Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Assassin Oynayan Arkadaşlar Yardım

 
(@m2furkan11)
Üye

Arkadaşlar oyuna yeniden başladım. Bir süre ilerlemiştim ama araya zaman girdi sildim onu. Bu sefer ''Çok Zor'' da başlayıp assassin karakter oluşturmak istiyorum. Biraz ilerledim. Assassin karaktere en uygun yay , hançer , giysi , kolye , yüzük vs. nerede bulabilirim. Tabi şuan levelim küçük 13 levelim. Ulaşabileceğim şeyler olursa sevinirim bu levelde idare edebilecek.

Şuan elf yayım var. Üstümde hırsızlar loncasının ilk seti , sadece çizmem değişik %20 sinsilik veriyor bide %15 yankesicilik yüzüğüm var o kadar.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 23 Temmuz 2017 15:53
 Ran
(@rancour)
Üye

Dark Brotherhood 'a katıl hocam.
Oyundaki en iyi sneak ağırlıklı zırh onlarda, ve Questline boyunca ekstra ödüller kazanıyosun.
Yüzük - kolye gibi şeyleri Enchanting yeteneğini geliştirerek kendin yapabilirsin, ama biraz zaman alır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Temmuz 2017 15:57
(@graywolf)
Üye

Nightwearer ring %10 sneak veriyor üzerine cicero's set ile görünmez gibi dolanabilirsin kardeşim tabiki DB questleri ile alabilirsin bunları.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Temmuz 2017 16:07
(@august)
Üye

Bu seviyelerde pek tavsiye veremem ama ilerisi için tavsiyeler verebilirim.

Mehrunes Dagon 'un hançerini mutlaka almalısın buna alternatif olarak  // Dark Brotherhood un görevlerinin sonunda gelen bir hançer var

Tılsımlama ve simyada ilerleyip kendi takılarını zırhlarını kendin yapmalısın ama görünüşlerini beğenmiyorsun NexusMod sayfasından beğendiğin bir zırhı alıp ona tılsımları atabilirsin.

Tılsım ve simyanı geliştirdiğinde çok çok yüksek bonuslar alabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23 Temmuz 2017 16:10
(@slientborn)
Üye

Ben assasin çok severim lakin benim görüşümce bir suikastçi her duruma hazırlıklı olmalı.Yakında forumda karakterimi tanıtıcam.Azcık rp yapar ve bir suikastçinin nasıl düşündüğünü bilirsen isteğine ulaşırsın

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Temmuz 2017 22:34
 Rask
(@rask)
Üye

Suikastçi dediğin sadece zırh ile olacak iş değil.Halis giysi ile de suikastçilik yapılabilir ki doğrusu da budur.DB zırhını alıp insanların önünden geçip adam öldürmek garip.Neyse bunu sorgulamak benim haddim değil.Gauldur Madalyonu'nu alırsan çok rahat edersin çünkü hatırladığım kadarıyla magicka,health ve staminaya +30 veriyordu.Devlerin olduğu kampların içindeki chestlere bak belki encanthlı bir şey bulabilirsin.
Mehrunes Razor'u al çünkü kendisinin statları bir kılıç kadar güçlü,düşük olasık bile olsa tek atma ihtimali var.Bunun yanında öldürdüğün örümceklerden aldığın zehirleri oklarına sür,kaliteli ok kullan ve yaylarına enchant bas.Son olarak envanterindeki iksirler süs değil.İhtiyacın olduğu bir zaman görünmezlik,güçlü birini vuracaksan okçuluğu geliştiren iksirler iç.

CevapAlıntı
Gönderildi : 28 Temmuz 2017 01:09