   😋 

 
CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Şubat 2019 16:09
Namo
 Namo
(@namo)
Üye
Üyelik: 2 sene önce
Gönderiler: 11
Gönderen: Genç Kurt

Skyrim Belong The Nords.

Bu savaşı Fırtınapelerinlerin kazanacağını biliyorum. Çünkü Ysgramor'un bilindik bir sözü vardır: "Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez."

Medelerin İmparatorluğa aykırı olduğunu ve Kuzeylilerin tekrar hakimiyeti ele geçirmesi gerektiğini biliyorum. Çünkü Tiber Septim'in bilindik bir sözü vardır: "Ey Nord; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön!"

İmparatorluğun bu savaşta yenilmeye mahkum olduğunu biliyorum. Çünkü Ulfric Stormcloack'ın bilindik bir sözü vardır: "Karşımızda kapısı sağlam, gövdesi çürük bir bina var. Biz yalnızca kapıyı tekmeleyeceğiz ve bina kendiliğinden çökecek."

Skyrim Kuzeylilere ait falan değildir Kuzeyliler büyük bir katliam yaparak Kar elflerinden Skyrim'i almıştır. Morrowind'dan göç eden Dark elflere bile ırkçılık yapan biri Kral falan olamaz.Ve İmparatorluk  bu durumdayken çok iyi bir anlaşma yaptı Ulfric olsa batırırdı.Savaşta onca askeri yardımı yapan Nordlar şimdi neden İmparatorluğa yüzünü çevirdi ama hala içlerinde sadık olanlar var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21 Şubat 2019 23:08
Sayfa 160 / 160 Önceki
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol