Sorularınıza daha hızlı cevap almak için Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

 

Ejderdoğan'ın Geleceği

 
(@numinex)
Üye

Arkadaşlar bir şeyi merak ettim ben sanırım baya karışık olay bu 

Şimdi oyunda geleceğimizi gösteren bir kitap var ben bunu önceden okumuştum nerde olduğunu hatırlamiyom  tam kitabı okuduğumda içi boştu neyse dedim db görevlerini yapmaya başladım görevlerde biri "Geleceğini öğrenmek istiyorsan falcıya görün diyor" neyse falcıya gidiyoz falcı suikastçı setinin nerde olduğunu söylüyor bu demek oluyor ki geleceğimiz efsanevi suikastçı olmak hangisi geleceğimiz bazıları diyor kaderimiz sadece Ejderdoğanlik gerisi yalan digerleride Akatosh'un Avatarı olduğumuz için gelecek kitabı boş diyor sizce hangisi ?

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 7 Haziran 2019 15:02
(@goktugkoseli)
Üye

(Tamamen yanlış olabilir. Başka bir yerde okumuştum )

Oyunlarda şöyle bir şey var. Oyun süresi uzasın , kalitesi artsın diye Lore göre başka kişilerin yapmış olacağı işleri de biz yapıyoruz.

 Yani Dark Brotherhood görevini yapan birisi var fakat o biz olmak zorunda değiliz. Darkbrotherhood görevini yapan başka birisi fakat onu da biz oynuyormuşuz gibi düşün. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 7 Haziran 2019 22:02
(@alduin001)
Üye

falcı olayında o görevin komutan maroydu heralde görevi veren sana maroyu şehirde öldürürsen sana yüzük vericem (yüzükten emir değilimde devamı doğru) o  yüzüğü akçaydaki kadına götür diyor ve kadın o yüzüğe bakarak süikastçı zırhının yerini gösteriyo yoksa oyunda kaderimiz ejderdoğan olmak o ek bir görev bölümü yaparsan falcıdan yerini öğrendiğin bonus bir görev

CevapAlıntı
Gönderildi : 8 Haziran 2019 16:05