Discord Sunucumuza Katılın!

Forum üye alımına ve yeni ileti gönderimine kapatılmıştır. Tüm sorularınızı Discord sunucumuzda sorabilirsiniz.

Elder scroll 6 yakin bi tarihte cikarmi yoksa skyrim SE almalimiyim?

 
 CE1
(@ce1)
Üye

Beyler assassins creed origin yeni bitti fakat ben acik dunya oyunlarina doyamadim simdi ise skyrim special edition gözü me çarptı fakat elder scroll 6 duyduğuma göre trail paylasmis yakin bi tarihte cikacaksa skyrim almak sacma olur. Bi bilginiz varmi yada skyrim almalimiyim?

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 15 Mayıs 2019 16:58
(@darkdeep)
Yetkili

6. oyunun çıkmasına daha seneler var muhtemelen. Skyrim'i alabilirsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Mayıs 2019 17:59
(@kayn)
Üye

@Prospektüs 'unde dedigi gibi daha cok var. Muhtemel olarak 2021-2020 yillarinda cikar diye dusunuyorum ben. Skyrim se al bencede

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Mayıs 2019 18:58
(@dovakrah)
Üye

tes6 çıkana kadar ohoo.2021de ps5 cıkar o yilda starfield cikar 2022de de tes6 cikar yani daha uzun yillar skyrime devam o yuzden skyrim al keyfine bak..

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Mayıs 2019 03:23
(@kael)
Üye

Konu açılalı baya olmuş ama eğer hala almadıysan fikrimi belirteyim.

Bana kalırsa SE versiyon yerine normal skyrim almak daha mantıklı. SE versiyon elinde eski oyun ve bütün DLCler bulunan kişilere ücretsiz verildi. Bu yüzden deneme fırsatı buldum. İlla ki iyileştirmeler var ama aradaki fiyat farkını karşıladığını düşünmüyorum ki eski versiyonu da güzelleştiren bir sürü mod var. Modlarla istediğin duruma getirebileceğini düşünüyorum. Ama şöyle bir dezavantaj olur eskisinin, artık daha çok SE versiyon için modlar çıkıyor. Ama bana kalırsa yine de eski versiyonu almak çok daha mantıklı. Şunu belirtmek isterim tekrar iki versiyon içinde modlar var ve pek tabi ki SE versiyonu modlayınca daha üstün duruma geliyor ve artık onu destekleyen modlar ağırlıkta. Benim anlatmak istediğim SE'nin üstünlüğü aradaki fiyat farkına değecek bir üstünlük değil. 

Nereden alacağım dersen, G2A gibi direkt steam key satan siteler var. Oraları kullanabilirsin.

Bu ileti 4 sene önce tarafından MormegiL tarihinde düzenlendi
CevapAlıntı
Gönderildi : 18 Mayıs 2019 20:20