Skyrim'deki En'leriniz  

Sayfa 54 / 56
 
(@mehrumefendi)
Üye

En ergen karakter Serena

Hahaha:D babacık sorunlu Alacakaranlık serisinden fırlama güzel kız 🙂

Yüz vermeyin

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Ağustos 2018 11:31
(@goktugkoseli)
Üye

Avcı olmayı seviyorum.Eşyalarım güçlü değil , fast travel yok . Ana hikaye ve dragonbornluk yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24 Ağustos 2018 13:41
(@serana)
Üye

En güvenilmez ırk Argonyalılardır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 12:24
(@lethwin-ufukasan)
Üye

bence en güvenilmez ırk " üstün" elfler

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 12:33
(@serana)
Üye

Hangi Argonyalıyla iş yaptıysam beni öldürmeye kalktı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 14:16
 TSAR
(@tsar)
Üye

En güvenilmez ırk khajittir net geçen gün bana biraz içki ister misin dediler dedim herhalde şarap falan vericekler skoomayi içirdiler bana moruk bana birşey oldu farklı triplere girdim her gün kizilsuda ortamlara akiyorum rezil rüsva haldeyim healingci Elf kardeşlerim bana yardım etsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 15:26
(@umut-caner)
Üye

En nefret ettiğim ırk "Yüce" Elfler, ya nefret ediyorum bu ırktan kendilerini Dünyanın efendisi sanmalar falan, ya ne bu hava bi koysam ölüyorsunuz zaten aşırı uyuzum bu ırka.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 15:33
(@aethel)
Üye

Arkadaşlar, lütfen konuyu amacından saptırmayalım. RP yapacaksanız lütfen farklı konular altından yapmayın bu işi. RP'ye ilginiz var ise, RP Bölümü'nden bu işi hâlledebilirsiniz. Müracaat için özelden bana başvuru yapabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 16:12
(@goktugkoseli)
Üye

En garipsediğim durum Archmagedi. Sen baş büyücüsün , zırhın oyunda ki en iyi büyücü zırhı ama ne işe yaradı hiç bilemedim. Adam hemen öldü.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Eylül 2018 16:31
 TSAR
(@tsar)
Üye

İlk ben başlayayım ozaman bi görev vardı adını unuttum böyle ışınlanabilen bir kişiyle vs atıyorduk final boss olarak legandary zorlukta oynuyorum büyücüyüm zırhım 27 falan ozamanlar destructionu daha 100lememişim bakın abartmıyorum tamı tamına 1:30 saat boyunca adamla vs attık 1:30 saat boyunca öldüremedim şerefsizi sürekli ışınlanıyordu hayır birde basmadıgım pot basmadıgım tomar çağırmadıgım daedra kalmamıştı bütün iksir stoğumu tüketmişti hayatımda bir oyunda okadar sövdüğümü hatırlamıyorum birtek o zaman çok deli sövmüştüm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Eylül 2018 08:03
(@umut-caner)
Üye

O zamanlar levelim düşük, Solshteim'da Kaljborn mu neydi o höyükte Ahzidal'ın zırhlarını topluyordum, işte bütün zırhları topladım, giydim, çıkıcam baktım bizim dark elf eleman bir dragon priest çağırıyor, çağırdı,kaçtı bir köşeye, kaldık dragon priestle, başladık vs atmaya, zor zorlukta oynuyorum, yaw herif bana bi ateş topu atıyor, yarı can, adam beni 2 saniyede yere seriyordu resmen, herif bi de meftun falan da çağırıyordu, hangisiyle uğraşacağımı şaşırdım, artık çıldırdım iksirleri falan hep bastım, hasar almıyor, çok vuruyor, çağırabileceğim bir şey yok, al işte fare gibi kapana kısıldık, kaçıp gitmek de olmaz şimdi, artık öyle bir sinirlendim ki zorluğu çok kolay'a aldım abi valla hala öldüremiyorum, dedim seni tasarlıyanın, hasarını ayarlayanın, bir sövüyorum, yarım saatte ecel terleri dökerek kestim sonunda, çekip gittim ordan ve bida o höyüğün yanından geçmem.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Eylül 2018 08:23
 TSAR
(@tsar)
Üye

@UmutCaner Hocam sende elf düşmanlığı ozaman başladı galiba 😀 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Eylül 2018 10:35
(@umut-caner)
Üye

@TSAR yok kardeşim bu Thalmorlar'ın yemediği halt kalmadığını öğrendiğim zaman başladı, elf değil "Yüce" elf düşmanlığı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Eylül 2018 11:21
(@jelkala)
Üye

O ışınlanan elemanı öldürmek benim de 45 dakika 1 saat vaktimi almıştı. Canı çok azalınca yere eğilip bi 3 saniye bekliyor ya o anda benim görüş alanımdan çıktığı için elemanı kesemiyordum yukarı yol olmayan yere ışınlanmıştı. Yanıma da çağırmadığım şeyler kalmamıştı cidden baya zordu. Peryite'in verdiği bir görevde vardı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Eylül 2018 11:34
 TSAR
(@tsar)
Üye

@jelkala aynen hocam o görev müthiş zorlu bir görev yemin ediyorum 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 6 Eylül 2018 11:56
Sayfa 54 / 56