[Sabit] Skyrim Hakkında Ufak Sorularınız  

Sayfa 176 / 193

(@kayn)
Üye

125 gorevi yapmaya degmez bence.
@Esad BUM BUM

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 12:20
(@esad-bum-bum)
Üye

modu indirdim 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 12:24
(@izanagi)
Üye

@J'Zargo hırsızlar loncası zırhının daha güçlü versiyonunu alıyosun. Lonca Üstadı olması lazım adının. Tipi aynı ama. Büyük şehirlerde çalıntı malları atabileceğin tüccarlar oluyor. Hırsızlar loncasına demirci vs geliyor. Öneririm yani tabi dediğim modla yoksa sıkar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 12:24
(@esad-bum-bum)
Üye

cidden mi ben loncaya tüccar geldiğini bilmiyordum

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 12:34
(@izanagi)
Üye

o değidle enbdev e girbilen var mı? site gümlemişte.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 12:46
(@kayn)
Üye

ben girebiliyorum sıkıntı yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 12:56
 Ran
(@rancour)
Üye

Arkadaş yanlış bilgi vermiş, düzelteyim.
Thieves Guild'in "lideri" olmak için yapmanız gereken maksimum Delvin/Vex yan iş sayısı 20 (4 şehir için 5 görev, 4x5).
125, "Litany of Larceny" 'i doldurmanız için gereken yan iş sayısı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 14:37
(@izanagi)
Üye

Contact support bilmemne yazıyor. Site açılıyor ama işte.
Dediğim mod onu düşürüyor işte.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14 Temmuz 2018 15:21
(@esad-bum-bum)
Üye

Karstaag sadece zor bir boss mu ? çünkü bıraksak alduin miraak hepsini keser biraz fazla güçlü lore da falan bir olayı var mı ? belki eskide nbir savaş da bir ırk tarafından kullanıldı ? yoksa sadece çok canı olan bir dev mi ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 12:49
(@skyrim-dilencisi)
Üye

Yanılmıyorsam Karstaag Morrowind'in ek paketinde vardı, orada fiziksel bedeniyle, Skyrim de ruhani bedeniyle kapışıyoruz, bunun dışında bilgim yok.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 14:00
(@grexlin85)
Üye

Merhabalar oyunda büyücü rp yapıyorum ve ejderha avcısı olmak istiyorum ejderhalara en çok hangi nida ve büyü ile zarar verebilirim?

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 15:19
(@dovakhin21)
Üye

büyücülük çok az mı az oynadım ama tahminimce yıldırım iyi vurur ejderhalara.en çokda ateş nefesi ile hasar verirsin heralde ama daha iyi bilen birileri gelir yinede bunları dene istersen

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 15:28
(@esad-bum-bum)
Üye

arkadaşlar geçen de sormuştum hırsızlar loncası lideri olmak için 25 görev var 5 tanesi büyük demiştiniz ama 10 görev yaptım hiç büyük bir görev gelmedi ? hepsi aynı rastgele bir karakter oluşturuyor yada olan bir karaktere bir eşya veriyor gidip cebinden alıyorum benim pick pocket yüksek olduğu için hep pick pocket görevi aldım 10 tane yaptım dediğim gibi gelmedi büyük görev acaba hep pick pocket yaptığım için olmuş olabilir mi ? birde hep şu kel den aldım vex den hiç almadım fark eder mi ?

bu arada aldığım görev sayısı 12 iki görev de başarısız oldum onlar etkilemiş olabilir mi ?

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 17:40
(@izanagi)
Üye

o büyük görevleri delvin veriyor senin için özel görevim var diyerek tabi loncanın kendi ana görevlerini de ihmal etme.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15 Temmuz 2018 18:48
(@esad-bum-bum)
Üye

bana hiç demedi ondan sürekli pick pocket görevi alıyorum ama ana görev de baya ilerledim brynjolf neredeyse kaçıcak

CevapAlıntı
Gönderildi : 16 Temmuz 2018 04:54
Sayfa 176 / 193