Special mi Legendary mi?  

 
(@aidana)
Üye

Uzun zaman önce oyunu binlerce saat korsanda oynamış, yüzlerce mod denemiş birisi olarak son kez steamden alıp bitirmek istiyorum. Bir ay önce yeni sistem topladım. Oyuna kurulabilecek en ağır enbleri kurup o şekilde bitirmeyi düşünüyorum. Mod çeşitliliği yüzünden normal skyrim(legendary) almayı düşünüyorum. Special almazsam ne gibi bir dezavantajım olur acaba oyuna sahip olanlar bilgi verebilir mi?

Alıntı
Gönderildi : 5 Haziran 2019 21:49
(@mertusta)
İmparator

Special'ın grafikleri biraz daha kaliteli. Special'da 64 bit, Legendary'de 32 bit. Mod desteği olarak legendary nin yelpazesi daha geniş. Special daha çok sanki vanilla iyi grafikle oynamak isteyenler için. Ağır mod kuracaksan Legendary gitmen daha iyi olur. Bunun dışında içerik/dlc olarak bir kaybın yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Haziran 2019 22:33
(@aidana)
Üye

Elimde 8 yıllık bilgisayar varken bile çok fazla mod kurardım. Artık bu yeni sisteme kuracağım modların çeşitliliğini boyutunu düşünemiyorum bile. Kaçırdığım bir içerik yoksa legendary alacağım o zaman. Yeri gelmişken sorayım, Legendary sürümünü alabileceğim güvenli bir yol biliyor musun acaba?

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Haziran 2019 23:39
(@mertusta)
İmparator

https://www.durmaplay.com/tr/store/the-elder-scrolls-v-skyrim/buy/legendary-edition

Bu site güvenlidir. Legendary'yi en ucuz buradan alabilirsin, başka yer bilmiyorum maalesef.

CevapAlıntı
Gönderildi : 5 Haziran 2019 23:44