[Çözüldü] Karakter bug  

 
(@jexy)
Üye

Oyunum orjinal steam üzerinden oynuyorum ve sadece türkçe çeviri kullanıyorum onun dışında her hangi bir mod yüklü değil yoldaşların görevine gelene kadar bir sıkıntı yoktu fakat kurt adam görevinden sonra başlayan can sıkıcı bir durup. karakterimle saldırıya geçtiğim zaman sesler duyuluyor vuruyorumda adamlara fakat görüntü donuyor. sonra karakter sağ sola uçuyor falan filan:D abi mod kullanmıyorum ben başıma bunlar gelmesin diye olana bak.. allahtan bir çok save dosyam var geriye dönüyorum ama tekrar aynısı oluyor ilerleyince. bu SKSE ile ilgili olabilirmi special edition oynuyorum ama yüklemedim mod kullanmadığım için. sadece steam üzerinden oyun çeviri yaması yüklü o kadar. acaba kurt olmak mı yaramadı bünyem mi kaldırmadı dicemde kuzeyliyiz be 😀 oyuncuyla yakın moda geçtiğim zaman kalkanla kılıç hiç hareket etmiyor saldırı yapıyorum ama kime yaptığım belli değil tabi. lütfen sorunu yaşayanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi. ?

Alıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2020 03:08
(@seli-lusha)
Üye

unofficial patch yükle belki çözer, yüklemeden önce dosyaları yedekle ne olur ne olmaz

CevapAlıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2020 09:18
(@jexy)
Üye

@seli-lusha

unofficial patch yükledim son kayıt dosyaları hala aynı eski dosyalardan devam ediyorum tekrar olmazsa düzeldi demektir. bide bu unnoficalin tam türkçesi yokmu? görev kısımları falan hep ing.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2020 14:56
(@seli-lusha)
Üye

unofficial türkçe yama indirebilirsin, yarı ingilizce yarı türkçe olmasını düzeltiyor diye biliyorum

CevapAlıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2020 20:18
(@jexy)
Üye

yükledim sonunda yapmıyor şimdilik hata unnoficak çözedü heralde bide şu başarım olayını çözersem tamam. başarımlar geliyor modu yükledim ama oyun içinde alttan bildirim neden gelmiyor bi fikrin varmı yada yüklemem gereken ney başarım modunu dediği gibi aynen kuruyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19 Ağustos 2020 22:39
(@seli-lusha)
Üye

oyunu hiçbir zaman steamdan oynamadım yardımcı olamıycam 🙁

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Ağustos 2020 18:21
(@jexy)
Üye

büyük ihtimalle sorunum çözüldü heralde unofficial pach yüklediğimden beri herşey yolunda gidiyor baştan başladım oyuna fakat takıldığım bug olan heryer düzelmiş çok şükür.  başarım olayıda çözüldü steam arayüzü kullanmıyordum ben bu yüzden bildirim alamıyormuşum aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olsun diye belirteyim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20 Ağustos 2020 20:24