[Sabit] Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız  

Sayfa 155 / 193 Önceki Sonraki

berkfuat
(@berkfuat)
Üye
Gönderiler: 32

Bir görev içerisindeyim şuanda fakat ilginç bir sorun var. 

bahsettiği yere gidiyorum direk bana saldırıyorlar orada. Sadece enginyurtta suçum var gözüküyor istatistiklerde? Ulak kıyafetlerini giy diyor handa öldürdüğüm ulak kıyafetlerini giysem dahi üstüme atlıyorlar.

Ne yapabilirim arkadaşlar.

İmparatorluk ile fırtınapelerinliler arasındaki savaşın görevleri bunlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11 Ocak 2018 18:06
TheDest
(@thedest)
Üye
Gönderiler: 67

bahsettiği yere gidiyorum direk bana saldırıyorlar orada. Sadece enginyurtta suçum var gözüküyor istatistiklerde? Ulak kıyafetlerini giy diyor handa öldürdüğüm ulak kıyafetlerini giysem dahi üstüme atlıyorlar.

Ne yapabilirim arkadaşlar.

İmparatorluk ile fırtınapelerinliler arasındaki savaşın görevleri bunlar.

Eğer gerçekten bildiğin bi suçun yoksa. Hile ile oradaki suçunu sil derim.

Suçunu hatırlamıyorsan oyun save eskiyse. İçine sinmiyorsa hile yapmak. Oraya gidince adamlar sana saldırır saldırmaz silahlarını R tuşu ile yerine koy tutuklan cezanı çek. Çalıntı mal varsa da kanıt sandığından alırsın.

VIA_A1_Plus_64 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ocak 2018 00:07
darkpheonix
(@darkpheonix)
Üye
Gönderiler: 1118

Ne yapabilirim arkadaşlar

Ulak dediği kişi asker olanlardan. Bize gelen normal ulak değil sanırım. Askeri yakala öldür ve onun elbiselerini giyeek yanılş bilgiyi götür. Olmadı ise buga girmiştir oyun en kötü ihtimalle.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12 Ocak 2018 04:12
emir123
(@emir123)
Üye
Gönderiler: 13

Selam, Skyrim dlclerini satın almak için oyunun ilerleyişi açısından tavsiye ettiğiniz belli bir zaman var mı?

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Ocak 2018 11:42
darkpheonix
(@darkpheonix)
Üye
Gönderiler: 1118

Selam, Skyrim dlclerini satın almak için oyunun ilerleyişi açısından tavsiye ettiğiniz belli bir zaman var mı?

Dawnguard DLC için sonraya bırakabilirsin. Skyrim ile çok aman aman yakınlığı yok. Dragonborn ise normal görevlerden Aduin'i yenince Sovangarde'da satın alıp buradan devam edebilirsin. Heartfire ise aile ve çocuk edinme, ev yapma dlcsi .

CevapAlıntı
Gönderildi : 17 Ocak 2018 11:45
Ejderha Ruhu
(@ejderha-ruhu)
Üye
Gönderiler: 27

Selam dostlar tüm görevler bitince oyunda yapılacak bişey kalmaz mi?Mesela karanlık kardeşlik görevlerini yapıyorum.Onlar bitince daha görev olmiyacak mi?

Konu buraya taşındı.
-- RancouR

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Ocak 2018 17:11
Ran
 Ran
(@rancour)
Üye
Gönderiler: 1012

Dark Brotherhood, Thieves Guild ve Companions'ın bitmeyen (sürekli kendini tekrarlayan yan görevler) görevleri var hocam.
Yani hala yapabileceğin onlar kalır bi' tek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Ocak 2018 17:15
Joe
 Joe
(@joe)
Üye
Gönderiler: 303

Selam dostlar tüm görevler bitince oyunda yapılacak bişey kalmaz mi?Mesela karanlık kardeşlik görevlerini yapıyorum.Onlar bitince daha görev olmiyacak mi?

