Kadim tomar görevleri  

Sayfa 2 / 2
 
(@icedman)
Üye

Teşekkür ederim yardımın için ama tomarları ele geçirmeden önce, nerede bulabileceğinize dair bir video bu, benim işimi çözmüyor..

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Aralık 2019 01:26
(@eisenheim)
Üye

Kütüphaneciden geri almayı denedin mi? Olmuyorsa, consola player.additem xx0126dc  yazarak envantere ekleyebilirsin xx kısımları dlc yükleme sırası kafan karışmasın, 01, 03, 09 olabilir bakman lazım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31 Aralık 2019 19:44
(@icedman)
Üye

Kütüphaneci ile ilgili her şeyi denedim, yankesicilik yaparak üzerini aradım, yatıp kalktığı odayı araştırdım, kütüphaneyi didik didik ettim, geri satın almayı denedim ve sonuç alamadım.

İşte ben de bunu demek istedim, hile türü bir şeyle geri getirebilir miyim diye. Hemen deniyorum DLC yükleme sırasını hatırlamıyorum deneme yanılma yapsak olur sanırım..

CevapAlıntı
Gönderildi : 1 Ocak 2020 19:49
(@icedman)
Üye

Her şeyin olduğu bir mağara varmış, orayı buldum ve kadim tomar (ejder)'i aldım. Ama yine de oyuna devam edemiyorum, görevler listesini açtığımda ejder tomarı elimde yokmuş gibi görünüyor. Ejder tomarı envanterimde olmasına rağmen, görev listesine baktığımda sadece kan tomarı var gibi görünüyor. Bu arada en son Serana'nın anasından aldığımız Kan tomarında kaldım, Kadim tomarlar görevinin bu kısmındayım yani devamını getiremiyorum, belki bir faydası olur diye anlatmak istedim.
Şimdi biraz walkthrough izliycem belki atladığım bir şeyler vardır diye. Çok teşekkür ederim yardımların için, Eisenheim..

CevapAlıntı
Gönderildi : 2 Ocak 2020 21:43
(@eisenheim)
Üye

Anladım geçmiş olsun oyunun buguna denk gelmişsin gibi o şekilde de olmazsa konsol komutuyla görevi tamamlarız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 3 Ocak 2020 16:28
Sayfa 2 / 2