Konu buraya taşındı.
-- RancouR

Mod'lar ile fanteziler yapılır başka yapılacak bir şey kalmaz sanırım ama bütün görevlerin bitmesi 300+ saati bulur diye tahmin ediyorum hilesiz.Oyunda dolaşıp görev ve gizem arar hale geliyorsun bir müddet sonra ::D Midden'nin Derinliklerinde neler yapabileceğinden tut haritanın en uç noktalarından birinde deadric görevlerinden biriyle karşılaşacaksın gene aynı şekilde.Kızıl Nirnotu toplarsın.... uzar gider ama bu kadar oynarsan tabi,bazılarını sıkıyor bir yerden sonra.Ben 5000+ saaat Skyrim geçmişi olan adam bile gördüm 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 25 Ocak 2018 18:41
TheDest
(@thedest)
Üye
Gönderiler: 67

Arkadaşlar yay ile zoom yapınca titreme oluyor ileri geri sürekli  bunun net sorununu bilen var mı?  Yoksa ben mod listem ile beraber bi konu mu açayım? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ocak 2018 05:16
Batuhan.
(@batuhan-2)
Üye
Gönderiler: 38

Mod'lar ile fanteziler yapılır başka yapılacak bir şey kalmaz sanırım ama bütün görevlerin bitmesi 300+ saati bulur diye tahmin ediyorum hilesiz.Oyunda dolaşıp görev ve gizem arar hale geliyorsun bir müddet sonra ::D Midden'nin Derinliklerinde neler yapabileceğinden tut haritanın en uç noktalarından birinde deadric görevlerinden biriyle karşılaşacaksın gene aynı şekilde.Kızıl Nirnotu toplarsın.... uzar gider ama bu kadar oynarsan tabi,bazılarını sıkıyor bir yerden sonra.Ben 5000+ saaat Skyrim geçmişi olan adam bile gördüm 😀

Oyunu hilesiz 63 saatte bitirdim...

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ocak 2018 13:52
Joe
 Joe
(@joe)
Üye
Gönderiler: 303

Oyunu hilesiz 63 saatte bitirdim...

Arkadaşım BÜTÜN GÖREVLERİ BİTİREMEZSİN ki üstüne oyunu bitirmek bunun üstüne BÜTÜN YERLERİ KEŞFETMEK'tir,Sırf 350-360 civarı yer var toplam,200 saatlik tecrübemde daha 311 yeri keşfedebildim.240 civarı diğer görev yaptım.

Hadi 50 tane kendini tekrarlayan diğer görev yapmış diyelim arkadaşa,karşılaştır bakalım kendi istatisliklerinle şunu :

CevapAlıntı
Gönderildi : 26 Ocak 2018 14:16
Apple3434
(@apple3434)
Üye
Gönderiler: 24

Oyunda bazı Kuzeylilerin bir Kızılmuhafız kadar esmer olduğuna rastladım (Vignar Kıryele gibi). Karda kışta yaşayan bir halk nasıl böyle bir tene sahip olabilir. Yoksa Hammerfell'den Skyrim'e göç eden Kuzeyliler falan mı var?

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Ocak 2018 04:48
Serbay
(@serbay)
Üye
Gönderiler: 464

Arkadaşım BÜTÜN GÖREVLERİ BİTİREMEZSİN ki üstüne oyunu bitirmek bunun üstüne BÜTÜN YERLERİ KEŞFETMEK'tir,Sırf 350-360 civarı yer var toplam,200 saatlik tecrübemde daha 311 yeri keşfedebildim.240 civarı diğer görev yaptım.

Hadi 50 tane kendini tekrarlayan diğer görev yapmış diyelim arkadaşa,karşılaştır bakalım kendi istatisliklerinle şunu :

Harbiden ya ben ilk bitirdiğimde (oyun ingilizceydi) 400 saat ya da o civarda bitirdim

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Ocak 2018 05:17
Karides
(@karides)
Üye
Gönderiler: 33

Oyunun sürümünü nasıl öğrenebilirim? (korsan oynuyorum)

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Ocak 2018 07:35
Dovahkiin Skywalker
(@dovahkiin-skywalker)
Üye
Gönderiler: 115

Oyunun sürümünü nasıl öğrenebilirim? (korsan oynuyorum)

İndirdiğiniz sitede yazıyor olması lazım, bunun dışında orijinal alarak son sürümü kullandığınızdan emin olabilirsiniz ki mantıklı ve legal olan yol da budur. İyi forumlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27 Ocak 2018 09:26
Sayfa 155 / 193 Önceki Sonraki

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol